0
Tomek

Dorada radia lemilicom :)

Recommended Posts

imam fini Pioneer DEH-P5730MP

i sad... ima onu zicu za "auto mute" to kakti za mobitel sluzi da utisa radio prilikom javljanja...

 

envej ,ja nemam taj dodatak za mob u autu,al bi htio recimo nekako to spojiti preko nekakvog prekidaca tu "auto mute" zicu s necim,pa kad prekinem prekidac da se radio stisa.. i o kad vratim prekidac u pocetni polozaj da se zvuk vrati...

ima ko kakvu ideju kak da to rjesim?

(neznam kak je rijesena ta kombinacija s mobitelom, taj aparat za mob kakav signal daje radiju da se ovaj mora zgasit???)

 

 

nadalje, jel moguce kako na onih "kontakt" paljenje radija - 12 Volti zica spojit neki kondenzator,koji bi sluzio kao akomulator da malo zadrzi struju jedno 2-3-5 sekundi??? i kak da to sredim? naime ovako imam duplo paljenje radija kad palim auto... zbog kontakta kljuca... (neznam,vjerojatno je jos neko imao ovakak problem..

 

i jos da pitam radio ima mogucnost prikljucka komadni za upravljanje, recimo onakve komande kaj su integrirane u volane... jel bi mogo nekako negdje nabavit tak nesto ,ili volan s tim komandama pa to spijit ili neke zaseben komande koje se mogu smontirat na postojeci volan,, vidio sam da ima daljinskih za na volane smontirat...

 

pa evo dajte kakav strucan savijet..

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Markic

E ovak...

Zemi doma najveće voće koje imaaaaa??...........

............

............

:lol::lol::lol:

Moja ekipa sa chata zna kak je to super savjet LOL!!!

 

:lol::P:lol2:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest biciklist

brijem da nezelim ni saznati kaj tam na chatu radis

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Markic

Bolje da ne zna??! Moro' bi proć inicijalizaciju od strane mene, pikzibnera i PUNISHERA!

 

:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

pioneer nema att-tipku, ali telefoniranje u autu je svejedno zabranjeno... :P:P:P

Share this post


Link to post
Share on other sites

ATT nemam..

 

mob ima hansefree i imam slusalice, a mislil sam kupit onaj jeftini dodatak kaj ti sluzi ko hands free...

 

biciklist - ne radim ja nista... to ovi manijaci zahebavaju bezveze... pametnjakovici, ocito nemaju pametnijeg posla... a moderatori ocito stekaju!!!!!!

 

Ako moze ko pomoc nek se javi ,ako ne nemojte se ni javljat...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

volan s komandama ne postoj za G2,neće nikad ni postojati jer je to onda bilo preskupo a i nepotrebno za G2.

kondenzator ti je isto glupost jer on ne drži struju dugo.a ako ih i drži onda košta tolko da si možeš kupit još dva G2.probaj oba "plusa" od kazića na stalni "plus" kod osigurača spojit ili direkt na akumulator tak da zaobiđeš "S-kontakt".

ak želiš da ti se radio utiša kad mobić zvoni onda kupi radio koj ima isto bluetooth pa možes prek njega slušat mobić i radio itd kao npr VDO.

 

ili pitaj u samoboru onog tv-serviser na križanju kod "napoli" da li ti on tu nešto može izkemijati.

Share this post


Link to post
Share on other sites
0