Jump to content
VW Club Croatia

Recommended Posts

Posted

Jel potrebno za odzraciti 2.0 tdi cr (golf 7,octavia itd.) preko vakuma ili moze starom metodom da se odzraci preko posude?

i jel dovoljno preko vcds popaliti el pumpe i ostalo da odradi na posudu

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
Posted

Odzracivanje je bas radna operacija u odisu i tad ide sve automatski... motor radi neko vrijeme pod okretajima pa se ugasi sam i onda bez rada motora pumpe vrte pa onsda grij da se termostat potpuno otvori.... Ugl u svakom slucaju odzracit preko diagnostike a jos ako ima vakum to je onda to.

×
×
  • Create New...