3 3
kreza

Elsa

Recommended Posts

Ova moja je 3.7 i kada unosis podatke sve lijepo izbacuje od golfa 2.Ali podataka unutra nikakvih nema

Share this post


Link to post
Share on other sites

@zoki - evo ja se regao i skidam ove dijelove pa bumo vidili.. :palacg a šta ih imaaaaaa.. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
@zoki - evo ja se regao i skidam ove dijelove pa bumo vidili.. :palacg a šta ih imaaaaaa.. :rolleyes:

jesi skinuo? radi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kakvi, ima 78dijelova po 100mb na rapidshare i za svakoga se moram odlogirat/ulogirat da promijenim IP.. :palacd

 

Da imam premium account već bi skinuo..

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ma kakvi, ima 78dijelova po 100mb na rapidshare i za svakoga se moram odlogirat/ulogirat da promijenim IP.. :palacd

 

Da imam premium account već bi skinuo..

 

mali ot, ali imas tih programcica, tipa jdownloader, koji ti sve automatski odradi, namjestis mu da ti nakon jednog skinutog djela odradi restart modema i promjenu ip-a i nastavi skidati, znaci samo u njega kopiras linkove i to je to, jedino u postavkama moras zadati koji je tvoj modem (ruter). i da program je fee

 

http://jdownloader.org/download/index

 

:palacg

Edited by Sioux

Share this post


Link to post
Share on other sites
mali ot, ali imas tih programcica, tipa jdownloader, koji ti sve automatski odradi, namjestis mu da ti nakon jednog skinutog djela odradi restart modema i promjenu ip-a i nastavi skidati, znaci samo u njega kopiras linkove i to je to, jedino u postavkama moras zadati koji je tvoj modem (ruter). i da program je fee

 

http://jdownloader.org/download/index

 

:palacg

to sam mu baš htio reč, tak sam ja bio skinuo, radi to bez greške...

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

E vidiš nisam znao za to, super stvar..thx! :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

davno bi otisao na rengen glave da nema jdownloadera,cak ima podrsku i za captcha :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve bi bilo dobro da taj prograsm radi... Skidam nes drugo i nikako pokrenut.. :palica

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sve bi bilo dobro da taj prograsm radi... Skidam nes drugo i nikako pokrenut.. :palica

 

 

kod mene radi dobro i nema nikakvih problema sa njim,jedino ako surfam preko nekog drugog wirelessa pa moram mjenjati postavke rekonekcije modema.

Ako se ne budes snasao zovi me pa cu navratit do tebe kad stignem da to rjesimo i popijemo jednu u susjedstvu :zivio

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ću morat na rendgen glave u svakom slučaju..ni taj jdownloader nije baš neš posebno, brzina downloada je koma..

 

Ima netko elsu na dvdu da mi senda?? :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam skidao 3 mjeseca heh :D. A da kupis premium acc rapidshare-a

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma i o tome sam razmišljao..ali radije platim cugu nekome s foruma za dvd, nego kupovat taj ac.. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ma i o tome sam razmišljao..ali radije platim cugu nekome s foruma za dvd, nego kupovat taj ac.. :rolleyes:
meni je woodoo sinoć prebacio, spržim ti ja to na dvdove pa ti ostavim kad budem isao za ogulin, a to je u utorak...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ak ima woodoo na dvd-u budem ja riješio s njim sutra, ionak se vidimo..

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ak ima woodoo na dvd-u budem ja riješio s njim sutra, ionak se vidimo..

nema na dvdu, bio je s kompom kod mene...ako ne riješiš ja ti u utorak oko 15:30 mogu ostavit, idem za ogulin pa mi usput

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest čaddy
Ja ću morat na rendgen glave u svakom slučaju..ni taj jdownloader nije baš neš posebno, brzina downloada je koma..

 

Ima netko elsu na dvdu da mi senda?? :palacg

 

probaj skinuti cryptload, to ti je nesto kao jdownloader...meni radi odlicno...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest čaddy

skinuo sam jucer verziju 3.6, jel moguce da ne radi na win 7?

Share this post


Link to post
Share on other sites
nema na dvdu, bio je s kompom kod mene...ako ne riješiš ja ti u utorak oko 15:30 mogu ostavit, idem za ogulin pa mi usput

 

E super onda, može i tako.. :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
E super onda, može i tako.. :palacg

zapisao sam si broj pa te zvrcnem onda u utorak...između 15:30 i 16:00 ti to ostavim

 

jel ti etka treba?

Share this post


Link to post
Share on other sites

usput, kako namjestiti da mi pokazjue postove normalno a ne ovako dole skraceno....

Share this post


Link to post
Share on other sites
usput, kako namjestiti da mi pokazjue postove normalno a ne ovako dole skraceno....

gornji desni kut pa options pa standard

Edited by marko.p

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 3