1 1
frenki sdi

Potrošnja ulja kod volkswagena!

Recommended Posts

B)-->

QUOTE(Marko??b @ Jan 18 2008, 01:38 PM) <{POST_SNAPBACK}>

bas me sram,pojma nemam :bag:

 

...ne zajebaji nema te sta bit sram,čovik uči dok je ??iv... :da

Share this post


Link to post
Share on other sites

audi a3 1.9tdi, 220 000km na brojčaniku + ono kaj neznam jer je isto iz uvoza - ulje mobil super s - 1l / 4500 - 5000km, mijenjam ga kako kad (otrilike na 10 000 mozda kaj vise)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest grabik
audi a3 1.9tdi, 220 000km na brojčaniku + ono kaj neznam jer je isto iz uvoza - ulje mobil super s - 1l / 4500 - 5000km, mijenjam ga kako kad (otrilike na 10 000 mozda kaj vise)

 

Ja sam nedavno kupio golfa 1.9 TDI (2003) isto iz uvoza na satu pise 125000 ali je moja pretpostavka da je stvarna oko 180000. Dosad sam presao sa ovom mojom izmjenom ulja nesto malo vise od 1500km i ni za mm se nije razina promjenila za sada. Inace unutra je sada neko castrol ulje koje zadovoljava standard 505.01.

Zanimljivo da sa starim uljem sa kojim sam ga kupio na tehnickom kada su mjerili temperaturu ulja kao da je izlazio dim ili neka isparenja iz kartera tako se meni sa strane cinilo, cak i kad je bio motor ugasen kad su mjenjali ulje a sada sa novim uljem sam u radu vadio mjerac i ne izlazi nista.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja sam nedavno kupio golfa 1.9 TDI (2003) isto iz uvoza na satu pise 125000 ali je moja pretpostavka da je stvarna oko 180000. Dosad sam presao sa ovom mojom izmjenom ulja nesto malo vise od 1500km i ni za mm se nije razina promjenila za sada. Inace unutra je sada neko castrol ulje koje zadovoljava standard 505.01.

Zanimljivo da sa starim uljem sa kojim sam ga kupio na tehnickom kada su mjerili temperaturu ulja kao da je izlazio dim ili neka isparenja iz kartera tako se meni sa strane cinilo, cak i kad je bio motor ugasen kad su mjenjali ulje a sada sa novim uljem sam u radu vadio mjerac i ne izlazi nista.

 

 

 

a kako mislis prepostavka 180 000tkm,dali se ikako moze znati prava kilometraza

Share this post


Link to post
Share on other sites

moj G4 TDI ne trosi za sada ni kapi ulja ( 80 000km ima tek )

 

a za trojku nemogu reci jer sam tek prije 2000km promijenio ulje

Share this post


Link to post
Share on other sites

B)-->

QUOTE(Marko??b @ Jan 19 2008, 11:45 AM) <{POST_SNAPBACK}>

a kako mislis prepostavka 180 000tkm,dali se ikako moze znati prava kilometraza

 

...a ko će znat pravu kilometra??u kad uvozi?? auto recimo iz Njemačke,tamo se redovito skida kilometra??a i ukoliko je auto pri??lo recimo 150 t km oni vrate na 100 t km, al po stanju auta se ponekad mo??e vidit je li kilometra??a točna,npr.izlizani volan i ručica mjenjača i slične stvari! Otkrit mo??e?? jedino ako je auto servisirano u slu??benom servisu pa da odes provjerit, a danas se i servisna knji??ica da nabavit za male pare tako da ti je zapravo jako tesko ista otkrit!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo da i ja jos jednom spomenem slucaj od mog starog...... passat benzinac 140 tkm 1,6 101ks 1996 na 8000 potrosio 2 l ulja......sad je poceo trosit prije nista.......

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest grabik

B)-->

QUOTE(Marko??b @ Jan 19 2008, 10:45 AM) <{POST_SNAPBACK}>

a kako mislis prepostavka 180 000tkm,dali se ikako moze znati prava kilometraza

 

Gledaj auto je zadnji put bio na servisu godinu dana prije nego sto je uvezen i presao je 118000 (pise cak zadnje tri cifre u kilometar ali neznam napamet). Ako je prije godisnje prelazio 36000km a zadnju godinu je presao samo 7000km sto je smijesno, jedino ako nije vlasnik umro;) , presao je najmanje isto kao i prije ako ne i vise.

