2 2
frencok

golf RALLYE ovaj je zbilja dobar

Recommended Posts

neznam šta je ovih dana idem po tim udpadima i stalno naletim na rallya.!

 

ha a ovaj pod naletijo sam na zbilja dobrog rallya

 

pogledajte i sami

rallye001.jpg

 

rallye002.jpg

 

rallye003.jpg

 

rallye004.jpg

 

i onda pito ja gazdu dal smijem sjest i otvorit gepek i haubu on se nasmije i kaže samo gledaj

 

i otvorim vrata kad ono WAW!!!!!

rallye005.jpg

 

e u tom autu je muzika koja vrijedi 6000 tisuča eura ga je stajala samo muzika

rallye006.jpg

 

mislim u volanu dalinski

rallye007.jpg

 

na srednjoj konzoli ispod armature LCD ito nije konzola obična več napravljena iz karbona

rallye008.jpg

 

motor je origina sve

rallye012.jpg

 

rallye010.jpg

 

rallye011.jpg

 

rallye012-1.jpg

 

rallye014.jpg

 

rallye015.jpg

 

rallye016.jpg

 

rallye017.jpg

 

kad sam vidijo motor reko ajde da vidim ima li čega u gepeku i eto sta sam našo

rallye018.jpg

 

rallye019.jpg

 

rallye020.jpg

 

naravno ima i subozač svoje komande, evo ga

rallye021.jpg

 

a to vam su stražnja sjedala rubovi naravno obučeni u bjelo kožu a na sredini staklo i ispod stakla pojačala i ta sranja

 

rallye022.jpg

 

e ovaj je zbilja ko nov, ovaj se prodaje za 700 eura

 

 

 

 

 

 

 

MOŠ MISLIT!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa kome sad ti pričaš priče za laku noč :palacd . Kako da se prodaje za samo 700 € kad samo muzika vredi kako kažeš nekoliko tisuča eura. I da se ovaj golf stvarno prodaje, več bi se prodao budi siguran :palacg - opet te netko nadmudrio :rotfl

 

ps taj golf valjda ima papire jer on iz Kopra nije imao papire pošto ih je vlasnik nekoliko godina tražio po raznim forumima u SLO, i ne znam otkud odjednom cjena 800 € kad se još prije dva/tri mjeseca prodavao na avtonetu za 3500 € ???????????????????????

Share this post


Link to post
Share on other sites

:rotfl

 

Pa napisao je MOŠ MISLIT! :D Joooj Highlanderu, izgleda da si high...

 

Rallye se čini jako dobar! Izbacit muziku, vratit orginal retovizore i naprijed stavit isto Brock B1 9x16 i BOMBOOON!

 

E da i registrirat.... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je je dobar je....retrovizori ajme,muzika prenakrcana,pari disco na 4 kola....još mu samo fali airbrush :lol::lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E moj Frencoku, taj auto ima muziku ispod haube, a ne ovaj cirkus unutra... :bag:

 

Ovo iznutra je sve za baciti, skupa sa kožom i svim sranjima koje su prefarbana.

 

Taj auto ili treba biti original ili sve van pa roll bar i dva sica (ovo drugo preferiram ako se auto ne isplati dovoditi u original stanje)

 

Rallye Golf i hrpamuzike nikako ne idu skupa....

Share this post


Link to post
Share on other sites
E moj Frencoku, taj auto ima muziku ispod haube, a ne ovaj cirkus unutra... :bag:

 

Ovo iznutra je sve za baciti, skupa sa kožom i svim sranjima koje su prefarbana.

 

Taj auto ili treba biti original ili sve van pa roll bar i dva sica (ovo drugo preferiram ako se auto ne isplati dovoditi u original stanje)

 

Rallye Golf i hrpamuzike nikako ne idu skupa....

 

 

znam da je pravi cirkus pod haubom, ali i izvana mi je sasvim solidan,

muziku ni ja nevolim jer ovo je ipak malo previše, ali ipak auto mi je dobar

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pa kome sad ti pričaš priče za laku noč :palacd . Kako da se prodaje za samo 700 € kad samo muzika vredi kako kažeš nekoliko tisuča eura. I da se ovaj golf stvarno prodaje, več bi se prodao budi siguran :palacg - opet te netko nadmudrio :rotfl

 

ps taj golf valjda ima papire jer on iz Kopra nije imao papire pošto ih je vlasnik nekoliko godina tražio po raznim forumima u SLO, i ne znam otkud odjednom cjena 800 € kad se još prije dva/tri mjeseca prodavao na avtonetu za 3500 € ???????????????????????

 

 

pa ljpo sam ti napiso MOŠ MISLIT

i ja ti garantiram da neznaš za onog golfa u kopru jer ti taj čovjek ima ma skoro 60 godina nije auto bijo nikad na netu! ima nokiju 3310 i samo to zna javit se i prekinut, javi se taman toliko da te nabhe ka dođeš po auto, a kaj se tiče papira u slo MOgu sredit jedne, 100% ., pa vi tražite idalje. poz :rotfl

Share this post


Link to post
Share on other sites

u nedelju idem do tog čovjeka sta ima tog rallya, idem vidjet jos 2 koji se prodaju jedan ide kompletan po djelovima a drugi čemo vidjet. tako ak nabavim javim vam i ako treba nekom nešto, za EURO sve

Share this post


Link to post
Share on other sites
znam da je pravi cirkus pod haubom, ali i izvana mi je sasvim solidan,

muziku ni ja nevolim jer ovo je ipak malo previše, ali ipak auto mi je dobar

 

 

PA to sam i napisao :)

 

Sve to počupaš van i onda imaš rallye golfa :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
golf je :respekt samo da su nazad 9x16,,,muzika van i gas u sumu

 

pa nazad i je 9x16 a naprid je 7 ili 7.5x16 bar na ovim slikan.

nije jos kasno za ovog rellya dovesti mu red,poskidat sve prerade,zabit ga u pod,8 i 9x17 cip i mala remenica i voziii :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

siceve od G3 cabrija presvucene stranice u bjelo

taj je daltonist

ili ima problema sa bojama

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobra kola, samo nemojte nasjedati o tim pricama muzika vrijedi $$$$ love..

prije bi rekao 600€, a ne 6 000 €..

Share this post


Link to post
Share on other sites

auto je unakažen(moje mišljenje)

ali petrova ideja o dva sjedala i kavezu :respekt

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa sta je fora s ovim autom, nema papire ili je neka druga prica upitanju?

 

Sent from my SM-G900P using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nečeju ga prodat ima papire i sve atestirano od felgi i svega samo neče ga dat za ni.bili vsaljda neki njemci za 18000eu davali nečeju ni čut.zalosno očito bolje da strune ionako stoji več 10g ak ne vie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se sa dzinnom,nije toliko kritičan i moze se vrlo lako napraviti da lici na auto ali ipak to je malo previse za ovakvo auto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

za 18 sam nasao takvog relija serijalu kakav je valjda jedini onaj u daruvaru crveni iz svicarske uvezen ili odakle vec...

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2