1 1
TheFog

Avatari

Recommended Posts

ja sam ZA :respekt

e dali je moj signature pre velik ili moze proc

Share this post


Link to post
Share on other sites

većina je često glasala i za HDZ, pa sad imamo neću reći šta

Share this post


Link to post
Share on other sites
većina je često glasala i za HDZ, pa sad imamo neću reći šta

 

 

 

:lol2:lol2:lol2:lol2:lol2

 

 

care

Share this post


Link to post
Share on other sites
jady budeš li se i dalje uspoređivao s rijom neš bit baš neš popularan...

 

ha gle...kaj rec na to...

zakoni su tu da ih se krsi....a ak te murja ulovi....

a adminu i moderatoru nije drugacije...il se drzi pravila ili ne i pokupi "bodove"...

a nije bas da me mrze jer nije osobno... :palci

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja bi do kraja tjedna triba više kupit dvicu, nadan se da ne smeta da ovaj avatar ostane? :zder

i dalje ovo na avataru nije TVOJ auto nego karikatura neke dvice. zar nebi bilo ljepse da mozemo povezat sliku s tvog avatara i tvoj auto kad te vidimo negdje na cesti?

 

Shen, ovo je tvoj auto na avataru? ako je, onda je ok :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislim da niste shvatili (neki)....ovo nije glasanje, odluka je donesena :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
mislim da niste shvatili (neki)....ovo nije glasanje, odluka je donesena :)

 

da ja onda ubacim svog starog forda koji me svakodnevno odvozi-dovozi i maknem ovu nekretninu iz avatara< il ipak da ostane sve po starom :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
da ja onda ubacim svog starog forda koji me svakodnevno odvozi-dovozi i maknem ovu nekretninu iz avatara< il ipak da ostane sve po starom :rolleyes:
neka nekretnine :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

sa sticekom fogom nije vam se saliti.......da ste ga vidjeli kako istovara parket ne biste se igrali, jer i za manje su glavu gubili :rotfl

evo lipi moj da bdem primjer drugima kao senior member :palacg

 

p.s.

iskreno onda po meni nikakve skice, logo i ostale verzije auta ne igraju sa ovom direktivom, mada bi ja bio malo blazi i ostao

sa tim avatarom u VAG koncernu sta se tice tematike.... :palci

Share this post


Link to post
Share on other sites
aaa... to sam preskocio procitati :bag:

 

al do sad nitko nije bio kaznjen radi toga, a dosta ljudi ima sig sa preko 100kb... ma nije toliki problem 100-200kb koliko visina :(

o daaaaaaaaaa

bilo je kaznjenih. ja sam jedan od njih :palacg:palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
mislim da niste shvatili (neki)....ovo nije glasanje, odluka je donesena :)

ovo je diktatura bez glasanja :rotfl

Share this post


Link to post
Share on other sites
o daaaaaaaaaa

bilo je kaznjenih. ja sam jedan od njih :palacg:palacg

 

I opet imaš previsok sig ...

 

Pa pročitaj pravila ponašanja na forumu.......sig je ograničen na širinu 500px,visinu 150px i veličinu 50kb :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

ekipa nemojte se ljutit,al ovo je moje vozilo,,,iako sam veeeeeeeeeeeliki ljubitel VW nazalost vozim renault thaliu 1.5dci kao 65ks+ :rotfl:rotfl:rotfl:rotfl ,ubrzo ce uletit u dvoriste mk1

Share this post


Link to post
Share on other sites
o daaaaaaaaaa

bilo je kaznjenih. ja sam jedan od njih :palacg:palacg

 

me 2 :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
ekipa nemojte se ljutit,al ovo je moje vozilo,,,iako sam veeeeeeeeeeeliki ljubitel VW nazalost vozim renault thaliu 1.5dci kao 65ks+ :rotfl:rotfl:rotfl:rotfl ,ubrzo ce uletit u dvoriste mk1

 

To u avataru je baš tvoje??? ako je ajd daj sliku koju veću... jako zanimljivo izgleda... čisti german style...

 

REČENO JE ''VAŠ AUTO'' A NE PHOTOSHOP IL SLIKE S NETA

Share this post


Link to post
Share on other sites

odluka je odlična i ima moju potpunu podršku!

baš ono što je Fog napisao: "ljepše je kad se vide automobili članova, a ne nešto drugo. usput taj auto mogu i prepoznati negdje na cesti"

 

edit: jedina razlika između ove odluke na vwcc je što si napisao da vas je više donijelo odluku, dok na ct-u napišem "novo pravilo" i strah me napisati da sam sam donio odluku :lol:

Edited by golfijaner

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Zuti
mili....

ajd odi popit pifkana i ohladi...

tebi stalno nesto smeta...kaj tak i murjaku velis kad te radi prebrze voznje zaustavi i globi???

ajd razmisli malo...

 

Kaj ohladi! Ja sam uvijek hladan. Naravno da mi smeta, kad vidim da ljudi imaju viška slobodnog vremena koliko žele i onda izmišljavaju sve i svašta od dosade.

Nađite si neku zanimaciju više, još jedan, dva posla pa budem onda vidio kome će padati fix idee non-stop neke.

I nemoj pisat komentare u koje nisi siguran 100%. Jer nebi napisao ovo za murju da me znaš barem malo.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Naravno da mi smeta, kad vidim da ljudi imaju viška slobodnog vremena koliko žele i onda izmišljavaju sve i svašta od dosade.

 

ne bi se slozio da imaju viska vremena. stvar je u tome da im je stalo do foruma i nastoje odrzati nekakav red da ne bude kao na trznici.

 

za borbe po forumu nije bitno koliko imas vremena nego koliko imas ljubavi prema njemu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

dečki ovo mi nije muž da nebi bilo :lol: neki su ga vidjeli pa zato... :drot:lol2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Zuti
ne bi se slozio da imaju viska vremena. stvar je u tome da im je stalo do foruma i nastoje odrzati nekakav red da ne bude kao na trznici.

 

za borbe po forumu nije bitno koliko imas vremena nego koliko imas ljubavi prema njemu.

 

 

Pa ak se svi pridržavaju nekog reda i da se ne ide u ot previše neće biti tržnica, a tu ne vidim razlog mijenjanja avatara i da bude samo VW

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pa ak se svi pridržavaju nekog reda i da se ne ide u ot previše neće biti tržnica, a tu ne vidim razlog mijenjanja avatara i da bude samo VW

 

Nije definirano da to mora biti VW nego ''auto koji vozite'' pa koji god to bio, što mislim da je skroz realno i OK za jedan forum vezan prije svega za auto tematiku,uostalom takvo je pravilo i na većini ostalih foruma... pa nismo forum.hr :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kaj ohladi! Ja sam uvijek hladan. Naravno da mi smeta, kad vidim da ljudi imaju viška slobodnog vremena koliko žele i onda izmišljavaju sve i svašta od dosade.

Nađite si neku zanimaciju više, još jedan, dva posla pa budem onda vidio kome će padati fix idee non-stop neke.

I nemoj pisat komentare u koje nisi siguran 100%. Jer nebi napisao ovo za murju da me znaš barem malo.

 

 

drzi se pravila ak hoces,ak neces skupljas bodove...jako jednostavno...u ostalom nemam se s tobom

(ni ti samnom) kaj prepirat oko tvog stava ovog foruma i naseg rada

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
1 1