0
mateo.split

???problem s muzikom u autu???

Recommended Posts

Vozim se ja i vozim u mkII, kad ono puf...krckanje zvucnika?? Vec u sebi poceo psovati, 4, 5mj. a vec riknili i ugasim radio, pokusam ponovo, radi...radi i opet krc krc...(koje neizmjerno zivcira)...krcketanje...pucketanje, meni zivci na 100! i podjoh doma, parkiram, upalim radio ponovo i raspalim do kraja, sve uredu, sutradan opet ali ga upalim u voznji i na maloj sam uzbrdici, pustim spojku...muzika funkcionira, stisnem spojku muzika krcka, pri veliikoj brzini uopce neradi iako sekunde na scr. teku...ja jos vozim a muzika uopce vise ne funkcionira. Pri ugasenom radiju vise neradi iako...(nisam siguran)...cuje se lagano krckanje !!!

 

rutinska provjera zvucnika dali su spojeni...uredu...

 

vasi savjeti su dobrodosli naravno...a sada idem cackat sta bi jos moglo biti!? :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podebljaj masu i plus do CD-playera....i mogo si pitanje postavit u Car audio....

Share this post


Link to post
Share on other sites

isprika moja zbog postavljanja teme u krivi podforum!

 

izvadia san radio i ponvo spojio...i ocito je o cemu se radilo jer sve normalno funkcionira...

 

kako se mkII trese tako je se jedan snop zica lagano treskajuci malo po malo iskljucivao...sve dok se nije iskljucio...a ono sa semom da kad stisnem spojku i kad je pustim...kad je stisnuta mkII se manje trese i obrnuto...

 

 

@joke...fala! :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
0