1 1
RUSH

P:Golf 2 gGTI

Recommended Posts

Dakle,dvojka gti.Bivsi tommijev.Slike imate pod njegovim oglasom.1.8 16 V,88 godina.Ko??a,??iber,putno računalo,daljinsko centralno,servo,alu borbet.Registriran do 6 mjeseca.2200 eura ili mjenjam za neki dizel.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako prebaciti slike sa diska u oglas?poku??ao sam,ali me tra??i samo preko URL

Share this post


Link to post
Share on other sites

:o cemu? (moze i na PM)

 

posalji meni slike na mail pa ti ih ja postavim

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Nix

pitanje - kako izgleda putno racunalo za mk2?

frenda zanima,pa ako bi mogao staviti slike on bi bio jako zahvalan!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ne bi netko mislio da je neki mulj,da se auta ??elim rije??iti po??to poto.Auto je u dobrom stanju.Razlog prodaje je isključivo to ??to mi treba auto za posao.Dnevno prelazim oko 130 km.Na autu ima nekih sitnica koje bi trebalo rije??iti.Zadnje kvake na vratima treba mjenjati.Jedina zamjerka motoru je to ??to te??e pali kad je hladan,ali na to sam navikao jer i prija??nja duja gti me je na tu foru zajebavala.To mi je ostala nerije??iva enigma.Eto to je to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako uskoro promijenim posao,jel bi se mjenjao za dvojku '91. TD intercooler 80ks u savr??enom stanju,bijela boja,duboki branici,servo,??iber dalj. centralno,s tim da ja imam nove zimske gume na autu pa bi ja sebi ostavio svoje felge ti sebi svoje?uglavnom koliko bi doplatio?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nebi ni??ta nadoplatio.Mo??da ključ za ključ,ali mo??da

Share this post


Link to post
Share on other sites

a onda ni??,ipak je auto 3 godine noviji,motor je u savr??enom stanju,prva boja,??iber,dalj.centr,el retrovizori,profilirana sjedala,iznutra isto savr??en i jo?? dost toga...za 2200 ga nedam

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Nix

jel bi ikako mogla slike onboard computera?

 

hvala unaprijed.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeben mi je taj auto... uzela bi ga ja da nemoram 100 km dnevno radit, a na kr-a mi je fakat glupo stavljat plin

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja ga zato prodajem.Prelazim svaki dan preko sto kilometara.Da nije tako ne bi ga prodavao

Share this post


Link to post
Share on other sites
jel bi ikako mogla slike onboard computera?

 

hvala unaprijed.

 

 

isti je kao na trojki, mali display na satu i ručicom mjenjaš prikaz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajmo ljudi,hića je.Cijena nije fiksna.Dogovorit ćemo se.Ponude na pm

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po??to nemam nekih pametnih ponuda za prodaju auta.odlučio sam da bih ga mogao prodati u dijelovima.imam ponudu za kompletnu unutra??njost da je prodam za 5500,00 kn.ako nekog zanima bilo ??ta drugo neka mi po??alje pm

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
1 1