Jump to content
VW Club Croatia

Recommended Posts

Posted

Pozz ekipa! Novi sam na forumu pa neznam kako ovo funkcinira sa novom temom, ali da se predstavim ja sam Senchy i imam golfa 2 1.3 40kw benzinac 91.g. Naime imao bih pitanje vezano za paljenje, jedno jutro auto mi nijr htio upaliti provjerio sam iskre na svijecicama, dovod goriva, uljevao gorivo u fergazer i nista auto i dalje ne pali samo vergla, e sada moze biti ili do modula paljenja ili do razvodnika paljenja, ima tko kakvu ideju sto bi tocno moglo biti, auto biti sa start sprejem ne pali niti sa direknim uljevanjem goriva u fergazer.?

Posted

Jesam provjerio sam iskru i ima gorivo dolazi do fergazera ali on ni da cuje pokusao i sa start sprejem

×
×
  • Create New...