Didi Posted July 17, 2010 Posted July 17, 2010 T1 TURBO http://www.race-taxi.ch/indexx.htm jednostavno bez teksat
markinjo Posted July 17, 2010 Posted July 17, 2010 Prije od mene!!! Od 75g je u familiji, i još vozi, ali nije regan za ove države još....
MarinoL Posted July 17, 2010 Posted July 17, 2010 .....moja kanta Dobar primjerak. Po slikama izgleda zdravo.
ma.RI.n Posted July 19, 2010 Posted July 19, 2010 Prije od mene!!! Od 75g je u familiji, i još vozi, ali nije regan za ove države još.... kakvi su planovi? prodaja?
markinjo Posted July 19, 2010 Posted July 19, 2010 Nije za prodat..., sredit ću ga s vremenom, inaće 93g sam počeo slagat auto, sredio sam kočnice, motor i lim, ali sve je stalo kad sam od bake dobio Fiću za 18. rođendan, pa kombi nikad nije bio dovršen, trebalo je samo stavit zadnje lampe i branik pa na tehnički.....
dvojka Posted July 29, 2010 Posted July 29, 2010 (edited) E da mi je ovakvo dvoriste kod Banjaluke, a skuplja se po hercegovini vecinom, bojan gajic ako se ne varam sada ih ima sve skupa 8 komada Edited July 29, 2010 by dvojka
Guest O84GT Posted July 30, 2010 Posted July 30, 2010 Na auti.hr ima dva T2 da se prodaju ali nema T1,mene isto zanima ta pila a prijatelja jos i vise tako da bi se sigurno naslo kupaca.
MarinoL Posted July 30, 2010 Posted July 30, 2010 Na auti.hr ima dva T2 da se prodaju ali nema T1,mene isto zanima ta pila a prijatelja jos i vise tako da bi se sigurno naslo kupaca. Ma vidio sam i na Njuškalu. Tip mi kaže da je T2a a po svime je b. Da mi je i T2a nać ja zadovoljan, a kamoli T1.
Guest O84GT Posted July 30, 2010 Posted July 30, 2010 Da istina,ne preostaje nam nista drugo nego biti jos uporniji. Na auti hr ima onaj b-hitna,to bi mozda bio zanimljiv projekt!
Vec Posted January 31, 2011 Posted January 31, 2011 kaj si moju garazu slikao :plac bio sam u prolazu
MarinoL Posted January 31, 2011 Posted January 31, 2011 bi, po e-bay cjenama Možda i nebi. Treba čovjeka kontaktirat.
dvojka Posted January 31, 2011 Posted January 31, 2011 Možda i nebi. Treba čovjeka kontaktirat. no, ja ne pisem nista sta ne znam i neprovjereno, znamo se i kazem kako je, rjetko sta bi prodao no prodao bi ali sve ima svoju cjenu, decko jos skuplja i slaze mercedese pnton i repase i ima faltdach bubu
Recommended Posts