2 2
slatki

GTI vs VR6

Recommended Posts

Petar001 - Gle 150ks će ti biti dosta jedno vrijeme, onda će i to za mjesec dana biti slabo. To tak ide.

 

pa treba pocet i od necega...prvo 125, 150, 180 itd itd...smatram da je to cista dovlna konjaza za taj auto...sve ostalo je skupo :zivio

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest MarinST
Točno tako :palacg

 

Pa dokle ste vi , bez uvrede, digurali sa kompressorima i sl? 300, 400 ks? Dajte momak ima pravo, taj GTI je fin motor ako mu se jurca uzme S3 motor i onda ga teško ko može naprat, a s obzirom na cijenu te igre dosta će mu bit i 150 ks :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja isto ne kuzim...ja sam sa svojim prezadovoljan... auto odlicno ide... da ostaje kod mene jos bi jedino isle ove bregaste od petra i to je to!!!

 

Grane,de-cat,supersprint srednji lonac, zadnji protocni,bregaste,chip i da vidis promjene... Jos da je naci mjenjac od lupa gti sa 6 brzina. Auto bi ti bio sasvim dovoljan... Sta se snage tice ja imam mog godinu dana i jos uvijek ne mogu reci da mi je premalo... Uostalom doci ces u KA?

Ici cemo djir sa tvojim pa sa mojim pa cemo vidjeti razliku ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
ja isto ne kuzim...ja sam sa svojim prezadovoljan... auto odlicno ide... da ostaje kod mene jos bi jedino isle ove bregaste od petra i to je to!!!

 

Grane,de-cat,supersprint srednji lonac, zadnji protocni,bregaste,chip i da vidis promjene... Jos da je naci mjenjac od lupa gti sa 6 brzina. Auto bi ti bio sasvim dovoljan... Sta se snage tice ja imam mog godinu dana i jos uvijek ne mogu reci da mi je premalo... Uostalom doci ces u KA?

Ici cemo djir sa tvojim pa sa mojim pa cemo vidjeti razliku ;)

 

 

Joj da mi je skupit lovu za tvog ! UH :plac :plac :plac :plac :plac

odmah bi ga kupio !

 

Neki ljudi su se ocito rodilu u mercedesu sa 200 ks pa im 150 nije dost !

katastrofa ja se veselim sa svojih 75 mast mu vadim , napravljen kompletan novi ispuh nova grana, bez srednjeg, bez cata samo zadnji remus i odmah se osjeti kak auto bolje ide ! a okretaji se vrte ko ludi ! jos da mi je brege i neke sitnice i eto me na 100ks i meni dost dok neskupim za drugi auto! znam neki ce rec sta si ulozio u ovog mogo si kupit ovo ono ali eto malo po malo imam ali za novi nemam !

 

Tequila ja hocu prvi krug !

Share this post


Link to post
Share on other sites
Neki ljudi su se ocito rodilu u mercedesu sa 200 ks pa im 150 nije dost !

Ha čuj dobro ti vele. Nikada nije dosta. Ja sam stavio TDI 130KS i reko bit će mi dosta, moš mislit. Pa sam ga čipo na 170 i već mi lagano postaje presporo. Sad sam nabavio drugi turbo za 200+KS al nikako da ga ugradim.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Marijan je pojeo moj k***c. Kaj u klasi 15? To moja baba sa fićom ide u tu klasu. Odi ga pitaj zašto mu je to treći GTi motor u polu. Sigurno je sve dobro složeno. Kad su skužili u zubaku šta radi odmah su ga otpilili. Kao pokvario mi se auto, ne znam zašto! Yeah wright.

 

to Petar001 - Gle 150ks će ti biti dosta jedno vrijeme, onda će i to za mjesec dana biti slabo. To tak ide.

 

 

to se slazem

Share this post


Link to post
Share on other sites

prije sam vozijo g3 gtd 75 ks islo je ko metak pa tdi 90 isto je rasturalo sada polo gti ide ko avion ali kroz neko vrijeme naviknes se nato pa ti bude malo

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest MarinST
prije sam vozijo g3 gtd 75 ks islo je ko metak pa tdi 90 isto je rasturalo sada polo gti ide ko avion ali kroz neko vrijeme naviknes se nato pa ti bude malo

 

Sky is the limit, ili bank is the limit :rotfl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uvjek se traži brže i bolje ali nekad se treba zadovoljit i s onim šta imaš.

 

Kao što reče Marin sky is the limit

Share this post


Link to post
Share on other sites

ali ako se zadovoljim sa ovim onda nije dobro

Share this post


Link to post
Share on other sites
prije sam vozijo g3 gtd 75 ks islo je ko metak pa tdi 90 isto je rasturalo sada polo gti ide ko avion ali kroz neko vrijeme naviknes se nato pa ti bude malo

 

ja sam vozio G1 dizlo, pa na G2 1,3 40ks, mercedes G500 296ks ( uff kako troši ) i skok na G3 90ks ( nisam siguran da je čipan a drugi kolega mjerio protiv mene i veli da je )... ništa se na zamaram s tih silnim konjicama... bitno je voziti i stići od A do B.

Share this post


Link to post
Share on other sites
ja sam vozio G1 dizlo, pa na G2 1,3 40ks, mercedes G500 296ks ( uff kako troši ) i skok na G3 90ks ( nisam siguran da je čipan a drugi kolega mjerio protiv mene i veli da je )... ništa se na zamaram s tih silnim konjicama... bitno je voziti i stići od A do B.

