0
Baljulji

Golf II Gti

Recommended Posts

Ide u opticaj Folcika By BALJULJI!!! :bok:bok:bok

Nakon duugo vremena razmišljanja odlučih ju prodati, ako ikoga nešto zanima u vezi glede, stoga pa i nadalje

moga auta, trenutno može vidjeti slike na AUTI.hr i kontakt e da tamo može vidjeti i opis auta i tako svašta nešto :bravo .

 

Ne znam, ima li topić u staroj arhivi gdje su i slike auta pa i tamo možete baciti oči.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sto ne stavis direktan link na oglas na auti.hr?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidim da svi stavljaju nekakav BAMP pa reko ajd da i ja to uradim što god da to značlo i da dignem oglas među prev!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ej care slušaj, nisam kupac ali imam pitanje: odakle ti 160 KS u ABF motoru :palacg

 

Pa ono što se ja sijećam, čika Miki je proširio kanale, olakšan je zamašnjak, za bregastu nisam siguran, al mislim da su original ABF-ove, uglavnom minimum je 160PS..., to je ono što sam ja zapamtio. Ne kužim se baš previše u sve to, ali znalci to potvrđuju! :bravo

Ima jedan drugi ABF-ov motor sa drugim bregastima, komplet nekakav nabrijani auspuh, prošireni kanali...izmjerenih 183PS-a

Eto na tu foru nekak izvuče Miki konje iz ABF-a! :welcome

Share this post


Link to post
Share on other sites

Folcika od danas i dalje na prodaju! Malo je "hitno" jer dolazi druga folcika!

CIJENA PO DOGOVORU!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites
ja nemogu nać tvoj oglas da oću... koja je cijena???

 

Mislim da mi je istekao oglas na auti hr, ne stignem na internet jer sam već tri tjedna po Jadranu (radim) tako da nisam ni gledao jel aktivan! Glupo mi je ovako bubati cijenu, možemo se naći da vidiš kako auto ide, kako radi, kako je očuvan itd. Pa možemo pregovarati o cijeni; koliko bi ti dao, koliko ga ja cijenim itd., a u krajnjem slučaju odemo na cugu ak niš drugo! :palacg

Uglavnom autu nije ništa, prodajem ga iz razloga, teška srca, jer želim kupiti jednog keca!

Share this post


Link to post
Share on other sites

steta duje,pa ustedis i kupis keca i imas dva auta da ti srce zaigra sambu..

Share this post


Link to post
Share on other sites
steta duje,pa ustedis i kupis keca i imas dva auta da ti srce zaigra sambu..

 

Bit će šteta ako dođe u krive ruke! :unsure: :plac :bok

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pošto oglas više nije na auti hr i iz tog razloga se ne može otvoriti link, evo malo opisa.

 

2.0 ABF motor iz mk3, 160 PS, oko 25 000 km ( komplet nanovo složen motor ), registriran do 7 mjeseca 2009. godine, komplet složena getriba, olakšan zamašnjak, redovito servisiran, limarija odlična, gume F1 ni godinu dana stare, tapecirani sicevi, bez ikakvih plastika, auto je skoro u cijelosti originalan, unutrašnjost odlično očuvana... mislim da je to uglavnom to

 

091/513-6072 Tin

 

Cijena po dogovoru

 

Tin079-2.jpg

Photo-0167-1.jpgPhoto-0168-1.jpg

Photo-0170-2.jpgPhoto-0171-1.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dakle, auto ide na prodaju samo što želim kupiti "jedinicu" i vlasnika auta ne zanimaju nikakve kombinacije osim keša!

Zato i mene ne zanimaju nikakve kombinacije osim keša, stoga unaprijed molim sve one koji su zainteresirani za auto da mi ne nude nikakve kombinacije!

 

Auto ako se proda, proda se, a ako ne opet super i zato me ne zanimaju nikakve kombinacije!

 

UNAPRIJED HVALA, Baljulji :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tin079-2.jpg

Photo-0167-1.jpgPhoto-0168-1.jpg

Photo-0170-2.jpgPhoto-0171-1.jpg

 

Dakle dižem malo slike bampom :rolleyes:

 

Na autu napravljen redoviti servis i stigli neki novi djelovi :

 

Mobil 1 Full Syntetic, filter ulja, nove svječice, nova bobina :rotfl , nove pumpe goriva (donja i gornja), stavljen novi sportski volan, vraćen originalni ispušni lonac, stavljen novi srednji lonac...mislim da je to, to

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest MRX

ima li koja slika unutrašnjosti? kolika je zadnja cijena auta, PM?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidio sam tvoj auto nedavno,mislim jucer kod Cibone u ulici prema adzijinoj...auto je mrak...sry na OT.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nešto interijera, ovaj volan od 50,00kn je maknut

 

IMG_5333-1.jpg10.jpg

8.jpg4.jpg

 

Naravno, neizostavna muzika od 50 000e :palci:lol2

 

2-2.jpg1-1.jpg

 

I moja dušica koju ne može nadomijestiti nikakva muzika u autu!!!

 

6.jpg3-1.jpg

5.jpg

 

I da, auto je u Brozovoj, prljav, zmazan, zapušten...iz privatnih razloga, ali uskoro će u šetnju i na ovogodišnje kemijsko pranje! :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajd mi bubni okvirno koliko mislis da ces za njega dobiti, ako je bed moze na pm???

Share this post


Link to post
Share on other sites

OD DANAS U PONUDI!!!

 

1. Juha

2. salata... :lol2

 

Ako je netko zainteresiran za "čistu" školjku, tj. kompletnu Folciku bez motora i kompjutora ( dakle te dvije stavke ostaju meni ), može i ta kombinacija!

 

Folcika je Njemačke proizvodnje, 1995. uvezena.

 

Ta opcija mi je sinoć došla u glavu i nemam pojma, trenutno, koja cijena bi bila!

 

Ako nekoga zanima...PM, mob 091/513-6072, tinpilat@gmail.com,... :lol2 pa ćemo pregovarati o cijeni

 

LP :mah

Share this post


Link to post
Share on other sites

mene interesira cijena za onaj drugi ostatak tj. motor i komp

Share this post


Link to post
Share on other sites
mene interesira cijena za onaj drugi ostatak tj. motor i komp

 

 

:rotfl:lol2:rotfl:lol2 , a ne,ne taj motorić je ipak predobar da bi otišao ovak, ili komplet sa autom ili, bar za sad, nikak!

Možeš jedino dobiti broj stričeka koji ih "proizvodi" pa se s njim dogovori da ti napravi jednoga :lol2

Share this post


Link to post
Share on other sites
:rotfl:lol2:rotfl:lol2 , a ne,ne taj motorić je ipak predobar da bi otišao ovak, ili komplet sa autom ili, bar za sad, nikak!

Možeš jedino dobiti broj stričeka koji ih "proizvodi" pa se s njim dogovori da ti napravi jednoga :lol2

pozdrav....lip golfic steta sta ga prodajes.....ima bi samo jedno pitanje..koliko te ispalo uredivanje tog motora?mislin da si bija napisa da si ga reparira..unaprid fala

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
0