0
Veky

Metalni lajtunzi

Recommended Posts

Bok svima,

 

razmisljam staviti metalne lajtunge na svoj auto (GTI TDI 110 KS) pa me zanima gdje, kako i koliko kosta taj sport?

 

Nasao sam u VG metalne lajtunge proizvodaca BF Goodrich ali ih nemaju na lageru. Cijene su (cash) 650 Kn ako je 4 komada ili 1000 Kn ako je set od 6 lajtunga. Trgovac nije bio siguran koji idu na moj auto pa mi je rekao obje opcije...

 

Ima li nekih prijedloga, da li se to isplati stavljati?

 

Poooz...

Share this post


Link to post
Share on other sites

nema baš smisla na serijske kočnice, iako nije bezveze.

pletene metalne lajtunge stavljamo zbog toga što se gumeni , neznatno; ali ipak "napuhavaju" kad ih se tlači, te se tako pokazuju malo slabije performanse nego kod pletenih

Edited by Bagi

Share this post


Link to post
Share on other sites
nema baš smisla na serijske kočnice, iako nije bezveze.

pletene metalne lajtunge stavljamo zbog toga što se gumeni , neznatno; ali ipak "napuhavaju" kad ih se tlači, te se tako pokazuju malo slabije performanse nego kod pletenih

 

 

zasto ne? ako covjek hoce metalne nek si ih stavi jer ce dobiti bolji odaziv na papucicu kocnice-tj. imat ce kraci hod. (vozio vozilo sa serijskim kocnicama i metalnim laitunzima.)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Možeš ih dati napraviti po mijeri, to su takozvani teflonski lajtunzi, netko ih radi u ZG dobra je cijena, samo moraš dati stare za uzorak!

Ako niko nezna s foruma, kad se vrati frend s mora ti dam adresu i br telefona, ispitano je i lajtinzi su OK!

Share this post


Link to post
Share on other sites

VEP Hidraulika

01 3457 293

098 367 599

 

Zagreb, Vrapcanska 88

 

Kod njih odeš i oni ti sve naprave, samo doneseš svoje crijevo za uzorak :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
VEP Hidraulika

01 3457 293

098 367 599

 

Zagreb, Vrapcanska 88

 

Kod njih odeš i oni ti sve naprave, samo doneseš svoje crijevo za uzorak :palacg

 

Ovo je njihov proizvod,ovo su meni napravili za mog golfa :palacg

 

lajtungkomplet1uz6.jpg

lajtungkompletei2.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ovo je njihov proizvod,ovo su meni napravili za mog golfa :palacg

 

lajtungkomplet1uz6.jpg

lajtungkompletei2.jpg

 

I da li si zadovoljan od kada imas metalne? Da li ti je kocnica puno osjetljivija?

 

Koliko su te kostali?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Grozni- Možeš li napisat koliko su te koštali lajtunzi, il ak možda znaš kak naplačuju crijevo, šarafe i posao?

Share this post


Link to post
Share on other sites

c/p sa motori.hr travanj/2008

 

isto vezano za VEP hidrauliku:

 

Cijena je regularna, završetak lajtunga je 40 kn, metar lajtunga je 60 kn

 

 

Valjda vrijedi još ta cijena, nek Grozni potvrdi....

Share this post


Link to post
Share on other sites

TO su vise manje te cijene ali uvijek varira 10-30kn max. Ja sam par puta radio jedan te isti lajtung i jednom ga platio 130 drugi put 110 tako da ono ali mislim da to nije problem.

 

Kada sam radio sebi za G3 radio sam 2 prednja i 2 zadnja. Cijene se nesjecam ali mislim da nije preko 400kn sve skupa. Osjeti se kod kocenja razlika pogotovo kad se ostrije vozi i kad se kocnicu izmasakrira i dalje koci nema nekog propadanja i mrvicu je osjetljivija.

 

U svakom slucaju toplo preporucujem. Nije neka cifra ali me veseli a k tome i vidim nesto pozitivno u tome..

