3 3
Darac031

Audi A6 2019 - Čitanje znakova

Recommended Posts

Pozdrav!

Ima li netko ideju zašto mi se na Audi A6 2019. Godine pojavljuje ovo?

https://ibb.co/g9fkFLb
 

Nekada tog dijeka za prometne znakove ni nema, a kada ga ima, ne pokazuje ih. Navigacija pokazuje svoja ograničenja (pretpostavljam po kartama) a audi driver assist svoja ograničenja brzine (obavijest da se prebrzo vozi)🤨🤨

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 hours ago, Ivan1902 said:

Jel auto iz Njemačke?

Poslano sa mog SM-G988B koristeći Tapatalk
 

Iz Italije je uvoz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato i ne radi, kod Audija radi samo u onoj regiji za koju je predviđen automobil. Bilo je dosta vozila iz Njemačke kojima pri prelasku granice sa Slovenijom TSR prestane raditi...

Poslano sa mog SM-G988B koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni tako kad odem u BiH prestane radit.

Al jednom sam otisao na nepoznati manji prijelaz i nastavio radit i dalje 😂

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima li načina za napraviti da radi? Smiješno mi je što mi na navigaciji pokazuje dozvoljenu brzinu, driver assist me upozorava ako ju prekoračim, a ovdje mi piše da funkcija nije raspoloživa, ako uopće pokaže taj izbornik.

 

Ako pomaže, imam obdeleven.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U kojoj zemlji ti ne radi. Negdje sam pročitao da to ima veze sa mapama. Jer mape su po regijama. Pa vidi da nije zbog tog.

Poslato sa PGT-N19 pomoću Tapatoka

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Pedja83 said:

U kojoj zemlji ti ne radi. Negdje sam pročitao da to ima veze sa mapama. Jer mape su po regijama. Pa vidi da nije zbog tog.

Poslato sa PGT-N19 pomoću Tapatoka
 

U HR 🤨

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pokusaj sa mapama. Mislim ds ces rjesiti.

Poslato sa PGT-N19 pomoću Tapatoka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nekad ne radi i zbog samih znakova…ne kuzim se bas u to al sam cita na audi forumu nekolicina njih je imala problema

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesu li za audi free mape na njihovom sajtu ili moras da placas. I kad udjes tamo. Imas recimo foru po regijama. Sjeverna zapadna istocna jugoistočnai juzna evropa. I imas cijelu evropu. Bar je tako kod vw i skode. I sad recimo hrvatska imas i u jugoistocnoj i južnoj i cijeloj. A ne radi sca oprema na svim mapama. :)

Poslato sa PGT-N19 pomoću Tapatoka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako se ne varam Audi se plaća, ja napravio  update mapa i ugasio start stop u zg bez ovlastenog 100 eur

Edited by Marko1234

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ha ne znam, na myaudi imam dostupnu mapu novu za preuzimanje, ali trenutno ne mogu. Za ostalo imam obd eleven.

Ali mi je skroz smiješno da na mmi navi pokazuje ograničenje npr. 70, a driver assistance mi pokaže ograničenje 50, maknuti nogu s gasa 😂

Edited by Darac031

Share this post


Link to post
Share on other sites

Geo kodiran je modul kamere u sofer sajbi, nema veze odakle je auto. Uglavnom, moze se rijesit.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 04. 06. 2023. at 18:30, pajser said:

Geo kodiran je modul kamere u sofer sajbi, nema veze odakle je auto. Uglavnom, moze se rijesit.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Kako? 🙏🏼

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 3