0
ri5ac

A4 B5 1996

Recommended Posts

eto...ovaj put nije sala...doslo je vrijema za prodaju, nazalost...auto je u odlicnom stanju ali neki drugi planovi su aktualni tako da nazalost...pa pa

 

redom:

 

Audi A4 B5, 1996 godina, model 97 i 98 (znaci izgledom ko iz 97 ili 98), 1.8 125/92 KS/KW, 157 000 km ORGINAL; registriran do 6 mjeseca 2009.

auto je za njemacko trziste, ja sam 2 vlasnik, prje ga vozila neka sutkinja...

 

kod mene je auto 4 godine, kupljen sa 114 000

 

mjenjao sam: komplet diskovi i pakne, prednji ALU ovjes (ramena sva) orginal, prednji desni lezaj, brtva poklopca ventila, filter goriva, ciscene dize, komplet kuplunga(korpa, lamela, druklager), komplet sve remene i sve natezace, semeringe, auspuh koplet inox LASTOVCIC (garancija), normalno ulje, filtere sve svakih 10 000 km! ljevano je valvoline synpower fulsinteticko 5w40 koje je dost rijetko al nije problem jer motor dobro dihta...na 10 000 mozda proguta 2dl ulja, svjecice ngk

 

AUTO NIJE NIKAD BIO RAZBIJEN NITI JE ISTA KRPANO PO LIMARIJI, 1 LAK

 

oprema: aut. klima, prednji podizaci stakla, mul-t-lock, daljinsko centralno, alu felga 16" (i set zimulja na celicanama), specijalna naljepnica...your girl inside i audi-club-croatia

 

kao sto neki znaju u autu je radjena komplatna muzika, slagano kod Hermana za EMMU...za sada se auto prodaje BEZ nje budući da imam zainteresiranog za komplet ziku...ukoliko propadne dogovor...opet se sve da dogovorit..

 

cijena auta je 5700 eura

 

za sve dodatne informacije slobodno pitajte u threadu ili na pm...bice odgovoreno....svaki offtopik bice obrisan a ponovljeni baniran!

kontakt broj 091 6327 303

 

 

http://www.audi-club-croatia.com/forum/showthread.php?t=2813

Edited by ri5ac

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daj neku fotku da vidim auto! Zanima me samo ako autonije bio karamboliran i ako nije uništen.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Daj neku fotku da vidim auto! Zanima me samo ako autonije bio karamboliran i ako nije uništen.

 

[AUTO NIJE NIKAD BIO RAZBIJEN NITI JE ISTA KRPANO PO LIMARIJI, 1 LAK

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
0