1 1
Guest MUKI1004

problem sa mjenjačem golf 4 tdi

Recommended Posts

Guest MUKI1004

Imam jedan problem sa mjenjačemo golf 4.

kao prvo u početku mi je zezao sa ubacivanjem u prvu brzinu kad stanem na semafor zatim sam promjenio set jer mi je druk ležaj pukao ne skroz ali dovoljno da me zeza.Kad sam promjenio to sve ubacivanje u prvu brzinu je uredu samo mi se sad dešava kad je u leru auto ubacuje u sve brzine normalno jedino kad je auto hladan izjutra kad krećem me zeza kad prebacujem iz prve u drugu malo teže ide u drugu i ručica mjenjača trzne kad ubacujem u drugu.

promjenio sam ulje stavio 75w90 sintetičko

šta bi moglo biti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako si stavio sinteticko ulje i nije se nista promijenilo znaci da su ti oslabili sinhroni.Mozes se tako vozit i dalje samo ce s vremenom sve teze biti ubacivanje u prvu i drugu.

Kad palis auto nakon duzeg perioda stajanja ostavi ga malo da radi na leru da se ulje u mjenjacu malo zagrije i laganjie saltaj.Takvim postupkom mozes malo odgoditi izmjenu sinhrona.

Share this post


Link to post
Share on other sites

o kojem G4 je uopce rijec??? 1,4 ...1,6 ili sdi ???? ak je jedan od njih onda sorry..standardna boljka

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ako si stavio sinteticko ulje i nije se nista promijenilo znaci da su ti oslabili sinhroni.Mozes se tako vozit i dalje samo ce s vremenom sve teze biti ubacivanje u prvu i drugu.

Kad palis auto nakon duzeg perioda stajanja ostavi ga malo da radi na leru da se ulje u mjenjacu malo zagrije i laganjie saltaj.Takvim postupkom mozes malo odgoditi izmjenu sinhrona.

 

a di nabavit sinhrone,meni trbaju za vr,ono sta smo vec pricali...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ak hoces nove odes u najblizi ovlasteni VW servis,velis im kod mjenjaca i po tome kodu dobis sinhrone koji ti trebaju.

Edited by ??ac

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ak hoces nove odes u najblizi ovlasteni VW servis,velis im kod mjenjaca i po tome kodu dobis sinhrone koji ti trebaju.

 

nazalost ovi nemaju volje oko toga se zamarat,kad sklopim motor ide getriba u djelove,pa ti se javim

Share this post


Link to post
Share on other sites

kakav je to servis bedasti...reci meni koji ti je koood mjenjača(iza u bunkeru imaš naljepnicu tip motora i mjenjača) pa mi to pošalji sa brojem šasije na PM i ja ću ti nać u ETKI ono kaj trebaš

Share this post


Link to post
Share on other sites

samo da dodam... da se sad u getribe G5- ca izljeva sinteticko ulje i stavlja se mineralno... naravno sve pod tvornickom akcijom..... i upravo zbog stradavanja sinhrona (2ga brzina pretežno)

Share this post


Link to post
Share on other sites

misliš da je to dobro i za G4 rješenje? meni se bliži izmjena ulja u getribi pa me zanima kaj da stavim..po auto dati 75w90 sintetika.

Share this post


Link to post
Share on other sites

neznam al evo do sad sam mjenjao na 4-5 G5-ica to ulje jer je to kao neka tvornička akcija zbog mogućih problema s sinhronom 2ge brzine koji je valjda uzrokovan sintetikom..... Nisam bas mnogo proucavao tu akciju... a sad sam na GO :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
neznam al evo do sad sam mjenjao na 4-5 G5-ica to ulje jer je to kao neka tvornička akcija zbog mogućih problema s sinhronom 2ge brzine koji je valjda uzrokovan sintetikom..... Nisam bas mnogo proucavao tu akciju... a sad sam na GO :)

 

Koja je gradacija tog ulja?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jvim ti tek da dodjem s GO jer su mi papiri ostali zakljucani u kolicima alata.

Orginalno ulje sivo pakiranje.... gradacija mislim da i nepise (sto i nije cudo kod orginal ulja )

Uglavnom kad se mjenja ulje naljeva se novo pa motor treba radit nekih 15ak min i "vozit" ga u zraku da novo ulje ispere staro... i onda se ponovno ispušta (na 2 mjesta) pa se naljeva cca2l i to je to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

viš to nisam znao...kak to misliš u zraku..stavit ga u brzinu na dizalici pa nek vrti malo...??

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je tako na papiru kad je rjec o ovoj tvorničkoj akciji izljevanja sintetike. Tako da se 2put ispusta ulje...

Da... u zraku se vozi kroz sve brzine (ESP off)

Al to tvornica tako propisuje za ovu akciju.

Ti mjenjas ulje pa mislim da ti nije potrebno..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ne otvaram novu temu a vezano je za šest brzinski mjenjač, kolika je njegova ukupna težina, ne treba u gram nego otprilike? Trebam info radi prijevoza pa da mogu napraviti kalkulaciju koliko će me koštat a i ovi iz prijevoza vjerujem da isto traže radi izračuna.
- G4 (ASZ) motor
- ERF
- 02M

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ne otvaram novu temu a vezano je za est brzinski mjenjač, kolika je njegova ukupna težina, ne treba u gram nego otprilike? Trebam info radi prijevoza pa da mogu napraviti kalkulaciju koliko će me kotat a i ovi iz prijevoza vjerujem da isto traže radi izračuna.

- G4 (ASZ) motor

- ERF

- 02M

51 kg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko iz topa. :)

Fala Josipe, bome nije baš lagan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sibenik-Pozega postarina 250kn za mjenjac pa eto cca da znas gdje si

Share this post


Link to post
Share on other sites

A gle ovo ... Lagermax mi daje ponudu od 500 kn za VT-ZG/ZG-VT za 150 km, pa sad mi reci tko tu koga.

Edited by <TDI>

Share this post


Link to post
Share on other sites

A u Franc getribe Zagreb, tu gdje Žac radi.
Moram se još dogovorit s njim i gazdom ali odlučio sam ga dat na pregled, prvo zbog sinkrona 2. brzine a onda da se kompletno pregleda. Nije krš od mjenjača i vjerojatno bi drugi samo namontirali i gas ali sad mi je prilika jer i skidanje košta a kad vratim mjenjač nazad sa novom spojkom nema Boga da ću ga više skidat. Servis-getriba ZG_(http://www.servis-getriba.com/)

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1