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bok svima,

 

razmisljam staviti metalne lajtunge na svoj auto (GTI TDI 110 KS) pa me zanima gdje, kako i koliko kosta taj sport?

 

Nasao sam u VG metalne lajtunge proizvodaca BF Goodrich ali ih nemaju na lageru. Cijene su (cash) 650 Kn ako je 4 komada ili 1000 Kn ako je set od 6 lajtunga. Trgovac nije bio siguran koji idu na moj auto pa mi je rekao obje opcije...

 

Ima li nekih prijedloga, da li se to isplati stavljati?

 

Poooz...

 

prijedlog da uzmes iz VEP-a jer rade celicno opletene teflonske vodove.

dakle i teflonski vodovi su od celicnog opleta sa tankim slojem teflona da ima bolja termalna i klizna svojstva, tj manje trenje kod gibanja tekucina

bit tih vodova za razliku od gumenih je da se ne sire kod povecanja pritiska i time smanjuju pritisak kocione tekucine na klipove u kljestima i imaju bolja hladenja itd kod zagrijavanja

prednje sam platio 200kn ( zahvaljuci gospodinu Svenu sa ovog foruma jer ne bi bez njega dobio povoljno , kvalitetnije i brze

btw. kava bila dobra :) )

 

 

I da li si zadovoljan od kada imas metalne? Da li ti je kocnica puno osjetljivija?

 

Koliko su te kostali?

 

vidi odgovor br 1.

 

bome sam prezadovoljan ko Svetog Petra Kajgane. kocii ko budali samar i moras paziti kako ide u zavoju

prije je slabo kocilo cca 50m a sada svedeno na 39. veci je dojam sto jos dobro brusi fino diskove pa je ravna povrsina kao pesja jaja.

dotrajali su mi skoro diskovi a vjerojatno i plocice ( nisam ni mjerio ali adokativno ) samo sto me ne brine ( i danas bi hladno prosao tehnicku kontrolu )

Share this post


Link to post
Share on other sites
Grozni- Možeš li napisat koliko su te koštali lajtunzi, il ak možda znaš kak naplačuju crijevo, šarafe i posao?

 

ja sam platio 200 Kn jedan par.

sve skupa 600 Kn.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ču naprijed stavit od koćionog cilindra do prednjih čeljusti te lajtunge. A iza metalni do mosta, pa od mosta do čeljusti zadnjih.

Malo če više koštat, al onda se nemram brinut(kad če trebat skidat) hoču li uspjet odtegnut, il ču sj3bat nešt...

 

:palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sta ti iz VEP hidraulike ne mogu napraviti lajtunge bez starih lajtunga? Pa ako jednom uzmu mjere za odredeni auto, onda je uvijek isto za taj isti model. Uh, sto ga kompliciraju ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
A sta ti iz VEP hidraulike ne mogu napraviti lajtunge bez starih lajtunga? Pa ako jednom uzmu mjere za odredeni auto, onda je uvijek isto za taj isti model. Uh, sto ga kompliciraju ;)

 

To im je usputni posao, tako da se ne zamaraju sa sablonama itd...

Share this post


Link to post
Share on other sites
A sta ti iz VEP hidraulike ne mogu napraviti lajtunge bez starih lajtunga? Pa ako jednom uzmu mjere za odredeni auto, onda je uvijek isto za taj isti model. Uh, sto ga kompliciraju ;)

 

Ne uzimaju mjere za auto nego rade na principu da kopiraju konektore. Ja sam osobno dva seta lajtunga za golfa ostavio tamo i kada sam god dosao negdje su ih izgubili ili zagubili i nisu imali pa sam onda morao negdje izmisljat nove druge lajtunge. drukcije je za golfove koji imaju vr celjusti i g60 celjusti ako se dobro sjecam..

 

inace najbolje je da se radi po uzorku jer onda znas da nemogu fulat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Doslo vrijeme za zamjenu lajtunga, da uzmem neke  tokicu ili ovlastenom ili da radim ove pletene? 

Share this post


Link to post
Share on other sites
0