1 1
drake

koliko goriva?

Recommended Posts

Koliko goriva stane do čepa u rezervar mk3 1.9 td i kolika je njegova potro??nja po tvorničkim mjerenjima a kolika realna?

ako netko zna neka ka??e... :mah

Share this post


Link to post
Share on other sites

da ti je skroz prazan mislim da ti stane 45 litara, tolko je bar meni na SDI-u.

a za potrosnju ce se morat javit netko ko zna vise od mene

Share this post


Link to post
Share on other sites

moj td tro??i od 5 pa do 7,5l (kad se malo ??ivahnije vozim :bravo ),

a neki prosjek mi je 6l

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Brklja

moj polo 6n (1.9 SDI) ima ravno 45 litara kad ga tankam do vrha (da izbaci pi??tolj i onda jo?? malo..)

 

natankam uvijek 50-52 tako da nalijem dok pi??toljem dr??im onaj pipac za odu??ak.

 

vidio sam čovjeka, pred mojim očima, natankao u passata karavana 100litara!!!! (ima 70 il 75 tvornički). Zadnji desni kotač dignuo na rizol i lo??i buraz :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
vidio sam čovjeka, pred mojim očima, natankao u passata karavana 100litara!!!! (ima 70 il 75 tvornički). Zadnji desni kotač dignuo na rizol i lo??i buraz :)

 

Ja sam u svojeg ex passat karavana natankao 93,88 litara i na kraju tankanja sam počeo gledati izpod njega dal mi mo??da nije negde curilo van :rotfl ali mi onaj dečko koji tamo radi pričao, da je netko u jednakog passata nalio 100 litara disela - znači istina je :o

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest spyker
Ja sam u svojeg ex passat karavana natankao 93,88 litara i na kraju tankanja sam počeo gledati izpod njega dal mi mo??da nije negde curilo van ali mi onaj dečko koji tamo radi pričao, da je netko u jednakog passata nalio 100 litara disela - znači istina je

 

kad je već OT - istina je. Jedan za??titar kojeg poznajem kupio je passata karavana kojeg su za vrime rata koristili UN-ovci i ti su passati imali naknadno ugrađene tako velike tankove zbog ratnih vrimena i krize u ratnim područjima di su se i kretali jer nisu mogli do goriva bilo kad i bilo di..mislim da je i slično tako i s tim passatom. Ovaj se čak i kladio s frajerom da će ulit preko 90 litara u passata i naravno dobio okladu :fakjea

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1