0
Guest Bruno

Db drag

Recommended Posts

Guest Bruno

Dal se sla??u kakvi sistemi za Db na Autoshowu ili CATS-u?

Ja mo??da nastupim u Street A klasi..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sa frendovima slazem jedan auto, a ici ce nas jos 3-4 auta iz teama, mi cemo u autu imati 4 KW i jedan vufer u street b, a ostalo neka bude tajna :P , neka bude malo iznenadjenja na dragu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Bruno

Je dok ne dođe ekipa od Hermana i opet sve pomete!

:)

Tam je kod njih gore dB izgelda lifestyle!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ove godine nece biti kao prije mi smo sada dosta jaki premda jesmo tek osnovani team, ova sezona ce biti jako zanimljiva i napeta, i vjeruj mi hermanova ekipa nece moci tako lako protiv nase ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest toma

2 speedy: cestitke na postignutom rezultatu.

 

ja slago kutiju vecer prije i tako sam ju dobro slozio da mi de je razletila na kvalifikacijama na 140.7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ah hebiga desi se frende, isto kao nama dan prije sa vuferom ;) , i hvala na cestitkama :)

 

Nego sa kakvom si opremom bio?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala. A najveca je zasluga na tako dobrom rezultatu ekipa, jer da nema ekipe onda nebi to bilo to ;) , drugi puta idemo preko 150 ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Bruno
2 speedy: cestitke na postignutom rezultatu.

 

ja slago kutiju vecer prije i tako sam ju dobro slozio da mi de je razletila na kvalifikacijama na 140.7

To ti je kad lijepi?? sa ??vakačama!! ;)

Ja sam ti jednom lijepio kutiju sa nekim karbonovim ljepilom,

to ne dr??i ni??ta - katastrofa

Jesi kutiju premazao sa nećim iznutra?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ljudi ljepite drvofixom, zalijepis sve stranice drvofixom i onda sve to dodatno ucvrstis sarafima, ali nesmijes cavlima jer ce oni izletiti

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Bruno
Pa ljudi ljepite drvofixom, zalijepis sve stranice drvofixom i onda sve to dodatno ucvrstis sarafima, ali nesmijes cavlima jer ce oni izletiti

Ljudi ne lijepite drvofiksom jer je to puno slabije lijepilo. Ako kutija se radi za Db mora biti jako kompaktna i ako ti spojevi se ne zatvore dobro badave premazi iznutra po kutevima kad će pucat. ? erafi dr??e ali kad se radi radi se kak se spada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa cuj ja to radim drvofixom pa onda sarafi i onda premazem lagano smolom, a iznutra se sve zadihta, i nema sanse da mi ijedna kutija pusti imalo zraka van ili da se raspadne, na nijednoj mi se to nije desilo

Share this post


Link to post
Share on other sites
0