 

Drugo: zracni filter je toliko prljav, a za 10000km koliko je presao od zadnje izmene je nemoguce da se toliko zaprljao. Nisam strucnjak za filtere ali laicki bih rekao da je presao jos jedno ekstra 60000km koliko je sada na satu.

 

B)--><div class='quotetop'>QUOTE(Marko??b @ Jan 19 2008, 11:45 AM) <{POST_SNAPBACK}></div><div class='quotemain'><!--quotec-->

a kako mislis prepostavka 180 000tkm,dali se ikako moze znati prava kilometraza

...a ko će znat pravu kilometra??u kad uvozi?? auto recimo iz Njemačke,tamo se redovito skida kilometra??a i ukoliko je auto pri??lo recimo 150 t km oni vrate na 100 t km, al po stanju auta se ponekad mo??e vidit je li kilometra??a točna,npr.izlizani volan i ručica mjenjača i slične stvari! Otkrit mo??e?? jedino ako je auto servisirano u slu??benom servisu pa da odes provjerit, a danas se i servisna knji??ica da nabavit za male pare tako da ti je zapravo jako tesko ista otkrit!

 

Volan je kao nov i rucica mjenjaca nije nesto izlizana, sjedista kao da je sad izasao iz tvornice. Ako je bio sluzbeni automobil i gazen velike kilomtreza na auto cesti svaki dan ne mora imati nista izlizano pretjerano a da je auto presao kilometrazu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

imam golfa 3 1,9TD , 98.god, pre??o 201000 (koji kilometar vi??e). do sad sipo u njega uvijek shell disel ultra i od mjenjanja do mjenjanja nikad nisam moro nadoljevat ulja. Čuo sam neke priče da potro??nja ulja ovisi i o tome koje je ulje i da motor vi??e tro??i neka određena ulja. Ja sam čuo za valvoline da se zna primjetit potro??nja. e sad kolko je to točno ??to se priča....

Share this post


Link to post
Share on other sites

i meni je valvoline-a vi??e tro??il neg sad mobila.

 

inače passat iz 2005 koejg sam kupil ima malo manje od 100 000km i iz frencuske je. Na njemu nema opće tragova kori??tenja, u prtlja??nik nije nikad ni??ta stavljano.

 

Kaj je najzanimljivije francuzi imaju neke "Long life" servise svakih 50 000km (slovima pedeset tisuća km).

Auto je imao sevis na 2000 pa na 50000km sto je meni bilo ful sumnjivo pa sam tom servisu poslao mail. Naravno sve je bilo ok. Odgovorili su mi da je kod njih sasvim normalno i da i većina radi takve servise + bnapisali su mi točno kaj su kada je bio na servisu , kaj je sve radjeno, tada??nju kilometrazu itd...

Pitam u na??em servisu, vele da je to normalno, da oni tamo imaju puno či??ća goriva od nas i da se kod nas to ne preporuča zbog lo??eg goriva. Maksimalno kod nas vele da bi moglo 30 000km..

Share this post


Link to post
Share on other sites
i meni je valvoline-a vi??e tro??il neg sad mobila.

 

inače passat iz 2005 koejg sam kupil ima malo manje od 100 000km i iz frencuske je. Na njemu nema opće tragova kori??tenja, u prtlja??nik nije nikad ni??ta stavljano.

 

Kaj je najzanimljivije francuzi imaju neke "Long life" servise svakih 50 000km (slovima pedeset tisuća km).

Auto je imao sevis na 2000 pa na 50000km sto je meni bilo ful sumnjivo pa sam tom servisu poslao mail. Naravno sve je bilo ok. Odgovorili su mi da je kod njih sasvim normalno i da i većina radi takve servise + bnapisali su mi točno kaj su kada je bio na servisu , kaj je sve radjeno, tada??nju kilometrazu itd...

Pitam u na??em servisu, vele da je to normalno, da oni tamo imaju puno či??ća goriva od nas i da se kod nas to ne preporuča zbog lo??eg goriva. Maksimalno kod nas vele da bi moglo 30 000km..

