Jump to content
VW Club Croatia

Recommended Posts

Posted

Pozdrav ekipa, jucer sam se vracao s posla i auto je isao sve normalno. U pitanju Golf 6 2.0 TDI CBAB. Parkirao i nakon sat kad sam ga upalio, poče da se guši u leru par sekundi i ugasi se. Nakon toga ga upalim, stisnem gas i radi sve normalno. Od jucer sam presao nekih 40ak kilometara, sve okej. Što bi moglo biti? Imate li nekih iskustava?

Posted

Filter goriva ili pumpa u rezevoaru-kod mene je bio slican problem, ako ga upalim i radi u leru sam se ugasi, a ako ga upalim i stisnem gas on se ne gasi :D 

bilo je do pumpe, b6 je u pitanju mada slican problem 

×
×
  • Create New...