nickname

Member
  • Content Count

    68
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About nickname

  • Rank
    SDI
  • Birthday 08/23/1978

Profile info

  • Name
    Robin
  • Vehicle
    Golf IV 1,9 TDI
  • Location
    Garesnica
  • Web
    http://
  • Spol
    Male
  • Interests
    Razmjena informacija o ovoj jedinstvenoj marki automobila

Recent Profile Visitors

2,553 profile views
  1. nickname

    VW Golf IV

    Pomoć, prvo mi je kilometar sat stao, tj.prilikom smanjenja brzine u 4 brzini, samo je sat pao na nulu i ne pokazuje, da bi za 2 dana se zblesirao cajger za gorivo, u zavoju kazaljka pada na rezervu i pišti gorivo, da bi se na ravnici vratila u normalu. U čemu je problem
  2. dali tko ima na hrvatskom jeziku priručnik za VW Golf VIII, variant,2015-2016 godina
  3. nickname

    VW Golf VII

    2015.godina,9 mjesec,model 2016
  4. nickname

    VW Golf VII

    kako se može staviti elektronika (navigacija, i druge jezične barijere) sa njemačkog na hrvatski, radi se o VW Golf VII
  5. pozdrav,imam problem sa zaključavanjem centralnog , vw golf iv,3 vrata, otključa mi suvozačeva vrata i prtljažnik, dok vozačeva vrata ne. kad ih probam otključat sa ključem, nekad se otključaju a nekad ne, onda moram upalit auto, i tek na gumb u unutarnjem dijelu vrata,ih mogu otključat. u čemu je problem
  6. Poz,upalila mi se lampica na VW Golf IV,engine workshop. Sto to znaci
  7. pozdrav,u čemu je problem, ne radi mi klima, napunjena je ali ne radi. Ona spužvica mi izlazi kroz umutarnju ventilaciju u auto, majstor kaže da treba zamijenit kadicu. e sad dali je do kadice, ili ?
  8. imam problem, daljinsko i ključ mi teško otključavaju vozačeva vrata, znači na daljinski uopće ne reagira a na ključ moram okretat po 10-ak puta da se otključa. Kad se ne otključa,spustim prozore te kroz prozor stavim u kontakt bravu ključ,upalim a nakon toga na dugme na vratima otključam vrata. u čemu je problem
  9. Kupujem tunel ventilacije klime (automatske) za Golf 4. Isto tako tražim rukohvat za vozačeva vrata.
  10. imam vw golf iv, 1,9 tdi,2003. godina, dovezen iz italije. U zadnje vrijeme mi pokazuje na kontrolnoj tabli, kad se vozim neku grešku "alternat. officale" i da zvučni signal i počne trepkat lampica akumulatora. U čemu je problem. Kaže majstor da je kvačilo alternatora, dok neki kažu da je neispravan alternator. Sad, šta je?
  11. kupujem kompresor klime za navedeno vozilo. ponude u PM
  12. imam vw golf iv, 1,9 tdi,2003. godina, dovezen iz italije. U zadnje vrijeme mi pokazuje na kontrolnoj tabli, kad se vozim neku grešku "alternat officale" i da zvučni signal i počne trepkat lampica akumulatora. U čemu je problem
  13. Na kompu mi pokazuje gresku ecu 18034. Ne moze upali i ne pokazujegrijace.
  14. pozdrav, imam VW MK 4, 1999. godina, 110 ks. Jučer nisam mogao upalit auto, ključ okrenem pokažu se sve lampice osim grijača, okrenem ključ, ništa. Bio majstor sa kompjutorom, spojio ga i ne pokazuje nigdje grešku. Sad dali je problem u grijačima ili u ključu, da ne prepoznaje kod,što Vi mislite?