1 1
Guest kikiturbo

P:Polo g40

Recommended Posts

ok nema veze ja znam kaj pricam

 

Ocito neznas ! nemozes mi rec da je GTI ako je 1.4 !

 

NEK admini pobrisu OT i ostave oglas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oprosti kikiturbo, ali 1,4 nije GTI!!! Samo 1,6... 6N je imao 120 ks, a 6N2 125 ks i 6N je laksi nekih 85 kila...

Taj 1,4 je 16V model koji je dosao umjesto modela GLX. Znaci oznaka je 16V, a ne GTI!!!

 

Ako ne znas, procitaj malo na netu... Evo link: http://www.cars-directory.net/history/volkswagen/polo/

 

Evo i citat: The 16V, introduced to replace the GLX, was one of the most popular Mk3 versions with modifiers, it used a 1.416V unit came with 100PS (74kW) as standard. This car was not a pure sporting model, and with a 0-100km/h time of 10.6seconds and a 190km/h (118mph) top speed, it was not as fast as the sporting Ibiza model (which used a 2.0Ll16V engine). At a cost of £12,095 for the three-door model this car was often seen as over priced for the kicks it delivered.

 

Admini, oprostite na OT!!!

Edited by Dex_gasolina

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dajte dečki cool,malo ste zabrijali.mislim da sad svi znate o kojoj se glavi radi tako da ste to riješili...!

 

 

malo pohvale:

 

samo da kazem da me covjek provozao u autu i da auto leti,prava mala zvijerka od auta.jako primamljivo samo para nigdje...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest kikiturbo
Dajte dečki cool,malo ste zabrijali.mislim da sad svi znate o kojoj se glavi radi tako da ste to riješili...!

 

 

malo pohvale:

 

samo da kazem da me covjek provozao u autu i da auto leti,prava mala zvijerka od auta.jako primamljivo samo para nigdje...

hvala care evo jedan i na mojoj strani !!! samo da tu kazem bilo mi je probuseno crijevo od turba tek sada auto leti!!

Share this post


Link to post
Share on other sites
hvala care evo jedan i na mojoj strani !!! samo da tu kazem bilo mi je probuseno crijevo od turba tek sada auto leti!!

 

Pa nemam ja nist protiv tebe ni auta !

 

bas kontra zanimljiv mi je taj polo i jos slozen mora da ide !

 

samo ako nest nije onda nije !

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest kikiturbo
Pa nemam ja nist protiv tebe ni auta !

 

bas kontra zanimljiv mi je taj polo i jos slozen mora da ide !

 

samo ako nest nije onda nije !

nista onda dosta o glavama! :respekt

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest kikiturbo
svaki motor leti ako je prije atmosferac i onda stavljen turbo. banana. 800 kg i 1.4 turbo gore...ipak ide. a nije GTI motor sa POLO GTIa

pa nije bio atmosferac nego g40 ,samo je glava druga i umjesto ladera turbo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da ovaj autić ide JAKO dobro, orginalni G40 sa manjom remeniciom i chip-om je zuja a kamoli ovako složen :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
a moze li kakva slika auta??

 

a da gledas bolje

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest kikiturbo

Motor ,getriba ,instalacija prodana! Prodaje se karoserija bez tih stvari

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1