ljubobj Posted December 25, 2018 Posted December 25, 2018 Pozzz i isprike ako je tema u krivom podforumu Ekipa kupujem audija a5 2013 2.0 tsi benzinca s tronic... Sad me zanima ako mi netko moze reci koliko je dobar taj motor ima li neke mane i tako svasta nesta opcenito?! Hvala Sretan Bozic
G2 LTD Posted December 25, 2018 Posted December 25, 2018 (edited) Ti kao da si na forumu od jucer a ne 2012... http://lmgtfy.com/?q=a5+2013+2.0+tsi+iskustva Edited December 25, 2018 by G2 LTD
ljubobj Posted December 26, 2018 Author Posted December 26, 2018 Pa malo da se ozivi forum... Tu me zanimaju iskustva vagovaca a ne brbljanja s drugih foruma.
<TDI> Posted December 26, 2018 Posted December 26, 2018 Otvorio si temu u "Vaši projekti" pa stvarno Hrvoje. U podforum općenito ili tehnički kutak si trebao a ne ovdje. Ako ne naletiš na plodno tlo na Audi forumu će ti više moći reć, al pričekaj, pa vidi.
Recommended Posts