0
Guest

brizgaljke goriva

Recommended Posts

Guest

Jedna brizgaljka na golfu mi je losa, tj. gorivo kaplje kroz nju. Zanima me moze li tu pomoci ciscenje ili je neminovna zamjena.

 

Ako bi ciscenje pomoglo, gdje bi se to dalo napravit u Zagrebu ili, jos bolje, Karlovcu, te kako se krecu cijene te usluge (za ultrazvucno ciscenje mehanickih diza).

 

Isto tako zanima me di bi se mogao raspitat za nove i dali netko zna kako se krecu cijene novih. Dali je pametno mijenjat samo jednu il treba sve?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

Ima, nasao sam neki aditiv od Liqui Moly-a ali nekako sam sumnjicav glede takve metode ciscenja. Mislim da ako bi ciscenje uopce ovdje pomoglo, onda bi trebalo na ultrazvuk.

 

Jesi ti vec cistio s aditivom? Kakvi su bili rezultati?

Share this post


Link to post
Share on other sites

na civic vti i passat tdi sam par tih aditiva isprobao, i uvijek sam razliku primijetio - pozitivnu razliku

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

ok, probat cu u svakom slucaju prvom s aditivom jer je daleko jeftiniji od ultrazvucnog ciscenja, mada sumnjam da ce to donijet neke rezultate jer, kazem, da jedna diza mi je dosta losa, toliko da kad je zatvorena gorivo malo kaplje kroz nju, pa onda teze pali kad je "polu-hladan".

 

hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites
0