2 2
MarkoŠb

Turbina problem

Recommended Posts

Nista necu onda davati turbinu jos,prvo idem na crijevo,pa se jos malo raspitam da ne bacim 100eura a da se nista nenapravi

 

virujte mi volim dati 300eura za reparaciju nego 100eura prakticki u vjetar uglavnom jos dobro razmislim

 

edit:e da karabek,ali bolje je njemu krunicu da moli haha

Edited by Marko??b

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ček malo, ispravite me ak grije??im...al ti si mu opisao kak da vidi dal mu radi vakum tj.dal mu se otvara-zatvara ona klapna koja otpu??ta vi??ak pritiska u turbini tj.sistemu a ne da vidi dal su mu se krilca zapekla....nisam ne??to proučavao turbine s zakretnim krilcima al brijem da si u krivu s tim obja??njenjem koje si mu napisao..

E pa zabrij da si ti u KRIVU onak. Prouči si Westgate (WG) sistem turbine i Varibaile Geometrie turbo (VGT). Malo si pomje??ao lončiće.

Share this post


Link to post
Share on other sites

B)-->

QUOTE(Marko??b @ Feb 26 2008, 11:34 PM)

Nista necu onda davati turbinu jos,prvo idem na crijevo,pa se jos malo raspitam da ne bacim 100eura a da se nista nenapravi

 

virujte mi volim dati 300eura za reparaciju nego 100eura prakticki u vjetar uglavnom jos dobro razmislim

 

edit:e da karabek,ali bolje je njemu krunicu da moli haha

 

Provjeri sva crijeva, jel nemora biti probu??eno ono prema turbu. bilo koje vakuum crijvo mo??e biti sjeee.

 

Ali meni je čudno jel tebi auto konstantno onda dr??i pritisak na 1.5 bar. Znači da vakumi rade i upravljaju turbom.

Jel da ne rade imao bi jako mali pritisak i kasnije bi se dizao.

Da su zapečena krilca pritisak bi se digao i vi??e od 1.5 bar.

 

Tako da mi sumnja pada na senzor pritiska.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pik tebi ja dugujem par pića kada budes u hercegovini obavezno te moram castiti.

 

Danas idem po crijevo i taj map(mjerac pritiska zraka) a usput cu komplet crijeva provjeriti

 

pritisak je bio 2,5 bara kada smo mjerili,danas idem kod jos jednog majstora sve to lijepo izmjeriti

 

pozdrav svima

Edited by Marko??b

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde jo?? jednom kad mjerite pritisak mora postojati u VAG comu requested pressure (znaci koliko komp. ocekuje). Najbolje bi bilo ako se taj frend ku??i da logirate mjerenje onda se mo??e vidjeti po okretajima koji je tra??eni pritisak i koji je dobiveni pritisak. Jel po meni je previ??e 2500mbar (1.5bar) za 105KS motor. Meni čipani 130KS sad pu??e 2450mbar (1.45bar-a), tu i tamo dodje do 2500.

Share this post


Link to post
Share on other sites

znaci ako je neispravna turbina opet nebi trebalo 2,5 bara puhati,za kojih satak vremena idem do mehanicara pa cu ga zamoliti da mi sve to odradi

 

edit,u mene je 101ks pumpa dizna,ali vjerujem da je to isto

Edited by Marko??b

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bogami, danas je srijeda...

 

a ti jos hodas kod tih svojih "mehanicara". Cccc, neces da poslusas pa ga je..i

Share this post


Link to post
Share on other sites

jos koji dan i onda zovem tvoga mehanicara matavr6

 

Mogao bi ga cak sada nazvati

 

edit: zvao sam ovog covjeka mata preko telefona moram reci da je covjek stvarno super 15minuta sam pricao s njim dosta stvari mi je objasnio da moze biti do crijeva koje ide na usis jer su tu kao jako osjetljivi,do vakum pupme ili zapecene krilca

 

I naravno objasnio je da se to auto mora nekada potezati da to sagori sve.

 

Nista moj problem ostajhe do sljedece srijede jer je covjek zauzet sve do tada,a danas i nema smisla kopcati ponovo auto na vag.com kada ce mi ovaj covjek ja se nadam sve lijepo srediti

 

kolegi mativr6 dugujem cugu :palacg

Edited by Marko??b

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Freeze

crijeva....ispu??ni ventil...senzor za mjerenje tlaka na izlazu turba...to je to...

 

krilca nisu jer onda nebi bila u nuli pa bi se tresla...

 

2.5 bara pise gore....da je tako radila....auto bi pri vo??nji imao nagle izboje snage prilikom paljenja turba...a pitam se dali bi motor to uopce izdr??ao...

Share this post


Link to post
Share on other sites
crijeva....ispu??ni ventil...senzor za mjerenje tlaka na izlazu turba...to je to...

