0
Guest

Ugradjujem daljinska i centralna zakljucavanja

Recommended Posts

evo uzo ja starom za pola classica, FRIGATE od Foga, naso zice u pragu, cak su + i - tam bili (predvidjeni za nesto) pospajo uz malu pomoc (fog me prosvijetlio oko zica, nisam se odma snaso u onom busenu),sakrio modul pod armaturu, radi ko beba, lovi s tavana

 

 

 

FOG hvala na pomoci...

Share this post


Link to post
Share on other sites

i drugi put, pozdraVW! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav Fože!

 

Frend bi ugradjivao na Polo mk3 iliti 6n (5 vrata) centralno + daljinsko na sva vrata, pa da pitam kolika bi bila cijena materijal+ruke?

i još pitanje, dal prodaješ i ugradjuješ el. podizače? Ako da, on bi i to ugradio al sam na prednja vrata pa reci cifru svega toga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

950kn je centralno+daljinsko za 4 vrata (gepek ne radim)-materijal i ruke uracunati

 

podizaci su 800kn za 2 stakla-takodjer uracunati materijal i ruke

Share this post


Link to post
Share on other sites

e kad ga svi tak hvalite moram i ja...brzo i kvalitetno obavljen posao :palci

hvala kolega još jedanput!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav zanima me ugradnja daljinskog zaključavanja u BMW e30 (kockica) znam da nije vw al na njemu već imam :bravo dakle bmw ima centralno 2 vrata i gepek koliko bi me koštalo.

Hvala

 

m.r

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pozdrav zanima me ugradnja daljinskog zaključavanja u BMW e30 (kockica) znam da nije vw al na njemu već imam :bravo dakle bmw ima centralno 2 vrata i gepek koliko bi me koštalo.

Hvala

 

m.r

ako se ne varam, culi smo se danas telefonom

 

lp

Share this post


Link to post
Share on other sites
ako se ne varam, culi smo se danas telefonom

 

lp

 

Mislim da nismo jer vam se prvi put ovde javljam vjerovatno ste me zamjenili s nekim :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mislim da nismo jer vam se prvi put ovde javljam vjerovatno ste me zamjenili s nekim :)

pardon, jucer me je zvao netko za isti auto

 

uglavnom, uredjaj sa ugradnjom za vas auto kosta 450kn

Share this post


Link to post
Share on other sites
pardon, jucer me je zvao netko za isti auto

 

uglavnom, uredjaj sa ugradnjom za vas auto kosta 450kn

 

 

Hvala, kontaktiram vas kroz par dana mislim da tu negdje ima vaš broj moba..pozzz

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest josip13

Poštovanje Fog!Molim te možeš mi poslati shemu spajanja daljinskog na postojeće centralno,polo 6n.Zainteresiran sam za daljinsko zaključavanje pa kolko bi me koštalo daljin.na privjesak?Ja sam iz Jaske pa gdje bi mogao doći po djelove i dali imaš svih djelova za daljinsko zakljućavanje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 Fog: Pun ti je inbox, čisti to:)

ALi nema veze, sad ću odje pitati i sve ostale: kako se skidaju kurble od prozora na polu 9n (vjerovatno na svima isto, ali ne bih rado silio da nesto ne strgam ).

Uaprijed hvala!

 

EDIT: Nisam dugo čekao pa sam kopkao i skužio. Za one koji ne znaju ima neki plastični prsten-feder koji stišće osovinu.

Uglavnom kad sam sve poskidao čini mi se dosta komplicirano ugrađivati el. magnete (''motoriće'') pa me zanima ima li netko volje to raditi i ako da, za koju cijenu? Fog? Anyone? Znači nemam tvorničko centralno nego zamjensko SPY.

Edited by maxo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav,

 

Koliko bi došla ugradnja samo centralnog odnsosno centralnog i daljinskog zaključavanja za VW Polo 6N2 sa 3 vrata?

 

Hvala.

Share this post


Link to post
Share on other sites
0