0
kerabek

"reparacija" centrale za airbagove

Recommended Posts

prdnula oba airbaga na g4 '01. ja ocu kupit novu centralu, mehanicar veli to ti likovi mogu popravit. na ibeju kosta 50 eura, a ja pitam ko to moze, oce i za kolko para popravit. i kaj to oni opce poprave?

Share this post


Link to post
Share on other sites

imam jednu od sjebanih air bagova otvorit cu je veceras pa cu ti rec

Share this post


Link to post
Share on other sites

vjerojatno misli?? na popravljanje armature kad prdne airbag?

 

To je moguće, fino zavare, i naprave borduru da se skoro i ne ku??i da se otvorio airbag ali naravno ne vrate airbag unutra, tj. ne funkcionira vi??e. Ne popravljaju airbag nego samo da se ne vidi da se otvorio

Share this post


Link to post
Share on other sites
vjerojatno misli?? na popravljanje armature kad prdne airbag?

 

To je moguće, fino zavare, i naprave borduru da se skoro i ne ku??i da se otvorio airbag ali naravno ne vrate airbag unutra, tj. ne funkcionira vi??e. Ne popravljaju airbag nego samo da se ne vidi da se otvorio

 

a a. bas na centralnu jedinicu. "abs steuerger?¤t". kolko sam se nacito po netu, zgleda da se moze i to "samo" softerski, ali ne i vagcom-om. za armaturu lako. imam 3 doma netaknute. mozda koju zlakiram. al recimo ak to "sivanje" neko radi za trokrake volane sa spuknutim zracnim, ponude su dobrodosle.

Share this post


Link to post
Share on other sites

da se popravit centrala likovi tra??e kod nas oko 500 kn,kolko ti golf jastuka ima?

Edited by tomica

Share this post


Link to post
Share on other sites
cvaj ??tik.

 

ajd mi po??alji na pm katalo??ki broj i boju utičnice na procesoru pa ti javim dal imam il ne

Share this post


Link to post
Share on other sites
0