0
Rallye VR6

P: Corrado za slaganje

Recommended Posts

Ovaj auto sam uzeo sebi za slaganje, ali vidim da nemam vremena za to i atui samo bezveze stoji...

Papiri su G60 90. Od tog auta je samo gola karoserija. Sve ostalo je od Corrada VR6 kojega sam rastavio za kompletirati ovoga (limarija, branici, ovjes 5x100, farovi, novija rednja maska)

Unutra??njosti i motora-nema.

 

Karoserija je bila kod limara na sredjivanju sitnica tako da se sada mo??e pripremati za lakiranje.

 

Krakovi ??asije su netaknuti i auto nije jače udaran. Jedino je desni bok bio o??tečen, to je sada izvučeno. Iznutra nije bilo o??tečenja. Sada je taj bok samo pre??prican sa crnim sprejem da ne hrdja i nije kitan.

 

Branici su čitavi, ni??ta nije slomljeno niti kitano.

 

Uz auto dolazi, a nije na slikama: prednji vezni lim, farovi, maska (ona novija sa 3 re??etke), komletne instalacije osim motorne

 

 

DSC00087.jpg

 

DSC00086.jpg

 

DSC00083.jpg

 

DSC00081.jpg

 

VR6 hauba

 

DSC00080.jpg

 

DSC00079.jpg

 

DSC00078-1.jpg

 

DSC00077-1.jpg

 

 

Popravljani bok

 

DSC00085.jpg

 

DSC00084.jpg

 

Da dodam- ??iber i kvake su ispravni!

 

Cijena za SVE je 1200€ (mo??da nije ba?? jako jeftino, ali se sigurno isplati jer je auto jako dobra baza za raditi dalje)

 

098/558-424

Edited by Rallye VR6

Share this post


Link to post
Share on other sites

nemoj to prodavati,moglo bi trebati.....rez,rez....

Share this post


Link to post
Share on other sites
pa di je unutrasnjost nestala?

 

Prodana je jer sam imao u planu golu unutra??njost sa ??koljkama i roll barom, al eto...

 

E Mariniću- zna?? da te grize taj auto jer je dobra baza. ? ta ti je davati 100€ za gara??u mjesečno :bleh

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od čega su one dize za pranje farova na prednjem braniku :o nije to valjda imao corrado original ili ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

ORIGINAL!

 

Posudica za vodu je neka ogromna i ima dvije pumpe-za ??ajbu i za farove :)

 

joj da barem samo motor fali, sve bi bilo lakse...

 

 

Motor i unutra??njost se jo?? i daju naći, ali za ovakvu karoseriju i dijelove če?? se namučiti (pogotovo za čitave kvake i ??iber)

Edited by Rallye VR6

Share this post


Link to post
Share on other sites
ORIGINAL!

 

Psudica za vudu je neka ogromna i ima dvije pumpe-za ??ajbu i za farove :)

 

Znači ipak je to postojalo a meni se svi smijali :bleh ali kakav je to raritet :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za slo??iti bilo koji corrado KAKO TREBA, znači bez fu??a i da bude ispravan ti treba 10-15 tisuća eura.

 

Ispod te cijene če?? voziti kramu, osim da nadje?? neki ultra očuvani primjerak za 5-6 tisuća...

 

Čini se puno, ali pitaj ovog dečka VW R32 HGP kada sam mu to rekao za duju da se čudio :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da se i za manje slo??it ako si majstor i sve si sam napravi??, a recimo kupi?? duju GTi iz vana i preseli?? motor...., ili kako je jedan ovdje stavio motor 1,6td u Corrado, luđak, sad ima ??iroko 1,6d!! Da kupi ??koljku od linkoln limuzine i tamo bi stavio 1,6d od golfa! Ka??e naj bolji motor!!! :):):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako tako razmisljas mozes slozit tog corrada vec za 3k kompletnog...

 

ali uzmi:

 

Kvaliteno lakiranje 1500€

Masina g60 ili vr6 - ako hoces da budu slozene - 2000€

Unutrasnjost - 1000€

Ovjes - 1000€

Djelovi ovjesa - 500€

 

Tu je vec 6000€ - a di su felge, nekakav stajling, tuning motora itd...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ako tako razmisljas mozes slozit tog corrada vec za 3k kompletnog...

 

ali uzmi:

 

Kvaliteno lakiranje 1500€

Masina g60 ili vr6 - ako hoces da budu slozene - 2000€

Unutrasnjost - 1000€

Ovjes - 1000€

Djelovi ovjesa - 500€

 

Tu je vec 6000€ - a di su felge, nekakav stajling, tuning motora itd...

 

+ peri 1200 za rrada + rega= 7500-8000?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa zato sam napisal ako si MAJSTOR I SAM radi??!! Onda ti je lakiranje samo materijal, pa ga jo?? izmulja?? preko drugih poslova i ispadne jeftinije pun K...., ah ah , pa kaj vi mislite kolko bi mene moj golf do sad do??ao da ga sam ne radim...

Puno je to love, te??ko je odma pljunut 6kila eura, ali ako si uzmete taj posao i polako skupljate dijelove ta se svota razvuče po mjesesima kroz godinu i svako si mo??e priu??tit ovak ne??to, većina nas za vikende poto??i vi??e na cugu i zezanciju kroz godinu dana, samo si treba onda poslo??it prioritete u ??ivotu!

