2 2
MarkoŠb

Turbina problem

Recommended Posts

Senzore abs-a samo malo zavrni u kuči??tu lijevo desno, (dosta te??ko ide) i bude ti vjerojatno radilo, nemoj prije kupovati nove jer mo??da ih ne treba, tak je meni bilo na audi a4, nije radil abs i asr, tak sam napravil i več pol godine sve u redu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jucer sam ga spojio na komp i samo sam izbrisao gresku sada se lampica ne pali,ali auto dobro koci

Vidit cu skinem lijevi kotac pa malo pogledam :D,cim imadnem slobodnog vremena

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest jozija

Pozdrav. Nisam stigao ba?? detaljno pročitati sve odgovore pa mo??da je već ovo netko i napisao. Meni se je na a4 tdi pd također de??avala ista stvar na nekih 3000-3500 o/min. Gre??ka je bila na crijevu na samom ulazu u interkuler. Popustila je ??elna. Malo sam je stegnio i za sada radi ok.

? to se tiče ABS/ESP dali ti se pali ESP kada ulazi?? malo većom brzinom u lagani zavoj?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Senzor za abs na rukavcu je imbus 5 mislim.... Pazi kad budes vadio sentor.... plasicno smece i zna puknut.....

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pozdrav. Nisam stigao ba?? detaljno pročitati sve odgovore pa mo??da je već ovo netko i napisao. Meni se je na a4 tdi pd također de??avala ista stvar na nekih 3000-3500 o/min. Gre??ka je bila na crijevu na samom ulazu u interkuler. Popustila je ??elna. Malo sam je stegnio i za sada radi ok.

? to se tiče ABS/ESP dali ti se pali ESP kada ulazi?? malo većom brzinom u lagani zavoj?

 

pali se naravno,npr puni gas i pocme proklizavati cesta samo iskljuci automatski gas,a sutra skinem tocak pa vidim taj senzor ,ako ga nebudem znao skiniti necu ni dirati do srijede

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo danas sam tocak skidao i gledao za taj abs,nazalost kada sam vidio da neznam baratati s time odustao sam.

 

Dobra vijest je da sam privremeno sredio crijevo sto ide na turbinu,a takodjer ima par dana vozi auto u malo visim okretajima kada se ugrije.I sada auto full bolje vuče i negasi se turbina.

 

E sada pitanje dali sam ja ikako mogao tu turbinu propuhati da ta krilca pocmu vrtiti(sta li vec) i da je izasla ta gare?? iz nje?

Edited by Marko??b

Share this post


Link to post
Share on other sites

sad me zanima ta tekucina koja se spominjala....

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest jozija

Ako se ESP pali kada točkovi proklizavaju onda je to ispravno stanje,ali ako se pali kada točkovi ne proklizavaju onda ba?? i nije. To sam te pitao iz razloga jer se meni de??avalo da mi aktivira ESP samo u desnom bla??em zavoju pri srednjim brzinama,normalne vo??nje bez proklizavanja. Znalo mi je upaliti ABS i ESP lampicu pri obilazenju i to sam mogao resetirati samo ako ugasim auto .Obi??ao sam dosta servisa, nitko nije imao pojma ??ta bi moglo biti,htjeli su mjenjati senzore ABS-a, pa senzor zakreta volana itd. itd. VAG nije pokazivao nikakvu gre??ku. Da ne duljim: (nakon nekoliko savjeta znalaca sa foruma) bila je desna spona(imala je lufta oko 1 mm), zamjenio i napravio optiku i to je to. To naravno ne mora biti slučaj kod tebe ali probaj provjeriti ovjes i optiku.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest speedlimit

Ja čisto sumjnam da ti je crko MAF senzor ,a turbina ti se gasi zato sto je procesor zabiljezio gresku (prekoracen tlak punjenja turbine) i svaki put kad ugasi?? auto komp ponisti gresku i kad ga opet upali?? auto ide normalno dok ne stisne?? malo jače gas i opet iskopča turbinu jer stvori preveliki tlak jer da ju ne iskopča razletela bi se ,a sve se to događa iz razloga tog sto je turbina puna gare??i i karika koja u turbini otvara protok ne radi. A ovi kaj bi ti mjenjali ove peraje to zaboravi ,to se reparira kad turbina počne jako fučkat i tro??it ulje, a tebi ju treba skinut dolje ,raskopat i samo očistit i to ti kosta oko 1500 a negdje i 1800kn a i to ti nemo??e radit bilo ko nego neko ko zna. 99% sam siguran da ti je u tome problem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kad če?? ga poku??avat skinut vidjet če?? dva moguća dijela di ga bu?? i??ao čupat van...čupaj ga na donjem dijelu jer če ti gore ostat samo ??ice u rukama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si ??to rje??io?

