Jump to content
VW Club Croatia

Recommended Posts

Posted

Pozz ekipa neznam dali postoji otvorena tema, ali imao bih pitanje vezano za ventilaciju u golfu 2, naime cuje se ventilator ali nista ne puse kroz otvore u kabinu i kad bi mijenjao poziciju pubanja tipa iz kabine na staklo, nista se ne dogada, dali je imao tko kakvih iskustva s time? 

  • Like 1
×
×
  • Create New...