Jump to content
VW Club Croatia

Recommended Posts

Posted

Pozzz i isprike ako je tema u krivom podforumu

Ekipa kupujem audija a5 2013 2.0 tsi benzinca s tronic...

Sad me zanima ako mi netko moze reci koliko je dobar taj motor ima li neke mane i tako svasta nesta opcenito?! Hvala

Sretan Bozic

Posted

Otvorio si temu u "Vaši projekti" pa stvarno Hrvoje. :)
U podforum općenito ili tehnički kutak si trebao a ne ovdje.

Ako ne naletiš na plodno tlo na Audi forumu će ti više moći reć, al pričekaj, pa vidi.

×
×
  • Create New...