 

Da nemam T1 i da je kec pri kraju ja bi uzeo ovo i polako tuc tuc brus brus ??araf ??araf.... :mah

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma zel bi ja ovog samo kaj evo recimo da je lakiranje 6000kn, nabavim 2.0 8V pa nek bude nutra neko vrijeme, ionak bi mi ga frend prodo za male novce, ajmo rec nekih 250 eura, getriba 100eura, unutrasnjost 500 eura... to je vec 1600eura + 1200 peri + rega nek je nekih 500 eura = 3300 eura sto relativno i nije puno... al naravno tu nisu nikakve ruke uracunate, znaci sve sam... a opet nemres sve sam... treba auto dopeljat... ajmo rec sve skup 3500eura

Share this post


Link to post
Share on other sites
Da se i za manje slo??it ako si majstor i sve si sam napravi??, a recimo kupi?? duju GTi iz vana i preseli?? motor...., ili kako je jedan ovdje stavio motor 1,6td u Corrado, luđak, sad ima ??iroko 1,6d!! Da kupi ??koljku od linkoln limuzine i tamo bi stavio 1,6d od golfa! Ka??e naj bolji motor!!! :):):)

 

Oprosti,ali vjeruj mi, taj čovjek koji vozi 1.6D u corradu nije nikakav ljubitelj corrada . Da je to neki TDI PD motor pa ajd jer to onda ide jako dobro, ali 1.6TD ?!?!?! :mellow:

 

 

? to se tiče tro??kovnika, treba računati da se mora potro??iti puno i to bar 1/2 vi??e nego ??to se računalo na početku. Rad je najjeftinija stvar u cijeloj priči.

 

Limarskih radova tu nema vi??e, samo lakirerski. A jeftini lakirer obično nije dobar (opet ovisi o vlasniku ??ta točno ??eli, netko bi bio zadovoljan i da se auto valjkom pofarba...)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jednu stvar da dodam, za??to razmi??ljati o slaganju auta kroz mjesec dana? Uhvati?? se slaganja i sla??e?? kroz 2-3 godine i kasnije u??iva??

 

Ja sam htio Lupa slo??iti za pola godine i nije i??lo. Niti financijski, niti vremenski...

 

Cijena bi mogla ići dolje ako ima zainteresiranih :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Za slo??iti bilo koji corrado KAKO TREBA, znači bez fu??a i da bude ispravan ti treba 10-15 tisuća eura.

 

Ispod te cijene če?? voziti kramu, osim da nadje?? neki ultra očuvani primjerak za 5-6 tisuća...

 

Čini se puno, ali pitaj ovog dečka VW R32 HGP kada sam mu to rekao za duju da se čudio :)

 

Ovaj decko sam ja ;-)

Normalno da sam se cudil kad sam bio tek na pocetku i mislil sam da kaj je to slozit auto.

A kad je pocelo nikad kraja.Evo bas sam danas sa burazom racunao da sam do danas potrosio 32000 kn + auto.I disam,nigde jebote tek sam pocel a vec mi je pun ku... zene koja mi kljuca po glavi ko kokos koja nije jela 5 dana.I kaj na kraju,imat cu crveni auto sa plavo crnim sjedalima,prozore na zgance i sl.a potrosit cu 50000 kn sa regom.Ali neka to me veseli ko kad sam ga prvi put umocil :D

 

:vozi u cetvrtom mjesecu idemo na cestu ;-) a dotle bum jel male slance za dvije i pol kune iz pekare.

 

Ps.evo upravo sad Selim prosao pored moje kuce ,napuca gas pred kucom i odma me izprovocira.Nis, morat cu ga naprat :vozi

Edited by vwr32hgp

Share this post


Link to post
Share on other sites
A kad je pocelo nikad kraja.Evo bas sam danas sa burazom racunao da sam do danas potrosio 32000 kn + auto.I disam,nigde jebote tek sam pocel a vec mi je pun ku... zene koja mi kljuca po glavi ko kokos koja nije jela 5 dana.I kaj na kraju,imat cu crveni auto sa plavo crnim sjedalima,prozore na zgance i sl.a potrosit cu 50000 kn sa regom.Ali neka to me veseli ko kad sam ga prvi put umocil :D

:care

Share this post


Link to post
Share on other sites

Igrom slučaja unutra??njost corrada u krem ko??i opet je na prodaju na hrawebu... po cijeni 400 eura sve komplet :grrr

 

jo?? armaturu od Pere i eto vam... fali samo motor :palci to birajte po ??elji...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Ibiza-Ri

Grande pjetro...znanja imas i volje imas...ja bi na tvom mjestu zavrsio ono sta si naumio...

Evo ovo sam uslikao na See-u...

Meni je TO-TO a ti razmisli...

Sad ce marin opet da Ja niti ne znam na koju stranu treba felgu okrenut i slicno...Meni cerrado izgleda super sa ravnom felgom...inace ti valjci za hrcke su mi ono :bleh

 

Ovaj ima i postene retrovizore :rotfl

post-2784-1201989797.jpg

Edited by Ibiza-Ri

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo bi fora slo??it corrada vr6 syncro. E to bi onda bilo ne??to posebno... A da se vidio sam. Pero ??ta ka??e??? :grrr

Share this post


Link to post
Share on other sites
0