1 1
TheFog

Avatari

Recommended Posts

Koja je poanta da CIJELI auto bude u avataru. S obzirom da ga treba smanit na 100x100 ili koliko vec taj cijeli auto u tom slucaju postaje neraspoznatljiv, tj jedino sto se vidi je to kakve je boje. Felge nemozes vise prepoznati ni nista drugo...

 

Ajde slzaem se da nebi trealo slikati sad 3 sarafa na svojoj felgi i to prezentirati kao svoj auto ali ovo sto si rekao je ipak malo odlazak u krajnost

Share this post


Link to post
Share on other sites
Koja je poanta da CIJELI auto bude u avataru. S obzirom da ga treba smanit na 100x100 ili koliko vec taj cijeli auto u tom slucaju postaje neraspoznatljiv, tj jedino sto se vidi je to kakve je boje. Felge nemozes vise prepoznati ni nista drugo...

 

Ajde slzaem se da nebi trealo slikati sad 3 sarafa na svojoj felgi i to prezentirati kao svoj auto ali ovo sto si rekao je ipak malo odlazak u krajnost

 

 

 

Dobro kažeš, ovo stvarno vodi u krajnost. :palacd

Share this post


Link to post
Share on other sites
mislim da niste shvatili (neki)....ovo nije glasanje, odluka je donesena :)

 

 

a kaj vam opet nešto nije jasno...ajde nebudite djeca...toliko volite svoje ljubimce a neželite da vam se auto vidi u avataru

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nigdje nije strogo navedeno da auto mora bit CIJELI... bitno da je VAŠ i da je PREPOZNATLJIV znači da se vidi o kojem je autu riječ da nije samo felga i slično...

Share this post


Link to post
Share on other sites

da...al očito je to nekima isto preteško napravit,stvarno žalosno da se stalno bunite umjesto da pomognete moderatorima i adminima da forum lijepo izgleda...

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo ovak...receno je kakva slika mora bit i amen......

Share this post


Link to post
Share on other sites

ajde, u redu je ovo od svena, od Hrvoja, bitno da nije na avataru samo neki detalj auta (far, felga,...)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam promijenio ovu sliku di pise Golf_GTD,stavio sam cijeli auto,ali mi je ova ostala :S :S

Share this post


Link to post
Share on other sites

nemorate nas svi obavijestavat o promjenama koje ste napravili sa svojim avatarom, bitno je samo da ih napravite!

 

lp

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jel moj dobar?

jel tvoj auto na avataru?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fog nisi skuzio,ja sam stavio drugu sliku,ali mi ju nije pokazalo..pa me zanima kak da to rijesim

Share this post


Link to post
Share on other sites
Fog nisi skuzio,ja sam stavio drugu sliku,ali mi ju nije pokazalo..pa me zanima kak da to rijesim

avatar ti je ok, cijeli auto je na slici...probaj REFRESH

Share this post


Link to post
Share on other sites
Da.

I cijeli je.

Jel u redu?

procitaj ponovno pravilo onda, i procitaj cijeli ovaj thread, pa ponovno postavi pitanje ako mislis da je potrebno

Share this post


Link to post
Share on other sites

čime se vi zamarate..... sad mora bit barem blatobran-far-maska ehhh cjepidlake...

Najbolje radi mira u kući neimat nikakav Avatar :)

Edited by AUTOFREAK

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
1 1