 

tak je i ovaj moj uvoz iz francuske, imo je 105000km dok smo ga kupili, isto je auto vrlo očuvan bio

i gledao sam ja isto u servisnu za te servise ,ali kod mene su po 30000km bili intervali, prvi tak nekak ko tvoj i onda na 30000, 60000 pa 90000 i tu je zadnji bio

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo da malo oživim ovaj topic :), Golf 4 sdi 98g 195.000 km mi potroši 3 do 3.5 lit na 10.000 km. Valvoline nekad Shell helix cak i Mobil 10w40. Jel to ok?

Nekad kad idem do Zagreba popije pola litre u šutu.

 

Uzroci potrošnje>?

Kako tome doskočit>? livati gušče(i jeftinije) ulje možda 15w 40?

 

 

Hvala!

Edited by frenki sdi

Share this post


Link to post
Share on other sites

susjed u 1,9 PD motor konstantno stavlja 10w30, nekakvo ulje koje ide u OPELE (prodaje se u bačvama od 60l), niti troši niti ima problema sa motorom, passat ima preko 300 tkm...

Share this post


Link to post
Share on other sites
na pd motorima je normalno da 1l ulja srkne na 5000km ako se zesce vozis.

 

 

Žešče? Zar se mogu žešče vozit u SDI-u? :rotfl

 

Mislim kad bi znaja da če 15w 40 manje trošit liva bi to, al onda mi se ne bi dalo ga minjati na 5000km nego bi drža bar do 80000- 10000 :)

Edited by frenki sdi

Share this post


Link to post
Share on other sites
Žešče? Zar se mogu žešče vozit u SDI-u? :rotfl

 

Mislim kad bi znaja da če 15w 40 manje trošit liva bi to, al onda mi se ne bi dalo ga minjati na 5000km nego bi drža bar do 80000- 10000 :)

 

 

tko maze taj vozi... mislim na to da ga vrtis pun ga i to...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ali ja vozim normalno, nema tu nekog jačeg stiskanja pedale. Čuja san da je Castrol ok ulje za SDI, sad neko kaže da je dobro a neko pljuca po tom ulju pa nisi pametan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pitanjce za majstore koji dost rade servise ili u servisu

Majstori ili kvazi majstori pričaju da kad se na autu pređe s inog ulja na Aral ili Valvolin da se smanji potrošnja ulja u intervalima zamjene!

Sad dal to stoji tj. jeste primjetili tu pojavu

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pitanjce za majstore koji dost rade servise ili u servisu

Majstori ili kvazi majstori pričaju da kad se na autu pređe s inog ulja na Aral ili Valvolin da se smanji potrošnja ulja u intervalima zamjene!

Sad dal to stoji tj. jeste primjetili tu pojavu

 

 

nisam to primjetio, ali znam da smo prije potrosnju ulja na benzicima rijesavali castrolom rs i da je bilo dobro ako nije motor u banani.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni smece od sdi-a potrosi oko 1.5L na 15000 km :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
nisam to primjetio, ali znam da smo prije potrosnju ulja na benzicima rijesavali castrolom rs i da je bilo dobro ako nije motor u banani.

 

 

 

Zanimljvo, može to u sdi? Kolika mu je cijena?

Share this post


Link to post
Share on other sites

neuzimajte te priče zdravo za gotovo..... sad da je do ulja.. moš mislit.

 

pogotovo kad je "reko,rekla,kazala"

 

Potrosnja nikad nije ista kao ni stil voznje u tih određenih par tisuća km pa te nijanse od ulja do ulja mogu bit bas zbog stila voznje.

 

A sad prica da je rije trosio 1l na 7tkm a drugim uljem trosi par deci pa to je smjesno....

 

Tko god uzima novo auto mora bit svjestan da je to tako i da auto mora trosit ulje .... žalostno al tako je

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa ovi novi trose malo vise ulja,jer su male tolerance i filigranski sklopovi(PD), pa idu rijetka ulja u njih....i logicno je da ga popije.....a za starije sdi i tdi 0w40 ili 5w40 i nisu izbor......a i nije kvaliteta svih ulja ista..

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1