0
Guest Josip Herman

Pravila dB Drag Racinga

Recommended Posts

Guest

mini street klase di će se odr??avati? samo na tvojim natjecanjima ili na svim?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Josip Herman

Kako to mislis Vlatko samo na mojim takmicenjima?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

Da onda preformuliram pitanje:

Hoće li slijedeće godine biti mini street klase na dB-u? I na kojima?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Josip Herman

Mini Street klasa na svijetskoj razini je jos u izradi no na sastanku u Nashvillu svatko se izjasnio za drugaciju MS pa vjerovatno ce ostati formulacija u malo promijenjenom obliku od 2002 Link Svaka ce zemlja imati malo drugaciju MS a Hrvatska ce imati takva pravila Mini Street klase Link.

Naprimjer Slovenija ima samo jednu MS i to ako si 1. put na takmicenju mozes se takmiciti u MS 2. put vec ne, zanimljivo! no to njima odgovara a ja mislim da nasa kombinacija je isto u redu. Sami Slovenci su mi rekli da im se moja pravila za MS jako dopadaju. Vlatko pogledaj malo forum na termpro.com

sad ti je u tijeku rasprava o pravilima za 2005 godinu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

"The show promoter may restrict competitors who work in the auto sound industry from participating in the Mini Street Division"

-ovaj dio mi se sviđa :)

 

"The show promoter may limit the maximum SPL that.."

-koliki bi limit bio kad je ove godine u MS2 lupano skoro kao u street A,

znači negdje oko 142dB, jesam u pravu?

 

Hvala na iscrpnom odgovoru.

pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Josip Herman

Ja mislim da u Mini Street 1 ili A to jo?? nije definirano max SPL bi mogao biti 141 a u MS2 ili B 143 dB no vec 140 u obje klase bi bilo dovoljno za 1. ili 2. mjesto ovisi o posjecenosti susreta. Ja sam napravio jedan golf 5 s 250W pojacalom i 1 X30 cm RFZ woofer na 4 oma 140,3 dB a stari golf2 300W na 2oma 140,7dB. Mini Street 2 350W pojacalo 2x30cm RFZ na 2 oma 142,8dB. No vec 2.takmicar je bio za 1dB slabiji. Ti samo dodi do mene i poslozimo sistem da drma.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

Da to su OK rezultati.

Dođem kod tebe ovaj put sam bez pratnje pa ću imati puno vi??e vremena ;)

pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites
0