1 1
Damirr

Polo 6n 98godina svjetla

Recommended Posts

Frend ima polo 6n 98 godina ,kupio je farove sa lecom i stavio xsenon .

Posto ima odvojeno dugo i kratko svjetlo a samo za kratko svjetlo ima slozeni xsenon,dok upali duga svijetla gase mu se kratka i pale duga svjetla,ima kakav nacin da se slozi da dok ukljuci duga da mu i kratka svijetle?

Znam da na dvojki treba samo jedna brika ,a posto ovaj polo ima struju od golfa 4 (bar kolko znam) zanima me vase misljenje kaj napraviti!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Frend ima polo 6n 98 godina ,kupio je farove sa lecom i stavio xsenon .

Posto ima odvojeno dugo i kratko svjetlo a samo za kratko svjetlo ima slozeni xsenon,dok upali duga svijetla gase mu se kratka i pale duga svjetla,ima kakav nacin da se slozi da dok ukljuci duga da mu i kratka svijetle?

Znam da na dvojki treba samo jedna brika ,a posto ovaj polo ima struju od golfa 4 (bar kolko znam) zanima me vase misljenje kaj napraviti!

 

Pa mislim da nema struju od G4, jer G4 ima upaljena kratka svijetla uz duga. To mi više izgleda da ima struju kao G2, jer ima isto jednokomorni far u serijali, i H4 žarulju, valjda. Tak da bi bio isti sistem slaganja kao na G2...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Budem pogledao struju kakva je tocno nutra .Da imao je jednokomorni a sad ima dvokomorni.

Moze netko poslikati plocu sa relejima i osiguracima od 6n?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Istu stvar sam ja napravio !

znaci imo H4 bilo i dugo i kratko na jednom i samo je jedno moglo radit a ne oba istovremeno !

 

onda stavio farove sa lecom dvije H7 zarulje ! ali ja sam sa farovima dobio sve potrebne kablove za to !

 

posto ti nisi shema je sljedeca !

 

plus i minus je bilo povuceno sa acua na dva releja jedan za kratko jedan za dugo i plus i minus za kratko i dugo svijetlo na relej !

znaci kad upalis kratko relej propusti i upali kratko isto i za dugo !

 

e caka je da spojis Plus kratkog i duga sa oba releja i izmedu stavi jednu diodu da propusta u smjeru Od dugog na kratko !

znaci kratko upaljeno svijetli Uplais dugo svijetli jedno i drugo !

 

nadam se da sam pomogo ako treba bum ti nacrto !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daj mi reci kakvu diodu si stavio koje jacine :D:huh: kak se ja nisam toga sjetio,pa to mi bar struka :glavomuzid

Edited by Damirr

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1