0
Andy

Gdje nabaviti ovakave sarafe ?

Recommended Posts

dsc00109vw9.jpg

 

 

Pretrazi citavu Koprivnicu i nema ih :(

 

Trebalo bi mi jako puno sarafi jer sam ih puno unistio jer obnavljam felge, a to je sve oxidiralo ,nepomaze ni WD cak :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

:doh :doh :doh

 

Probaj na e-bay naći set originalnih novih ??erafa... inače neznam... bar ja nebi stavljao ovo ??ta se prodaje po ??eljezarijama...

 

Pa ko te tjerao da ide?? felge rastavljat :doh

Share this post


Link to post
Share on other sites

RAdim kak treba ili nikak ;)

 

Skinuo sam sredisnji dio dolje a ispod je bilo toliko soli -uzas ,tak da to nisam skinuo i isap radit pripremu za par mj pocelo bi se ljustit sve dolje :(

 

evo zbog cega slavene ;)

dsc00108lx0.jpg

i vidi sad kakav je,sad jos malo zezat se i to je to

dsc00116js0.jpg

 

 

i to su ovakvi sarafi :angry:

dsc00119ju3.jpg

dsc00121wk1.jpg

 

 

HELPPPPPP

 

ako nisat onda kupit sve druge sarafe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imas u Zg dva ducana s raznim sarafima raznih jacina materijala, ali stvarno sam zaboravio ime... Mislim da je jedan ducan negdje na tresnjevci...

Share this post


Link to post
Share on other sites

odlična prilika da prije sastavljanja felge ofarba?? ??arafe (crno ili zlatno) :grrr

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest metalac

budem ja pogledal dal imam takve serafe, daj sam izmjeri debljinu i duljinu, i da li je M navoj.. tj dal ide u normalnu maticu nutra.

dosta je te??ko takve nabaviti jer to nije ni imbus ni torx, to su ''Triple Square'' serafi ako se ne varam. mozda cak nadjem takve od INOX-a

javim u cetvrtak ako imam

Share this post


Link to post
Share on other sites

VIJCI KRANJEC, ti je ovaj dućan na te??njevci...

 

Vukavarska ulica od smjera Savske prema Tre??njevačkom placu, sa desne strane, odmah poslije GRAWE OSIGURANJA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas sam bio kod jednog majstora koji je reparirao takve felge frendu, kaze da ih on isto nije mogao rastaviti pa je grijao sarafe i neke gluposti. Neznam tocno sto i kako ali..

 

Ja bi nekako preko ebaya ili negdje kupio samo original sarafe a ne neke ljeve ( neki dan se vozim po gradu i vidim lika s takvim felgama i jedan saraf je izgleda potrgfao i stavio obican saraf za ravni ??arafciger. ja sam pisao od smijeha )

 

Nezaboravi kad ces ih stezati nabavi si moment kljuc i stezi svaki saraf na 22 foot lbs ( preracunaj si na mobu koliko je to kg )

 

 

Jel su to 6.5 ili 7 ?

 

Evo za kraj jos par slika za motivaciju :

 

bbs1xu7.jpg

dsc03008az3.jpg

dsc03013ee3.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sven to su tvoje felge ili od ovak nekoga? tak i ja ocu da mi bude rub :D

 

Pa pogeldaj si sarafa samo- kakv je navoj na kraju,sve bude jasno !

 

DA ja ocu bas takve original,imas kakav link za sarafe?

 

Imam cak 5 rezervnu felgu,pa mozda cu sa nje uzet sarafe ,da nebude malo ovak malo onak ;)

 

7 su :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
VIJCI KRANJEC, ti je ovaj dućan na te??njevci...

 

Vukavarska ulica od smjera Savske prema Tre??njevačkom placu, sa desne strane, odmah poslije GRAWE OSIGURANJA

 

Tako je, srce si

 

2andy: ako trazis original, onda nemoj ni kretat u zg, jel ih neces naci po trgovinama, ali samo ti je bitna jacina materijala, a vijci kranjec imaju svoju proizvodnju i mogu radit jacinu koju god kazes... (naravno, ako ce im se dat zajebavat zbog par sarafa)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tako je, srce si

 

2andy: ako trazis original, onda nemoj ni kretat u zg, jel ih neces naci po trgovinama, ali samo ti je bitna jacina materijala, a vijci kranjec imaju svoju proizvodnju i mogu radit jacinu koju god kazes... (naravno, ako ce im se dat zajebavat zbog par sarafa)

 

Onda mu je najbolje da naruči sve nove i da mu naprave po narud??bi... ka??e da ima 5 felgi x 16 kom...

 

80 kom nije tako mala količina :da

Edited by GTI-16v-VD

Share this post


Link to post
Share on other sites

SAd sam gledao necu imat ih dosta pa cak i ako uzmem sa rezervne!

 

Uzet cu nove, al glava ce biti tak da imbus moze ici ,jer na ovima je glava koma -mislim da bi to bilo najpametnije takve uzeti

Share this post


Link to post
Share on other sites
Onda mu je najbolje da naruči sve nove i da mu naprave po narud??bi... ka??e da ima 5 felgi x 16 kom...

 

80 kom nije tako mala količina :da

 

Cuj, za firmu koja ih radi na tisuce i tisuce je... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Cuj, za firmu koja ih radi na tisuce i tisuce je... :)

 

:doh Istina... onda nema druge nego GB... mislim da ima dosta zainteresiranih za restauraciju BBSki ;-)

 

:palci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti ??arafi su namijenski i njih nema po ovim trgovinama cak ni kranjec. Oni prodaju samo nenamijenske ??arafe.

 

Treba poslat ovima iz BBS-a mail i lijepo pitati gdje se to moze nabaviti. To bar ne kosta..

 

 

Davno sam na netu nasao to ali sad vise nemogu naci..

 

 

Andy nadam se da ce ici niza guma i auto dolje jer ovo je sa ovom 50 ili kojom vec stvarno malo bzvz

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest MRX
.

Andy nadam se da ce ici niza guma i auto dolje jer ovo je sa ovom 50 ili kojom vec stvarno malo bzvz

 

mislim da ne mo??e ići ni??i profil ako felge idu na četvorku ( barem ne profil kao na tricu )

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 sven - niska guma i 16'' felga na Golf 4 :ne2 taman da pragovi legnu na pod guma bi ljepo izgledala u blatobranu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovi ti imaju ??erafe WWW.JUSTMATZ.CO.UK

 

Aprobaj i ovdje WWW.blackys-polish.de

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za sve cetiri felge ako hoces nove sarafe ispadne nekih 780kn :o

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako ces poslat pitanje u bbs tvornicu, dobit ces odgovor da oni ne rade obnovu i nemaju rezervnih delova.

 

ostaje ti ebay ili g-werk i justmatz u angliji.

Share this post


Link to post
Share on other sites
0