1 1
Guest Loud Octan Music

1DIN vs 2 DIN - DVD LCD HU

Recommended Posts

Guest Loud Octan Music

Neki ce reci mozda da je to ocisti stvar ukusa i tko sto voli...

No volio bih cuti sto konkretno vi volite... Da vidimo neki omjer i mishljenja neka...

Svugdje govorim o HU koji imaju produkciju Video zapisa i teoretski jednake porformanse (uzmimo to u obzir)

 

Opcije su cini mi se: (dodajte ako postoji josh koja kombinacija)

 

1. - 1 DIN HU s LCD-om koji se izvlaci/uvlaci npr. 7"

2. - 2 DIN HU s LCD-om npr. 7"

3. - 1 DIN HU s reprodukciom Videa + zaseban LCD npr. 7" ugradjen bilo gdje (armatura, krovni, naslon za glavu...)

 

 

 

Pitam zato sto bi si ubo nesto a ni sam neznam sto je bolje i pametnije...

Moje osobno mishljenje i stav po brojevima je:

 

1. MINUS To sto nije bas najelegantnije i nezgleda mi preljepo to dok strshi taj LCD, podsjeca me na one gloope drzace za mob. hah haaa haa...

1. PLUS Cool mi je to sto se kod tih HU skida prednja maska i niko nezna sto imash (3 put su mi vec roknuli HU i sve vam je jasno)

 

2. MINUS To sto koliko ja znam nisam vidio modele kojim se moze ista skidat da imaju neku ko maskicu prednju koja se mice ili sto..

AKO IMA KOJI PLZ PLZ PLZ recite mi i uputite i isprevite me !!!

2. PLUS To sto jebeno izgleda sve je uklopljeno i sve je tip top...

 

3. MINUS Definitivno cjena jer je koliko sam gledao uvijek skuplje odvojeno kupovati, i pitanje dai se dobiju sve stvari ko i s ovim all in one rjesenjima...

3. PLUS HU se skida prednja plocica i to je zastita od kradje a LCD je ugradjene, ucvrscen, zaliven i AMEN... A i dobro to sve zgleda...

 

Kaj vi velite na sve to???

Misljenja, iskustva... Ajde vidio sam da neki imaju to po autima odavde pa recite koju PLZ.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja ti imam 2DIN Panasonica CQVD5505 i zadovoljan s njim-jednostavan meni, lijepo se uklapa u armaturu, ima touch screen, čita sve od dvd-a, divx-a itd., nisam htel 1DIN s izvlačenjem jer mi to nikak ne zgleda, znači razlozi čisto estetski-ja sam svojeg platil 4300kn na akciji :bleh

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ukoliko mozes staviti u auto 2 din multimedijski uredaj, glupo bi bilo stavljati bilo sta drugo! 2 din se lipo uklapa u armaturu i digne izgled unutrasnjosti auta, mana mu je jedino visoka cijena, krece od 4 tisuce kuna za panasonicove uređaje pa preko 10 tisuca kuna za Alpinu ili Kenwood sa ugradenom navigacijom!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Loud Octan Music

Pa decki slazem se s vama da 2 DIN-ski HU najljepshe izgleda no da isto tako i najvishe kosta...

A ono sto me full zanima dal se na tim vashim HU da skidati neki dio, tj. postoji li koje preventiva protiv krade na njima ???

 

A sto velite o onoj 3. opciji ???

 

1600kn 1 DIN - DVD HU + 900kn 7" LCD = 2500kn a ima "sve sto treba"... ovom se skida maskica i LCD je veliki i ko sto ste i rekli super podihne izgled unutrasnjosti itd. !???

 

2500kn vs 4000kn + ... Znam da to nije to, ali skoro pa je sto ne ili se varam???

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo sam si si odgovorio...

samo nađi dobar HU koji čita sve ??ivo i problem rje??en.

Inače, ja bi 2din jer mi jebeno izgleda kad se sve uklopi, kao original, stock, ali nema?? neku za??titu od krađe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovak nekaj?

 

Mislim da bi trebalo čitat sve, članovi VWCC-a, imaju i popust u Svijetu medija, ali nisam siguran za Audiovox... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1