Jump to content
VW Club Croatia

Recommended Posts

Posted

Provozali se malo do Wortherseea... mislim da je to bio moj 18. Wsee zaredom!!!
Godine idu ali još ima ljubavi prema autima...
Sa autom sam prezadovoljan, sve sta sam radio izvlači osmjeh na lice a to je najbitnije, ima jos nekih planova ali to eventualno ostavljamo otvoreno za drugu godinu
58bc381a0c70fbf13747dff2b6bb6fe9.jpg4f1b90f257d25bed90e3b9d39012e476.jpg5c50a568cd01cd80f222672404a700d9.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

77e4feb58c87c1fd0a5d05847e036b52.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 1
  • 4 weeks later...
Posted (edited)

VWTS Karlovac 2k19
Par slika

eeee43bace4ac62b5b9634bde0da3629.jpg

f6b8178bf3669a4a281333ddbb28970d.jpg


 

90612af0a979ed5efbf49629d31b233d.jpg


 

Edited by ma.RI.n
  • 2 months later...
  • 1 month later...
Posted

Polako se razmišlja da li nešto mjenjati za sljedeću sezonu ali prije toga par slika u vožnji...
08112cb0da144471ec1cec8a80e2ae3e.jpg
16aebdd38a8070216e0728f9b3a351c9.jpg
28a06a585275ac786f0ee893d0980f1a.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 1
  • 3 months later...
Posted

Evo malo noviteta, montaža uskoro

37ab29dbfadea54effe11f21de04adda.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

×
×
  • Create New...