2 2
rgolub

Golf 3 senzor temperature usisa zraka

Recommended Posts

Pozdrav.

U pitanju je Golf 3 1.8 55kw 1H1.

Spojen na dijagnostiku prikazuje temperaturu usisa -55°C.

Moze li mi netko reci gdje se nalazi taj senzor i kako izgleda. Ne vidim nista ni na usisnoj grani ni nigdje na crijevu. Sumnjam da nije mozda unutra u fergazeru na onom crnom kucistu gdje se nalazi dizna.

Slika

Hvala unaprijed

 

 

Edited by rgolub
Dodavanje slike

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je monopoint, a sigurno jeste motor oznake AAM, senzor se nalazi uz samu diznu monopointa. Vjerovatno se zaprljao od dosta uljnih naslaga i isparenja. Kupi u prodavnici auto djelova sprej za čišćenje protokomjera, tj. MAF Cleaner i dobro ga isčisti s njim.

 

a1e954a26e67a832b3238dac3b2376f6.jpg

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pokusao sam sa ciscenjem. Skinuo sam ga, spricao sprejem za ciscenje fergazera, cetkao, ali nije pomoglo. Pretpostavljam da je otisao. Osim ak negdje nije zica u instalaciji u prekidu.

Molio bih ako netko zna gdje mogu nabaviti ili ima taj senzor za prodati, jer na njemu nema nikakvog broja po kojem bih ga mogao naci ili kupiti.
Hvala, lp

e43bbf866a209090b5dde2abb3b5950f.jpg6904a5493c07d29a8308122332f21b10.jpg0dddf82d32f023c7d9cedbc97c0c26c3.jpg

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kupi gornji dio Monopointa na otpadu ispravan i riješi problem. Ja sam ga plaćao 15€.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kupi gornji dio Monopointa na otpadu ispravan i riješi problem. Ja sam ga plaćao 15€.
Bio sam na dva autootpada, al nisam uspio naci. Mozes mi preporuciti koji u okolici ZG-a? Ja sam iz zagorja

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

To bi mogao neko od kolega iz HR. Ja sam iz CG.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2