0
dvojka

golf 2 krovni tapecirung

Recommended Posts

Pošto više mi je dosta čekanja riješio sam kombi samo da to se više uputi, znači dogovorite mjesto i vrijeme da znam doći tada i dovezem ostalim splićanima do vrata.... ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pošto više mi je dosta čekanja riješio sam kombi samo da to se više uputi, znači dogovorite mjesto i vrijeme da znam doći tada i dovezem ostalim splićanima do vrata.... ?

 

konacno neko konkretno rijesenje, zovem dostavu, kod mene kupe pon, sri i pet a vikend miruju, poslat cu leu pa se budete culi kad mu javim

Share this post


Link to post
Share on other sites

natego sam vezu da ne kazes gazdaricu poslovnice pa cete dobit tapecirunge na kucnu adresu vrlo povoljno

 

65 kn za kompletan paket inace bi bilo 320 kn

 

ta tura bude mogla se vozit sredinom iduceg tj.

Edited by dvojka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma treba li doć gore po to? ? ? ? Bogamu čas jedna kombinacija, čas druga..... boli me k.... za ostale ako sam mislio potrošit 150kn goriva do Splita i nazad briga me za ostale riješi mi moj tapecirung da stigne negdi da ga ja mogu pokupit i to je to.... kakve kompliklacije ima 2 miseca

Share this post


Link to post
Share on other sites

stigle sve 3, leu, meni i petru_im

 

moran te pohvaliti pred svima jer je posa j.... napravljen...stvarno svaka cast jer ovo je trud i volja za NEKOGA doslovno za nista :palacg :palacg :palacg :palacg :palacg :palacg :palacg :palacg :palacg :palacg jos jednom svaka cast...

Share this post


Link to post
Share on other sites

hvala mateo, stvarno sam zacuden kako su transport obavili perfektno, city-ex od pocetka godine radim samo s njima i full su jeftini, paket od 3 tapec. je bio preglomazan, 15 kg tezak i uzeli su 80 kn za sva 3

 

pa rekao sam cim sam pocimao radit model da nije za zaradu, svako ko zna zbrajat moze jasno vidjet: 1kg smole i vlakna + odjeljivaci, voskovi ... 56 kn po kilogramu, uzmimo u obzir da je tapec tezak ravno 5 kg suma je jasna s tim da nisam racunao u troskove kalup koji mora biti deblji i ima 20 kg materijala ili

ti ga cca 3-4 dobra odljeva.

 

sve za vw :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Same pohvale nema sta :palacg:palacg:palacg:palacg !!!!!!!!! ja sam svoj smontira, pa cu ovdje ubacit koju sliku.

moj stari :palacd

DSC00644.jpg

novi spreman za tapeciranje

DSC00645.jpg

i gotov proizvod

DSC00647.jpg

DSC00649.jpg

nisam puno slikava jer nebinikad zavrsio,i ovako sam do 10 navece to radio.Svaka cast dvojka na odradjenom poslu!!!!!! :palci

Share this post


Link to post
Share on other sites

svaka cast tebi leo ovo izgleda fenomenalno, reci jel si se napatio jako

 

dal mi se cini ili ti kod vozacevih vrata falilo materijala

 

sve u svemu vjerujem da uzivo izgleda super, slike to obicno naprave da je kao flekavo i sb+vakak nikak, jedva cekam da i sebi odlijem 1 pa da dodem i do te faze montaze

Edited by dvojka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije nigdi falilo,to sam jos na mistima triba ubacit pod keder ili ti gumu oko vrata i sibera,ma sve ok tapet je kvalitetan pa se s vremenom moze prominit platno

Share this post


Link to post
Share on other sites

leo di si nabavia ove crne plasticne "vide" sta drze tapecirung...neznan kako bi ih nazva...vide, cepove?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

U favorita,nemaju orginal pa sam uzeo slicne al sam ih morao kratit jer su preduge,2kn kom morat cu uzet jos koju jer sam jednu slomio :rotfl

Share this post


Link to post
Share on other sites

bas sam vam htio savjetovat da si uzmete te jace cepove, u biti to su stiftovi tapecirunga, plastika, oplata na autima, ima ih za kupiti u autodijelovima, 1-2 kn kostaju

 

puno su jace glave i bolji sistem kopcanja imaju od originala, a vjerujem da vam je polovica i popucala

 

 

je je, super, kvalitetno si ti to i napravio :respekt

 

sto se tice onih svih kanala, udubina i izbocina to si uspio naljepit da se nije negdje naboralo ? textil je zakon tko stavi skaj treba ga utuci

Edited by dvojka

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je sve zbog one spuzvice pozadi a i materijal je mrvicu elastican :bravo

Share this post


Link to post
Share on other sites

bump - jel mozda netko hoce tapecirung za 3 vrata

Share this post


Link to post
Share on other sites
0