2 2
slatki

GTI vs VR6

Recommended Posts

molim vas za pomoc malo sam trazio po internetu i nesto mi se jako dopalo

evo 2 slikice

370ygdo.jpg

u3axvk.jpg

 

e sad mene bi zanimalo dali bi ovo bio neki veliki problem pripasat na malenog polica

nemojte mi govorit kad je pero mogo stavit 2 v6 u lupa mozes i ti 1 vr6 u pola

pero je bog na zemlji :respekt

 

zanima me stabi sve trebalo od djelova da se to i ostvari

i vase misljenje o tome

kako bi ljepo zvucalo Polo 6n2 GTI-VR6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nabaviš nekog donora i imaš sve.... dakle neku totalku/crnca trojku, passata VR-a....

 

trebaš - motor, instalacija, čuke, getriba, agregati.... ostalo neznam... možda poluosovine......

Share this post


Link to post
Share on other sites

potrazi malo stare postove majstor Sasa sa foruma je ubacija VRa u polo karavan, :respekt:respekt dok u tom modelu pola se moze naci i slike sa VRom Bi-Turbo :rotfl:rotfl

Share this post


Link to post
Share on other sites
potrazi malo stare postove majstor Sasa sa foruma je ubacija VRa u polo karavan, :respekt:respekt dok u tom modelu pola se moze naci i slike sa VRom Bi-Turbo :rotfl:rotfl

Potpis :rotfl:rotfl ozbiljno :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

polo nema isti kos kao i polo variant ili caddy tako da nije jednako jednostavno

Share this post


Link to post
Share on other sites

kaj ti nije bolje od tt-a 1.8 T ?

to je zuti imo na svom,bio mu je spor do ducana pa se sad kuha vtec pod haubom...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Zuti

žuti ima sve kaj poželi :)

Problem s tim vr6 u polu su ti zavoji jer polo i s najboljim ovjesom koji možeš kupit je nestabilniji ob bilo kojeg starog passata, a motor je težak i nos ti bježi van ceste, a brijem da se nebi baš sporo drajvo kad bi to stavio. Tako da preporuka i nije najbolja baš.

Share this post


Link to post
Share on other sites
kaj ti nije bolje od tt-a 1.8 T ?

to je zuti imo na svom,bio mu je spor do ducana pa se sad kuha vtec pod haubom...

 

 

lakse je nabavit VR6 nego 1.8T

i jeftinije

Share this post


Link to post
Share on other sites

raskapat 6n2 gti je za mene čista debilana, rijetki su pun k i onda ga tak ić razvalit.......radije ga prodaj nekom i napravi to na normalnom polu...ionako ti gti podvoz sa ovog nije za takav motor

Share this post


Link to post
Share on other sites
lakse je nabavit VR6 nego 1.8T

i jeftinije

 

mozda je u samom startu puno jeftiniji ali taj motor je i puno stariji i trazi ulaganja,a nisu bas povoljna vjeruj..

Share this post


Link to post
Share on other sites
mozda je u samom startu puno jeftiniji ali taj motor je i puno stariji i trazi ulaganja,a nisu bas povoljna vjeruj..

 

 

a di da nabavim 1.8 t

Share this post


Link to post
Share on other sites
raskapat 6n2 gti je za mene čista debilana, rijetki su pun k i onda ga tak ić razvalit.......radije ga prodaj nekom i napravi to na normalnom polu...ionako ti gti podvoz sa ovog nije za takav motor

 

po meni je takodjer to svetogrdje :D

Napravi si kao kod mene za pocetak.... chip,kompletan ispuh i de-cat, nakon toga bregaste i neznam bas dali bi ti VR6 pobjegao :palacg

I nece bjezat preko nosa :D

Edited by Tequila1984

Share this post


Link to post
Share on other sites
po meni je takodjer to svetogrdje :D

Napravi si kao kod mene za pocetak.... chip,kompletan ispuh i de-cat, nakon toga bregaste i neznam bas dali bi ti VR6 pobjegao :palacg

I nece bjezat preko nosa :D

 

 

ali 4 cilindra nisu ni priblizna kao 6

Edited by slatki

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest MarinST
ali 4 cilindra nisu ni priblizna kao 6

 

Po zvuku ne, po okretnom ne, al da toj ne može bit brz ko VR moooože moooože, a i moj brat Ivo također :rotfl

Share this post


Link to post
Share on other sites
a di da nabavim 1.8 t

 

 

Znam ja za jednoga :rolleyes:

 

Ali kaj se tiće VR-a,samo naprijed,ako to želiš!! :fakjea:fakjea

Share this post


Link to post
Share on other sites
Znam ja za jednoga :rolleyes:

 

Ali kaj se tiće VR-a,samo naprijed,ako to želiš!! :fakjea:fakjea

 

 

zelim i ocuuuuuuuu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se cini da bi ti to napravio samo radi zvuka :)

Ja takav motor nikad ne bi ugradio u Pola, radije bi trazio neki manji (laksi) sa turbom, a da je jaci od VR-a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

koliko dodje turbo kit cca

jeli treba kakve druge klipove ili nesto pojacavat motor

Share this post


Link to post
Share on other sites

nebude ti to valjalao :D ima ti žuti pravo kaj se tiče ovjesa i težine motora, a i Fog ima pravo kaj se kompliciranosti tiče, a i ja imam pravo kad kažem da s tak velikim i teškim motorom u tom autu nećeš dobit ništa puno osim samo zvuka :) a i razhebat ćeš gti 6n2 što je šteta jer su rijetki

Share this post


Link to post
Share on other sites

utgxvjk.jpg,

 

 

b3mpu53.jpg

 

 

 

:rolleyes:

 

i stavis krilca i imas zrakomlat

Edited by cuky86

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest MarinST
koliko dodje turbo kit cca

jeli treba kakve druge klipove ili nesto pojacavat motor

 

Stari ti su ti kitovi za VR skupi,a i nije ti to baš pouzdano toliko, pitaj kolegu iz ŠI ima on kompressor kit i auto je abnormalno (tako kažu ovi iz ST šta su bili s vlasnikom), al ako stawiš taj motor pod haubu stawi još jedan u gepek jer će bit NEvozljiv, pričao s nekim ljudima u DE koji ga imaju, i jedan lik ima VR6 sa turbo kitom, kaže da više stoji nego ga vozi zbog kvarova i tako staaaalno... :palci

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako imaš mogućnosti, čini mi se da bi u pola najbolje sjeo 1.4 TFSI sa 170

Share this post


Link to post
Share on other sites
ako imaš mogućnosti, čini mi se da bi u pola najbolje sjeo 1.4 TFSI sa 170

 

 

oo da, ak ima 10000 eura viška :rotfl il ćeš mu ti za soma kona pripasat elektroniku? hehe

 

fora ideja, al ono... teško :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2