0
ludigazda

golf III kaplje voda?????

Recommended Posts

radi se 1.6 74kw,klima.U zadnje vrijeme mi kapi voda,predpostavljam od klime jer mi stalno klima radi,

na suvozačkom mjestu kod ladice.Skinuo sam ladicu i vidim samo da se to negje slijeva odozgo

od sredine table negdje u visini prekidaca za ventilaciju.Vidim da je čista voda nije antifriz tako da valjda

nije onaj mali hladnjak u autu a neznam sta bi moglo biti.

Bojim se da nedođe negde do struje i eto sranja.

Svi savjeti i prijedlozi dobrodošli :palacg

 

 

Radi se o golfu III a ne golfu II :lol2

Edited by ludigazda

Share this post


Link to post
Share on other sites

vjerovatno kondezacija... trebao bi bit odvod valjda za van... Na novim autima mozes cesto vidit kako im kaplje voda ispod kabine otprilike....

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma da znam da bi trebao biti odvod za van al meni kapi unutra,sad ako netko zna gdje se to nalazi,

kako doci do toga da vidim gdje curi

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa da.. ako je zacepljen onda ti kapi unutra... jednom sam cistio na Ducatu... metnuo sajlu pročačko i ostao mokar :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
pa da.. ako je zacepljen onda ti kapi unutra... jednom sam cistio na Ducatu... metnuo sajlu pročačko i ostao mokar :)

 

 

 

:rotfl a i ja bi rado ostao mokar al neznam di da pročačkam :rotfl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Golf 2 s klimom :wow

 

 

:rotfl nije golf2 nego golf3(moja greška)iako imas majstore na forumu koji voze

golf2 s klimom :palci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav, da dignem ponovno temu. Uglavnom također sam uočio da mi je tepih iber mokar nakon klime. Da li ko zna di se nalazi taj otvor za odvod kondenzata? Hvala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ček, ček, jesi ti onaj što je naknadno stavljao klimu u golfa?

 

Mislim da jesi, no uglavnom kad si bušio firewall izbušio si rupu za cijevi isparivača, ali nisi onu za kondenzat, jer ti cijev za kondenzat izgleda ko neki nosač kutije klime, a u spužvi več imaš rupu pa si ju samo uglavio unutra i mislio da si rješio problem.

Neznam točno za golfa, al ista kita ko passat. Rupa za kondenzat ti se nalazi lijevo u istoj ravnini od donjeg vijka kojim učvršćuješ kutiju klime sa strane motornog prostora. Pod lijevo mislim kad stojiš ispred auta. Isto ti je ona toplinska zaštita perforirana na tom mjestu.

Edited by Passat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oi, hahah taj sam s kojim si razgovarao za climatronic ali nisam naknadno ugrađivo klimu nego sam planiro ugradit climatronic samo pošto klimu imam tvornički ugrađenu :D

 

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

da da jasno, meni je isto na suvozačevoj strani kolko sam skužio cijev. ali ljude vele da je najbolje ako se odštopava da se odštopa od ispod podvozja auta, da nebi izbila poplava xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, imaš iza turbine na firevalu perforirano gdje je ta cijev, Malo je glupo napravljeno jer ti voda curi između te zaštite i lima pa je tu stalno vlažno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A so, budem baš bacio oko pa da sankcioniram to govno :-D

Fala za info

Btw daj mi reci ako možda znaš kolko su inače česti kvarovi kod tog klimatronika. Još sam nekak u nedoumici oko kupnje jer znam koja je ebada celu armaturu skinut ak neke krepa na tunelu. čak onda ni nie problem nabavit drugi dio, kolko je problem raskopat pol auta da se dođe do tunela hahaha

 

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Edited by Deniz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prije postavljanja prebrtvi sve klapne. Kad stavis tunel pospajaj sve i vidi koje greske imas. Ako nema greski motorica stavljaj tablu. Dva motorica se dadu zamjenit bez skidanja table ali se namucis s njima. Treci (koji najcesce ode) se nalazi u gornjem desnom kutu i za njega treba tabla dolje i tunel dolje sto znaci da plin mora van. Ta treca klapna ti i nije presudna jer ne regulira smjer puhanja vec udio vanjskog zraka koji ulazi u ventilaciju.

Ostale klapne ti otvara vakuum tak da tu nema sta otic.

Na motoricima ti ode enkoder pa climatronic nezna polozaj klapne. Ja sam jedan motoric zamjenio i zasad to sve radi, nekad ima neke svoje teorije koju klapnu bude otvorila i s kojom postavkom se pali no nema gresaka na dijagnostici a ja sam hladan ko Klint Istvud pa sam zadovoljan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sooo. Ouke budem sve proveril prije povratka ploče :D

Fala ti puno za info. Slučajno da negdi zapnem, zovem sos :D

 

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
0