2 2
slatki

GTI vs VR6

Recommended Posts

a sta nebi bijo unikat sa nekim drugim motorom

 

koliko vidim niko nije za vr - valjda nije dobra kombinacija ali 1.8t bi bilo ok jer vidim da svi vise navijate za turbaka nego za vr-a

 

ali bregaste ili nesto drugo cip ili tako nesto mislim da nebi bas dobijo puno stim koliko bi dobijo sa nekim malo jacim motorcicem

pa sa bregastim,cipom i auspuhom bi imo oko 150KS(govorim otprilike) i to ti je ko 1.8T...pa sta ce ti vise...slozi radije ovjes pa deri aute po zavojima...ravno zna svak vozit...treba znat i kroz okuke :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

1.8T je mala brza zujalica sa 4 cilindara... 6 je ipak 6 :palacg:palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
1.8T je mala brza zujalica sa 4 cilindara... 6 je ipak 6 :palacg:palacg

ne kuzim zasto bi VR6 bio bolji od 4 cilindra?...jos bi se 4 cilindra vise vrtilo(sa bregama i cipom)...zvuk bi bio boli glava :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest MarinST
1.8T je mala brza zujalica sa 4 cilindara... 6 je ipak 6 :palacg:palacg

 

A daj prosvijetli nas u čemu je bolji VR6 od 1.8T osim po zvuku, po performansama nije, po potrošnji nije, po težini zaostaje, po servisu jao jao, ležanje lakšeg motora je bolje, lako (lakše) ga je stawit uPola od VR-a, 1.8T za relativno malo para može se nazujat, a za VR treba puno para i puno znanja...tako da...

Share this post


Link to post
Share on other sites
ne kuzim zasto bi VR6 bio bolji od 4 cilindra?...jos bi se 4 cilindra vise vrtilo(sa bregama i cipom)...zvuk bi bio boli glava :rolleyes:

 

Ja ne kuzim di si ti procitao da sam NAPISAO DA JE VR6 BOLJI OD 4 CILINDARA ??????????????????????????????????????????????????????

 

Isto pitanje vrijedi i za MarinaST....

 

Citanje izmedu redaka me stvarno pocelo zivcirati...

Edited by |M_7|

Share this post


Link to post
Share on other sites

A izmedu ostalog imam auto sa 4 cilindara, imao sam sa 5 cilindara (do petka) i sad imam auto sa 6 cilindara... i opet tvrdim 6 je ipak 6 :bravo

 

A na vr6 se uvijek moze gradit turbo kit da jede taj od 1.8T uzduz i popreko :mellow::mellow:

Share this post


Link to post
Share on other sites

IMO - 1.8T rula za Polo. Samo premapiranjem dobijes preko 200 KS, sa zamjenom vitalnih dijelova imas preko 250 samo tak. :)

VR6 je dosta tezi motor i opet ce ti bjezati taj mali autic po zavojima pa neces biti zadovoljan. Nije bitno samo nagurati motor sa sto vise ks unutra...

Ako bas hoces VR - go for it... Kaj pitas opce. :)

Npr ja osobno bih prije isao restaurirat i slagat Audi S2 coupe sa 2.2T i to naturpijati posteno, nego stavljat VR u Pola. :)

Uf... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
IMO - 1.8T rula za Polo. Samo premapiranjem dobijes preko 200 KS, sa zamjenom vitalnih dijelova imas preko 250 samo tak. :)

VR6 je dosta tezi motor i opet ce ti bjezati taj mali autic po zavojima pa neces biti zadovoljan. Nije bitno samo nagurati motor sa sto vise ks unutra...

Ako bas hoces VR - go for it... Kaj pitas opce. :)

Npr ja osobno bih prije isao restaurirat i slagat Audi S2 coupe sa 2.2T i to naturpijati posteno, nego stavljat VR u Pola. :)

Uf... :)

 

 

ti osobno ja osobno nebi

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja ne kuzim di si ti procitao da sam NAPISAO DA JE VR6 BOLJI OD 4 CILINDARA ??????????????????????????????????????????????????????

 

Isto pitanje vrijedi i za MarinaST....

 

Citanje izmedu redaka me stvarno pocelo zivcirati...

KOJI K**** SI SE NASO ODMAH UVRIJEDENIM...samo komentiram...daj odi popit pivu i smiri zivce :zivio

 

ovo je forum gdje svak ima pravo na svoje misljenje...reko si da je 6 ipak 6, pa sam mislio da preferiras da ubaci VR6(sto je za mene cista debilana)... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest MarinST
KOJI K**** SI SE NASO ODMAH UVRIJEDENIM...samo komentiram...daj odi popit pivu i smiri zivce :zivio

 

ovo je forum gdje svak ima pravo na svoje misljenje...reko si da je 6 ipak 6, pa sam mislio da preferiras da ubaci VR6(sto je za mene cista debilana)... :)

 

POTPIS

Share this post


Link to post
Share on other sites

aloooooooooooooooooooo

momci nema svadje ja samo pitam za misljenje a vi odma se ocete pobit :box :palica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo velim, ko nije probao ne zna...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Samo velim, ko nije probao ne zna...

