Jump to content
VW Club Croatia

Recommended Posts

Posted (edited)

Pozdrav prijatelji! U ovoj temi ću pisati o mojem trenutnom automobilu. Riječ je o Golf-u III 100ks 1.6 kubika.

 

Takođe, govoriću i o problemima koje imam sa autom, nadam se da ću uz Vaše iskustvo i njih usputno riješavati. 

 

Edited by vwcg1
×
×
  • Create New...