dinoxfull Posted July 29, 2021 Posted July 29, 2021 Pozdrav ekipa, jucer sam se vracao s posla i auto je isao sve normalno. U pitanju Golf 6 2.0 TDI CBAB. Parkirao i nakon sat kad sam ga upalio, poče da se guši u leru par sekundi i ugasi se. Nakon toga ga upalim, stisnem gas i radi sve normalno. Od jucer sam presao nekih 40ak kilometara, sve okej. Što bi moglo biti? Imate li nekih iskustava?
Ivan1902 Posted August 4, 2021 Posted August 4, 2021 Filter goriva? Grijači? Iako vani je prevruće da bi grijači radili probleme...
Jovan97 Posted August 12, 2021 Posted August 12, 2021 Filter goriva ili pumpa u rezevoaru-kod mene je bio slican problem, ako ga upalim i radi u leru sam se ugasi, a ako ga upalim i stisnem gas on se ne gasi bilo je do pumpe, b6 je u pitanju mada slican problem
Recommended Posts