0
mickey

jetta 1 dvoje vrata

Recommended Posts

Evo da konacno predstavim i ja auto koji me prosto odusevljava u posljednjih nekoliko mjeseci koliko je kod mene.

Jetta 1 1,3 benzin 1984. godiste. Nigdje fleke hrdje ni na poidu ni na okolo. Zao mi je sto nisam imao fotke kada sam je kupio, ali izgledala je prilicno jadno. izvana je bila toliko izgrebama sto kljucem, sto stvarima sa pak tregera, a sve je djelovalo kao da je prana zicom za sudje.

 

U posljednjim mjesec dana radio sam mukotrpnu pripremu za lakiranje, a potom je lakirana u komori. Nije profesionalac lakirao, ali je po meni za prvi put ispala odlicno. :bravo

 

U planu:

1) naravno skidanje odvratnih prahobrana ili plasticnih zastavica iza tockova koje sam stavio samo privremeno da kamencici ne ostete novi lak

 

2) spustanje

 

3) motor TDI, ali se ovih dana spremam ubaciti bilo kakav D jer 1,3 iako dobar, potrosnja je katastrofa

 

4) crom branici, vec sam rezervisao neke

 

5) BBS feluge

 

6) prednji bijeli zmigavci koji su skupi ko sam djavo

 

7) crvene zadnje stopke

 

 

Svi radovi ce se odvijati naravno uz :zivio , ali i u skladu sa lovom :glavomuzid

 

Evo i koja slicica

 

picture093qq2.th.jpg picture099os6.th.jpg picture107hx7.th.jpg picture119ad5.th.jpg picture123bi9.th.jpg

 

 

motor stari 1,3 koji, iako jadno izgleda ispod ove tone prasine, jos uvijek je u extra stanju, sto je i pokazao na posljednjem putu od Banjaluke do Vodica.

 

picture127za9.th.jpg picture133zt5.th.jpg picture129tr0.th.jpg picture130zx7.th.jpg

 

obozavam ove retrovizore, ne svidjaju mi se oni obicni sa keca, ali ako bi naletili nekad crom e onda ....

 

picture131wm3.th.jpg

 

 

lajsne su originalne crom sa plasticnim crnim rubom. U ovom slucaju su okrenute naopako da bi hromirani dio dosao do izrazaja.

 

picture132nb3.th.jpg

 

moram rijesiti problem lajsni oko zadnjih prozora te prednje i zadnje sajbe. Hrom je izblijedio a lajsne su i ispucale od sunca.

 

picture134pl1.th.jpg

 

Svaki komentar je dobro dosao Hvala. http://www.vwclubcroatia.com/forums/index....showtopic=17620

Share this post


Link to post
Share on other sites
0