0
Gustavo

Štelanje Bosch pumpe

Recommended Posts

Gdje se smanjuje i povećava dotok goriva na Bosch pumpi,probao bi smanjit gorivo jer mi se čini da previše baca na dize i radi toga mi slabije pali i vuče.Naime dize su od turbodizela,a motor je dizel jer je skinuta turbina,dakle po meni bi trebalo smanjiti dotok goriva?

Share this post


Link to post
Share on other sites

:bravo

Stavim ti sliku sutra ujutro kad uslikam :rolleyes:

 

A jel se slažete s mojom teorijom,probaću malo smanjit da vidim učinak pa vratit ako neće valjat?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imaš gore iznad visokotlačnih cijevi di se spajaju na pumpi jednu diznicu,nemoš je falit, treba ti ključ 13 i kacavida ilitiga šarafciger... ako zavrćeš šeraf povećavaš ako odvrćeš onda smanjuješ... kolko me pamćenje služi... uostalom skužit ćeš odma po ler gasu...

 

 

A koji su ti simptomo da si odlučio smanjt dovod? u čemu je problem? jer sam ja nekad na TDu stalno povećavao i uvjek mu je bilo malo :rotfl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Imaš gore iznad visokotlačnih cijevi di se spajaju na pumpi jednu diznicu,nemoš je falit, treba ti ključ 13 i kacavida ilitiga šarafciger... ako zavrćeš šeraf povećavaš ako odvrćeš onda smanjuješ... kolko me pamćenje služi... uostalom skužit ćeš odma po ler gasu...

 

 

A koji su ti simptomo da si odlučio smanjt dovod? u čemu je problem? jer sam ja nekad na TDu stalno povećavao i uvjek mu je bilo malo :rotfl

 

Slab šus tj. gas,dakle naglo ubrzanje vrlo slabo i zeza kod paljenja,nekad mi upali kad pustim ključ,kaže mi mehaničar danas da vjerojatno pumpa ili remen nisu dobro nazubljeni,onaj prijašnji mehaničar mi sve sfušario :palacd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veliš motor je dizel jer je skinuta turbina.

E pa po meni je problem baš to a ne gorivo jer turbo dizel ima manji omjer kompresije od običnog dizela.

Dakle teže pali jer ima manju kompresiju a i ima manje snage opet zbog kompresije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

brijem da je rijesenje tvojih problema u promjeni glave ili spustanja iste... ja barem tak mislim... jer kod obicnog dizela di dolazi zrak okolisnog tlaka cca. 1 bar a kod TD-a ti dolazi okolisni 1bar+tlak koji druka turbo (brijem da je 0.6bara)

Share this post


Link to post
Share on other sites

dize su iste skroz....

tvoja bosch pumpa igra,samo treba zatvorit ono gore na onoj "kruski" i naravno ustelat je za atmosferca...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest corrado..
dize su iste skroz....

tvoja bosch pumpa igra,samo treba zatvorit ono gore na onoj "kruski" i naravno ustelat je za atmosferca...

Ne turbo dizel ti ima jaču baražu dizi , od običnog... imam ti ja turbinu ispravnu pa ako te zanima mogu ti to i zmontirat nije bed .... a sad ako hočeš ovak kak imaš zamjeni si bosch pumpu i dize staviš od običnog i bit če ok.. :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ne turbo dizel ti ima jaču baražu dizi , od običnog... imam ti ja turbinu ispravnu pa ako te zanima mogu ti to i zmontirat nije bed .... a sad ako hočeš ovak kak imaš zamjeni si bosch pumpu i dize staviš od običnog i bit če ok.. :palacg

 

Ako je badava nije bed :respekt

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest corrado..
Ako je badava nije bed :respekt

Kolega , kak se kaže ... nema đabe ni u stare babe :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam pitanje jedno.

 

Dali je moguće na običnoj bosch pumpi od 1.9 TD povećati pritisak goriva ?

Naravno kod majstora, i koliko bi taj zahvat koštao ? Otprilike ?

Jel tu ide druga glava ili ? Ne mislim povećati gorivo, nego pritisak :lol: ( da nebi došlo do zabune )

Share this post


Link to post
Share on other sites
Imam pitanje jedno.

 

Dali je moguće na običnoj bosch pumpi od 1.9 TD povećati pritisak goriva ?

Naravno kod majstora, i koliko bi taj zahvat koštao ? Otprilike ?

Jel tu ide druga glava ili ? Ne mislim povećati gorivo, nego pritisak :lol: ( da nebi došlo do zabune )

 

Kao laik ne bi ti to preporučao jer Bosch pumpe cure ovih dana i s normalnim pritiskom goriva ali neka stručnjaci kažu svoje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne čačkaj ak ti motor nije kak treba samo če ti se prije raspast.

i ovak solidno ide.

ako pojačaš gorivo moraš i tlak turba da bi imalo efekta.

ovak neko neznatno pojačavanje goriva da ne dimi ko lokomotiva nema nekog učinka.

 

a to sve možeš i sam otvori gorivo da ti ler dođe na 1400okretaja,spusti ler šerafu i digni tlak na 1,0-2 bara.

onda se poigraj količinom goriva da ne dimi i vozi dok nekaj ne crkne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za motor nije problem.

 

Inače hvala na objašnjenu. Probali smo i tako, autić za sada ide i ne dimi... Valjda sam ga dobro ispirio :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav,

Zanima me ako se smanji dotok goriva na bosch pumpi, moze li ona 'otici' od manjka goriva, moze li se nesto lose desiti osim toga da auto manje trosi i bas ne ide ?

Smanjio sam si malo, ne dimi mi vise toliko puno kao prije, ali osjetim sitno smanjenje snage. No snaga mi nije toliko bitna koliko dimljenje i potrosnja.

I skuzio sam da postoji neka granica kada se i sitno prode kroz nju da uopce auto ne reagira na gas ( ni u leru )... Pa sam vratio malo i sad je bolje.

Edited by G2 LTD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema turbo... znaci ostao ti je mjenjac od td i sta je s usisnom i ispusnom granom?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema turbo... znaci ostao ti je mjenjac od td i sta je s usisnom i ispusnom granom?

Kolega ne znam dali se meni obracate ili nekome drugome, ali ako je nekome iznad moje poruke onda pogledajte datum poruke, malo je starija tema. Edited by G2 LTD

Share this post


Link to post
Share on other sites
0