0
tomo_mk1

corrado

Recommended Posts

Znači, ljudi kupujem bilo kakvog corrada,g-60,vr-a,16v, mo??e i karambolirani,neregistrirani. Bitno je samo da je ma??ina ok,da nije puno pro??la.

Ponude mo??ete ostavit direktno ode na oglasu ili na pm!

Hvala unaprid!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam ti ja jako dobru G60 karoseriju bez motora i unutra??njosti...

 

1000€

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest corrado..

Jesi nabavio corrada? Ako nisi ja prodajem svoga original G60 na motor ti dam i garanciju jer je ful ispravan i orig. kilometraža , ja sam ga kupio od jedne žene a ona mu je bila vlasnica 8godina znači nema tuninga na njemu... :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

e jbg,ljudi cilo lito nisam bia na forumu,a u zadnje vrime i zaboravia na ovi topic i vidim da ste mi bacili nekoliko ponuda koje su sad vec propale. pa ako ima sta novog slobodno stavite jer nazalost jos nisam kupia corrada o kojem toliko sanjam! :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites
znam ti ja jednoga

aj pošalji mi kad stignes koju informaciju,il slikicu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

BUMP:

ovo jos uvik aktivno,ajmo pomozite,radi mog zdravlja :care

Share this post


Link to post
Share on other sites

imaš u oglasima jednog žutog samo tebe čeka... prodaje se do 15og ovog mjeseca zato požuri :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

bia kod roka,vec vidjeno i odusta od kupnje iako mi nije bilo lako odlucit se.

 

btw.molim vas nemojte mi stavljat ode ponude iz oglasa,sa auta.hr i sl. jer nisan slip,i svaki dan utrosin najmanje dvi ure pretrazujuci ih.

vec ovako ako nekom prodaje neki susid,prijatelj,brat,mater,otac... koji nije po oglasima.

zahvaljujen

Share this post


Link to post
Share on other sites

moj frend/susjed prodaje jednog(bivšeg ghostridrovog) tu s foruma...ako si zainteresiran zovi na0915559235 Zoran(reci da ti je bojan dao broj)

Share this post


Link to post
Share on other sites

hvala na oglasu,al vec mi je i ghostrider bia nudia to auto,stoga nista.

fala lipa pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites
0