Evo jedan zanimljiv slučaj.

Liku smo ugradili repariranu turbinu prije nekih 8mj... i evo stigao je u pon da mu se motor gusi na vecim okretajima... tj bas tida negdje od 3000 pa dalje... no da skratim...

Lik je iz Neuma i eto rurbinka je fasovala pa ju je gare?? začepila i tako da se krilca nisu mogla zagretat ovisno o optarećenju motora....

Rastavljen je plinski dio i taj dio je oči??ćen u ultrazvučnoj kupki (zanimljivo rje??enje al radi :) ) i izmedju ostaloga finim ??mirgl paprom su pređeni određeni djelovi sistem za zakretanje krilaca......

Sastavljeno... pali i vozi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo nikako do majstora iz citluka doci!

Trebao sam u srijedu,ali mu je bio valjda neki smrtni slucaj,pa sam sutra trebao,ali odgodjeno je do subote valjda u subot javim.

 

A sto se tice senzora abs skuzio sam da je zica,ali nisam spretan u tome pa nisam ni dirao to.

 

Moze li mi neko reci mozda zasto meni kocnica propada mozda nekih pola centimetra kada je auto hladno(tek upaljeno) i to osjetim bas da na prednjem lijevom tocku prokliza auto pravo nekih 30cm, jer taj senzor je otisao od abs-a(jeli mozda do toga??)

 

A senzor ce mi isto promjeniti ovaj majstor iz citluka,naravno ako uspijem doci do njega :D

Edited by Marko??b

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ovako prvo hval Mativr6 na broju covjeka iz citluka koji mi je se svidio u svakom pogledu sto se tice iskrenosti i znanja.

 

E ovako pocet cu prvo sa proslim specijalcom koji mi je servis radio ljudi moji znate li vi kako je on meni crivo koje ide na turbinu kako ga je pricvrstio??????

Lijepo probusio okvir turbine i zanito popnitnom kroz to s gornje strane i tako to drzi,a dole i sa strana je crivo skroz labavo :angry::angry: (Nasi specijalni majstori)

 

E sto se tice abs se 5 nije do nicega bilo kaze on jer je se mozda bzv bila upalila lampica i samo je trebalo ponistiti gresku sada sve ok to je rijeseno.

 

Sto se tice turbine kolko smo gleda turbina je ok,treba provjeriti crijeva od vakuma i vakum dozu dali se mice ona iglica(kosto je kolega pikzibner govorio),a u krajnjem slucaju mozda bude ciscenje koji nije nikakav problem(a ne reparacija sto su mi specijalni majstori u sirokom govorili)

 

A jos mi je jedan problem dosao motor skroz nemirno radi kada je na normalnim okretajima treska,pa je valjda do neke gumice od mjenjaca stali vec kolko sam skuzio!!

 

Zanima me samo adli bi meni trebao motor dimiti kroz sipku na ulje kada se digne i na glavi motora ono dimi davalja,sta sada moze biti lose gorivo ili je to tako kod pumpa dizna motora?

 

Hvala svima u srijedu ostavljam auto kod majstora i mislim da ce se to sve lijepo srediti,jer je covjek posten i sve kaze kako je,nema one price ovako onako :vozi

Edited by Marko??b

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dakle.. ubo si fu??era prvo pa tek sad pravog me??tra :)

 

To s turbinom....ciscenje plinskog djela je moguce bez reparature al opet ovisi o stanju turbine pa dost ljudi preporucuje kompl reparaciju.

 

Ovo s dimljenjem na sipku i cep motora... to je pretezno normalna stvar pogotovo kad je motor zagrijan.

Prosli tjedan smo imali jednu musteriju kojem su rekli na teh-pregledu da mu dimi na sipku i da mora na servis jer je motor kaput.

Rjec je od G5 TDI sa 30tkm i 2god.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mah sutra cu vam uslikati da vam pokazem kako mi je specijalac napravio crijevo od turbine

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auto je jos kod majstora,danas sam ga zvao!!

Uglavnom cistio je turbinu kaze da uopce nije radila,takodjer da je prominio jedan vakum on nje.

I jos prednji lijevi nosac motora jer je auto treslo ko manito

 

 

edit:evo sve rijeseno auto super radi i sve,zanima me sada dali smijem motor oprati ovaj majstor mi je rekoa da ga operem malo i posusim dobro nebi mu valjda nista trebalo biti??

 

Jos jendom hvala kolegi mativr6 dugujem mu cevape i cugu :zivio

Edited by Marko??b

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2