0
Guest GTIII

GTI problem

Recommended Posts

Guest GTIII

Pozdrav ekipa!

 

Imam Golf 2 GTI 8v i imam jedan problem. Nakon što sam promijenio lambda sondu primjećujem da auto kad je jako hladan dosta teško upali. Ono, znam verglat po par minuta i to bez života (kao da si mu povadio kablove) i onda odjednom upali normalno, kao da ništa nije bilo. Primjetio sam da što duže auto stoji to teže upali?! To mi se prije nije dešavalo pa ako je neko imao sličan problem ili zna o čem se radi molio bi da mi napiše. Inače, druge promjene nisam primjetio. A ovo mi se događa samo kod hladnog starta. Dakle, kad je zagrijan pali normalno kao prije.

 

Hvala unaprijed.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

jedna od mogucnosti je da su neispravne jedna ili vise dizi

 

meni je tako bilo, 2 dize su pustale gorivo tako da je kroz njih nakapalo gorivo i nisam mogao upalit bez minimalno 3 verglanja

 

inace, odlicno je palio potpuno hladan i potpuno topao, ali ostavljen na recimo pola sata do nekoliko sati-uzas

 

dize ti se jednostavno daju skinut i ispitat u bosch servisu pa pokusaj to

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest ZAAK

sa lambdom ti definitivno nema veze jer ona tako i tako ne radi prvih par minuta kada upali?? hladan auto

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest GTIII
sa lambdom ti definitivno nema veze jer ona tako i tako ne radi prvih par minuta kada upali hladan auto

Pozdrav.

 

Bio je problem sa senzorom temperature vode. Pukla je ??ica i to u samom jacku pa mu valjda zbog toga ?„?ok nije uklju?„?ivao kad je auto bio hladan. Uglavnom, sad je rije??eno i opet pali bez beda. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
0