 

 

e razuvjerili su me ako ce ici neki drugi motor to ce bit 1.8t je vr u polica je malo jebada metnut

a koga got sam pito svi kazu 1.8t

pa valjda ljudi znaju

 

ali opet pitanje sta vi mislite o tome

ja bih radje 1.8t nego prcko po ovome 1.6 bregaste cipove i tako to mislim da bi bolje bilo 1.8t neg cipeki i ostalo

Share this post


Link to post
Share on other sites

budi razuman i stavi 1.8t. mislim da ti je dosta ljudi dalo jako dobre argumente. zamisli si samo situaciju: staviš vr-a, prvo star je motor, trebat će sigurno nešto promjeniti, ako ne i generalku napraviti. koš od pola nije baš za vr. treba puno preinaka da ne govorim da je dosta trom i pretežak za pola. izbroji koliko će te takva priča koštat novaca, živaca truda i ne znam čega. i brzo ćeš se zasititi sa snagom vr-a. i kaj ćeš onda? ne isplati ti se vaditi to sve van, jer si raspilio pol auta, nabrijavanje takvog motora je jako skupo. moš sjest i plakat.

sa 1.8t je puno manje zajebancije. lakše ga je stavit, noviji je motor, ima jako puno potencijala.....

eto razmisli malo prije nego kreneš u nešto.

 

 

lp

Share this post


Link to post
Share on other sites
budi razuman i stavi 1.8t. mislim da ti je dosta ljudi dalo jako dobre argumente. zamisli si samo situaciju: staviš vr-a, prvo star je motor, trebat će sigurno nešto promjeniti, ako ne i generalku napraviti. koš od pola nije baš za vr. treba puno preinaka da ne govorim da je dosta trom i pretežak za pola. izbroji koliko će te takva priča koštat novaca, živaca truda i ne znam čega. i brzo ćeš se zasititi sa snagom vr-a. i kaj ćeš onda? ne isplati ti se vaditi to sve van, jer si raspilio pol auta, nabrijavanje takvog motora je jako skupo. moš sjest i plakat.

sa 1.8t je puno manje zajebancije. lakše ga je stavit, noviji je motor, ima jako puno potencijala.....

eto razmisli malo prije nego kreneš u nešto.

 

 

lp

 

 

hvala ija sada tako mislim

 

ps: ljepi polic vidio uzivo samo bi trebo jos malo dolje nizi je od mog ali jos malo ali opet velim sve u svemu :respekt

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Zuti

Stavi V8 od novog M3 E92 i onda si faca. Ovo sve ispod 400ks je kurac

Edited by Zuti

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest MarinST
Samo velim, ko nije probao ne zna...

 

Šta oćeš reć da je VR bolji od 1.8T, daj nabroji mi po čemu? Onako argumentirano, proba san i .8 i 2.9 i sve 1.8T izvedebe i nebi se baš posegnio za VR-om

Share this post


Link to post
Share on other sites
Šta oćeš reć da je VR bolji od 1.8T, daj nabroji mi po čemu? Onako argumentirano, proba san i .8 i 2.9 i sve 1.8T izvedebe i nebi se baš posegnio za VR-om

 

Vec te drugi put pitam: Gdje sam napisao da je VR6 bolji od 1.8T ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

1.8T je jeben motor, znam iz iskustva kak ide, znam kak ide VR6 i ta se dva motora ne mogu apsolutno po nicem usporedivat... Jedan je turbo, drugi je atmo, jedan je 4 cilindara, drugi je 6 cilindara... Samo kazem da izmedu ta dva motora bi izabrao ne VR6 nego V6, jer ima i bitnijih stvari od toga koji ide brze na 400m...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Stavi V8 od novog M3 E92 i onda si faca. Ovo sve ispod 400ks je kurac

 

 

 

pa di si ti, crna te zemlja progutala? kaj teško bilo u ka doć? :palacd

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest MarinST
1.8T je jeben motor, znam iz iskustva kak ide, znam kak ide VR6 i ta se dva motora ne mogu apsolutno po nicem usporedivat... Jedan je turbo, drugi je atmo, jedan je 4 cilindara, drugi je 6 cilindara... Samo kazem da izmedu ta dva motora bi izabrao ne VR6 nego V6, jer ima i bitnijih stvari od toga koji ide brze na 400m...

 

Pa dobro ne mislim ni ja na 4000 i nešto m

Milio sam konkretno na Pola :zivio

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Zuti
pa di si ti, crna te zemlja progutala? kaj teško bilo u ka doć? :palacd

 

Kiša, oluja, devastiranje na velesjmu na Hondinom showu. A i u autu je hondin motor tak da jbga :rotfl :rotfl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kiša, oluja, devastiranje na velesjmu na Hondinom showu. A i u autu je hondin motor tak da jbga :rotfl :rotfl

 

 

Hm...vidi vidi još neko s ovog foruma NIJE bio u Karlovcu nego samo na hondi, tj.par njih.... :lol2:angry: :angry:

 

To znam jer sam bio na hondi i ja al nakon što sam bio u karlovcu i to zato jer su mi tam 4 frend a na jednoj hondici sam radio swap

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kiša, oluja, devastiranje na velesjmu na Hondinom showu. A i u autu je hondin motor tak da jbga :rotfl :rotfl

daj baci slike od auta :palci

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2