Jump to content
VW Club Croatia

Recommended Posts

Posted

Pozdrav drugari, odavno pratim ovaj forum, par puta sam vec pocinjao s bivsim autima da se predstavim ali svaki put mi je nesto iskrslo. Zovem se Nebojsa iz Bijeljine sam Republika Srpska ili BiH svejedno. Prvi autic mi je bio Dvica gti 8v digifant, nakon nje dosla je na red Seat Cordoba Coupe Cupra 1.9 tdi AFN, nakon nje na red dolazi VW Corrado( bio na ovom forumu od drugara Fahre iz Cazina) da da onaj sa 1.6td motorom ali nazalost kupljen od lika koji ga je kupio od Fahre i ubio sve u njemu. Tu je krenuo proces spasavanja (ubacio 2.8 vr6, gewinde klimu tralalala) i na kraju ga prodao skoro dovrsenog drugaru.....

Nakon svih tih auta dolazi na red Audi a3 8l 1.8t Aum popriclino go, ali kao prazan list papira poceo sam da pisem svoju pricu. Pa da pocnemo.

913dfd0c09517dc1e933790f9e4b7cd6.jpg1d07f089e15c1515b158430241e6e763.jpg06d8df8ca363c138801bc3297f74e0ec.jpg

 

Послато са SM-A505F помоћу Тапатока

 

 

Nakon toga odmah su uzete Kw v1 gewinde sa v6 balans stanglom, cupra lip i s3 spojler gepeka i neke felge 18 kopije audijevih.a245f9bceb0c2b63aa02740c1d362200.jpg8123a0d26d8955936a372d278c459c40.jpg7bac6c908f92ad43964cd84ff2188343.jpg

Послато са SM-A505F помоћу Тапатока

Idemo dalje, posle toga odlucujem se da ofarbam felge u neku perla ljubicastu boju(u nju sam pre toga farbao motorni prostor na corradu) stavljene gewinde spusten i dolazimo do ovoga43b387bd66c4ab4d223f5d4b800bfd3f.jpg

Послато са SM-A505F помоћу Тапатока

I to je bilo to za tu sezonu i to je uradjeno sve za manje od 2. Mjeseca5657fa804156475fa46ad6a2762e04c9.jpg

Послато са SM-A505F помоћу Тапатока

Posted

Sledecu sezonu napadam malo jace, trazeci po Tuttiju naletim na s3 udarenog. Tu nekako na fb nalazim coveka koji ga rastavlja i dogovrim se za zadnji branik od s3 i recaro od s3. Nakon toga nalazim i prednji branik i auto pocinje da lici na Fake S3
Posle toga na nekom raspadnutom a3 u mom gradu nailazim na jos jedan set branika s kojih skidam masku i mrezicu maglenke.fedea7ffbc72c4158a235590eb9a95ee.jpg5b76acc03141eef581a7bb72d039b0e8.jpgebec50373aec16dee84d0b73e1c5aec9.jpg

Послато са SM-A505F помоћу Тапатока

E sad posto je trebalo ofarbati branike, vrata do pola jer su pocele ispod lajsni da izbijaju a i stranicu je neko u Svici omasio nijansu odlucujem se da ga ofarbam komplet. Lajsne farovi felge lip su ofarbani u piano black (prosle godine) i ove godine sam se oducio da ofarbam felge ponovo ali i iznutra. Felge su uzete druge Tomason tn4 19 8.5j tu sezonu sam vozio na 215 i 235 gumama. Ovu sam uzeo 215 i 225 nove gume.5a4490975ba88cf4324ec68a926f2038.jpg258b61c832819fc4f90f167dd94a3969.jpg0bb639f113e9e53c2e46bd79a287a9a7.jpg9b94b1682260caaf08b54a0dec177747.jpgdc5c6af59f66113900388dd099771d5e.jpg

Послато са SM-A505F помоћу Тапатока

Kad je ofarban i sastavljen to je izgledalo ovako 187cfbeeb2ab61a49e51405ca574c080.jpg5a7456bc99de61ff0e2d9ae4f6344557.jpg591c7aecbf2331229d1f546521a092b9.jpg

Послато са SM-A505F помоћу Тапатока

Posted

Tako je vozen citavu sezonu i sad je manje vise isti. Pre neki dan sam enterijeru posvetio paznje. Nebo stubove suncobrane prekidace krovne sam odradio u crno e8a1fefd1d6b0f7ede2f4844e9d17ac5.jpg39dc4d54154f9f874e6fe3159a368207.jpgf863d8745203d362d0bf51cb675315dc.jpga4c54a5277579215ce903dd93b636900.jpg

Послато са SM-A505F помоћу Тапатока

Nabavljen s3 sat i s3/tt foot rest i papucice
Sto se motora tice
Uradio sam sai egr n211 n249 off
Stavljene crvene bobine, izduv fi60,
Launch control
Popcorn
No lift shift
I neka stage 1 mapa
07c4a4cf83c2dcace3b44b3eba7e2e63.jpg5f7e06c1939f7224dcb5a037302a5bec.jpg1a79187b12533284ce9831046bb0560d.jpg

Послато са SM-A505F помоћу Тапатока

I za sad finalni proizvod
PS ima i leva maglenka ali nikako da je stavim 34106ed75fe93fb2bb39767dcfd398d0.jpg

Послато са SM-A505F помоћу Тапатока

×
×
  • Create New...