 

 

istina ali nije meni da se ja stalno ganjam

meni je bitno kad ga ja poklopim da motor oce van haube izac da cupa grize da idje

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest _Marko
Sky is the limit, ili bank is the limit :rotfl

 

Točno to, bank is the limit, ks-a nikada dosta, a ako se ima para može se imati i ks-a koliko se hoće... Ako si limitiran sa nekim omanjim kapitalom i sa znanjem, nemoj niti ulaziti u takav projekt jer neće ispasti kako treba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve se ja slazem da bi mozda s vremenom bilo slabo. ALI ja nebi cupo motor iz GTI ni da mecem mlazni avion unutra. !

 

I ja bi isto 1.8T da je kovano sve sta moze bit i da ima 350ks ! ali za sad samo sanjam ! mozda nagodinu i bude neki makar sa 180ks pa odna polako dalje malo po malo !

 

Eto nadam se da neces ubit GTI ! ako hoces mijenjamo se za aute i ti meci u moj VR a meni daj GTIa hehe

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest MarinST
Sve se ja slazem da bi mozda s vremenom bilo slabo. ALI ja nebi cupo motor iz GTI ni da mecem mlazni avion unutra. !

 

I ja bi isto 1.8T da je kovano sve sta moze bit i da ima 350ks ! ali za sad samo sanjam ! mozda nagodinu i bude neki makar sa 180ks pa odna polako dalje malo po malo !

 

Eto nadam se da neces ubit GTI ! ako hoces mijenjamo se za aute i ti meci u moj VR a meni daj GTIa hehe

 

Slažem se s ovim, rađe kupi "civilan" 6n pa upiri tuning ili šta već želiš, ostavi GTI-a kakav je jer u suprotnom ti šaljem policiju iz Wolfsburga :rotfl :rotfl :rotfl :rotfl

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma to je bezveze,kad na obicnog roknes brutalu,nego kad diras sam vrh polica pa oces nes

polo s3

polo 1.8T (aka polo tt ili a3)

i ovaj sta ti se javlja nadobudni sa ludilom,sta spaja japance i njemce u jedno polo vtec

a polo gti treba bit polo gti (Grijeh Trazit Izmjene)

..al eto,svako ima svoje misljenje i financije(kljuc svega)

Share this post


Link to post
Share on other sites
ma to je bezveze,kad na obicnog roknes brutalu,nego kad diras sam vrh polica pa oces nes

polo s3

polo 1.8T (aka polo tt ili a3)

i ovaj sta ti se javlja nadobudni sa ludilom,sta spaja japance i njemce u jedno polo vtec

a polo gti treba bit polo gti (Grijeh Trazit Izmjene)

..al eto,svako ima svoje misljenje i financije(kljuc svega)

 

 

a kakva je razlika dirat gti ili obicni ja tu nevidim nikakve razlike

 

jer ce auto ostat isti izgledom ali samo dusa ce bit druga

Share this post


Link to post
Share on other sites
a kakva je razlika dirat gti ili obicni ja tu nevidim nikakve razlike

 

jer ce auto ostat isti izgledom ali samo dusa ce bit druga

 

razlika je u tome kad imaš nešto originalno je posebno (kao GTI) imat pogotovo kad ih nema puno....

 

a kad se nešto kemija obično je TEŠKO vratiti u serijalu....

 

da imam keca GTI-a pozlatio bih ga...... :palci

 

al nemam i radit ću sve kaj mi volja al da to dobro izgleda....

 

 

 

ustvari auto je tvoj, radi što hočeš.... glupo je slušat neke koji laprdaju svoju štoriju... iliti "našu" štoriju....

Share this post


Link to post
Share on other sites
razlika je u tome kad imaš nešto originalno je posebno (kao GTI) imat pogotovo kad ih nema puno....

 

a kad se nešto kemija obično je TEŠKO vratiti u serijalu....

 

da imam keca GTI-a pozlatio bih ga...... :palci

 

al nemam i radit ću sve kaj mi volja al da to dobro izgleda....

 

 

 

ustvari auto je tvoj, radi što hočeš.... glupo je slušat neke koji laprdaju svoju štoriju... iliti "našu" štoriju....

 

 

ali ja nekuzim razliku zasto ja nebi imo org xenon sace masku naprijed clima tr. siber cd changer i slicna obiljezja od gti sa full opremom a dusa da bude druga

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest MRX
ali ja nekuzim razliku zasto ja nebi imo org xenon sace masku naprijed clima tr. siber cd changer i slicna obiljezja od gti sa full opremom a dusa da bude druga

 

 

nitko ti ne brani da to sve imaš, ovo su ti sve savjeti koje si tražio. Ti razmisli pa napravi onako kako si zamislio, ali ipak prvo DOBRO razmisli.

 

mislim ipak imati tako rijedak auto i onda ga raskopati :palacd

:zivio

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gti16vd je isto puko vr u duju gti, neven je v6 u 3 gti, sini r32 u g60, ali ti frende imas nesto posebno, polo GTI, grijeh je vaditi taj motor i staviti V6 :rotfl:rotfl

 

Meci odmah vr-a, kaj slusas opce druge :palacg:palacg:palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

daj uzmi one bregaste, cipaj ga, slozi ispuh i jedes VR-a za dorcak... :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stari moj da se ne radi o takvom unikatu ne bi riječi rekao...jer jednostavno pun kurac je rijedak...

jer npr. kad ga budeš prodavao znaš da svi traže takve aute bez ikakvih đinđi minđi tj. da auto bude što više stock.

 

ali kako se kaže tvoja volja pa udri ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

a sta nebi bijo unikat sa nekim drugim motorom

 

koliko vidim niko nije za vr - valjda nije dobra kombinacija ali 1.8t bi bilo ok jer vidim da svi vise navijate za turbaka nego za vr-a

 

ali bregaste ili nesto drugo cip ili tako nesto mislim da nebi bas dobijo puno stim koliko bi dobijo sa nekim malo jacim motorcicem

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2