 

krilca nisu jer onda nebi bila u nuli pa bi se tresla...

 

2.5 bara pise gore....da je tako radila....auto bi pri vo??nji imao nagle izboje snage prilikom paljenja turba...a pitam se dali bi motor to uopce izdr??ao...

 

 

 

Za??to ne bi bila u nuli ako su zapečena? To znači da su ostala u jednom polo??aju, a ne da su decentrirana.

Mislio je napisati 2500 mbara na V.Comu a to je 1,5 bara u stvarnosti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

vidit cemo sve u srijedu,kada budem isao u citluk kod matevr6 majstora :palacg

 

kolko mi j rpeko mobitela objasni reko je da moze taj ventil biti crijeva,i oko usisa neko crijevo,al da ovdje nepisemo problem koji je kao rupa bez dna sve cemo vidjeti u srijedu sljedecu jer nemogu prija na red doci :D

 

uglavnom hvala svoj ekipi na vw forumu stvarno ste :):palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
2.5 bara pise gore....da je tako radila....auto bi pri vo??nji imao nagle izboje snage prilikom paljenja turba...a pitam se dali bi motor to uopce izdr??ao...

VAG COM izbacujue 2500mbar = 1500mbar (u usisnoj grani) + 996 mbar (atmosferski tlak)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Freeze
Za??to ne bi bila u nuli ako su zapečena? To znači da su ostala u jednom polo??aju, a ne da su decentrirana.

Mislio je napisati 2500 mbara na V.Comu a to je 1,5 bara u stvarnosti.

 

onda moja gre??ka...nisam čito sve..

Share this post


Link to post
Share on other sites

koji je simptom zapečenosti tih krilca..auto uopće ne ide kak spada ili ide do određenog broja okretaja pa izgubi snagu...?

Share this post


Link to post
Share on other sites
koji je simptom zapečenosti tih krilca..auto uopće ne ide kak spada ili ide do određenog broja okretaja pa izgubi snagu...?

ma auto ide normalno al kad ga posteno pritisnes u 4 ili 5-oj iznad 2500 rpm prebacit ce ti se u safe mod i ici slabije od sdi-a. Gasenjem i ponovnim paljenjem opet ide normalno al opet kad ga pritisnes opet ce presta ic...

Share this post


Link to post
Share on other sites
ma auto ide normalno al kad ga posteno pritisnes u 4 ili 5-oj iznad 2500 rpm prebacit ce ti se u safe mod i ici slabije od sdi-a. Gasenjem i ponovnim paljenjem opet ide normalno al opet kad ga pritisnes opet ce presta ic...

 

 

Ne mora značiti, nego ovisi i u kojem su polo??aju ostala, dali za najveći pritisak ili za najmanji, ako je ovo prvo onda će pritisak biti prevelik i izbijat će crijeva, a ako je ovo drugo onda auto ne ide kurca.

Mislim da su kod mene krilca zapekla ali u polo??aju za najveći pritisak pa nabija pritisak preko 2 bara ako stisne?? auto i onda izbije crijevo sa turbine.

 

Komplicirani su ovi dizela??i u 3PM :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo maloprije mi se upalile lambice od abs i esp i uopce se nisu ugasile vozio sam 10minuta i ugasi auto,pa ga upalio i sve normalno,sta tu sada problem moze biti??

Edited by Marko??b

Share this post


Link to post
Share on other sites

a jbg na dobro sam auto ocito naisao

 

nista molim admina da locka topic,sve sto me zanimalo nasao sam

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Freeze

za takve gre??ke ako auto dobro radi ja bi resetiro memoriju kompa....pa nek onda javlja gre??ke :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

i jutros mi se tako desilo,abs,esb gore nece da se ugase prvi put kada sam auto upalio i onda kada ga ugasis upalis ostane smao abs i provozas se 3minute ugasi se

 

A bit ce da je neka greska u srijedu sam dogovorio pregled u citluku kod ovog majstora sto mi je matavr6 preporucio i neka mi sve pogleda i sredi sta treba,da se ja nemoram zajebavati

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Freeze

moguće je da je stvar u kontaktima koji pale te lampice...jer ako abs radi onda je uredu...

 

jo?? mo??e bit da negdje prekida neki senzor ili tak ne??t

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze li mi neko reci di dodje taj senzor abs-a na lijevom tocku da ga sam promjenim

 

Doidje 30eura nije skup

Share this post


Link to post
Share on other sites

B)-->

QUOTE(Marko??b @ Feb 29 2008, 01:28 PM)

Moze li mi neko reci di dodje taj senzor abs-a na lijevom tocku da ga sam promjenim

 

Doidje 30eura nije skup

Trebao bi biti na rukavcu odmah ispod krajnika.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Trebao bi biti na rukavcum trebao bi biti ispod krajnika.

kaj si se uzbudio... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2