0
Zentrix

Golf V 2.0 TDI 190 KS

Recommended Posts

Oglas iz usluge:

Prodaje se Golf V 2004 god, 2 vlasnik, auto ima 60000 km, orginal masina je 2.0 Tdi sa 140 ks, a auto je preraden na nekih 190, nema chipa nego nesto drugo kaj ja nisam zapamtil, morat cete pitati vlasnika :)

auto je registriran godinu dana, za sva ostala pitanja obratite se meni;

 

098/961-0327

 

Objasnjenje;

auto je od mog frenda i susjeda, on je sofer kamiona pa se ne javlja bezveze na mobitel vani jer znate i sami da to papa puno love. ako ste zainteresirani, javite se meni, mogu srediti da se auto pogleda, a ak je neko stvarno zainteresiran za kupnju morat ce se strpit da frend dode sa puta, ili mozda bude imao srece pa pogodi vrijeme kad je on doma..

post-10895-1220951535.jpg

post-10895-1220951549.jpg

post-10895-1220951558.jpg

post-10895-1220952066.jpg

post-10895-1220952076.jpg

post-10895-1220952086.jpg

post-10895-1220952100.jpg

post-10895-1220952107.jpg

post-10895-1220952114.jpg

Edited by Zentrix

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako nije problem molim te saznaj odakle auto +50 ks u odnosu na stock a kazes da nije cipano?

Jel to zbog ovih spojlera mozda pa auto ima manji koeficijent otpora zraka ili sta vec ? :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Taj auto je bio razbijen :palacd

 

 

ha-ha

 

ovdje na forumu se sve sazna

 

bravo dečki

:-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa kakve veze ima sto je udaren?

Koje danas auto nije bilo udarano?

 

Dodjete pregeldate ga tutokompleto vidite jeli pase i zivio :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pa kakve veze ima sto je udaren?

Koje danas auto nije bilo udarano?

 

Dodjete pregeldate ga tutokompleto vidite jeli pase i zivio :D

 

 

Ja sam samo napomenuo.... kome ne smeta nek ga ide gledat :zivio NHF

Share this post


Link to post
Share on other sites

hm...razbijen i udaren su dva jako različita pojma,a ovakvi tjuninzi auta su mi najjači,16" felge,spojleri se vuku po podu,a od gume do blatobrana 15cm :lol:

 

btw koja je cijena i kaj ima od opreme?

Share this post


Link to post
Share on other sites

dok sam ja radio na pumpi u kr znao je doći tamo točit ...sudeći po startevima ne čini se da ima 190 ks al ak tak veliš...okretni moment se mu je približio brojci 500 onda...lamela vjerojatno trpi,inače sa 19" bi izgledao ok...

Share this post


Link to post
Share on other sites
hm...razbijen i udaren su dva jako različita pojma,a ovakvi tjuninzi auta su mi najjači,16" felge,spojleri se vuku po podu,a od gume do blatobrana 15cm :lol:

 

btw koja je cijena i kaj ima od opreme?

 

 

Ak se ne varam taj golf je bio salonski primjerak...ne znam točno gdje... gore su bile druge felge i drugi prednji branik..., nakon udesa su stavljene ove felge i branik kaj su na slici ... , a dal ima 190ks nemam pojma i ne znam čim bi digao 50ks ak nije chipan :mellow:

 

 

:palci

Share this post


Link to post
Share on other sites

sorry, nije me bilo, e da, ima pbox + mislim da veći turbo i još nešto od Gti-a

bio je udaren, gume su 17"

 

Molim vas nemojte puno pametovati po topicu, ak koga zanima auto nek nazove i to je to.

kome se svida se svida kome ne, who cares! auto je na prodaju!!

Share this post


Link to post
Share on other sites
sorry, nije me bilo, e da, ima pbox + mislim da veći turbo i još nešto od Gti-a

bio je udaren, gume su 17"

 

Molim vas nemojte puno pametovati po topicu, ak koga zanima auto nek nazove i to je to.

kome se svida se svida kome ne, who cares! auto je na prodaju!!

a i ti se malo više informiraj kad stavljaš oglas. sa p-box može imat 168 i to je to. moga je on i turbinu od kamiona stavit ako nije iša na remapiranje neće ništa dobit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

e gle, boli me k... stavio sam oglas iz usluge, KOG ZANIMA AUTO, doci ce ga vidjeti I TO JE TO!!

KAJ sad vi TU PAMETUJETE. auto nije moj i totalno me ne zanima dal je sdi ili r32 ili motor od fiće unutra.

imate broj telefona, kad bu vlasnik doma mozete doci na informacije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisi trebao pisati da auto ima 190 KS bez chipa ako nema i amen, samo si usrao topic s tom gluposcu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako se ne varam kad se stavi oglas iz usluge onaj kojga je stavia i garantira za sve to. jesam u pravu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma on je to po nekoj svojoj procijeni izmjerio 190 ks. Nek se auto uzme odveze na dinamometar i sve ce se saznat..Ali ove plastike... :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ma on je to po nekoj svojoj procijeni izmjerio 190 ks. Nek se auto uzme odveze na dinamometar i sve ce se saznat..Ali ove plastike... :wacko:

 

S skn-om stage1 ga može čipati na 170ks, stage2 185ks.... tak da ovih 190 :lol2

Share this post


Link to post
Share on other sites
0