0
matija_1988

golf 2 1.3

Recommended Posts

imam jednu duju u vidu, pa me zanima kakvi su opčenito ti 1.3 motori?

kolka im je potrošnja? dal se isplati u njega stavljati piln, a da nebude trom...

inaće golf je 91 godište, limarija je ok(nije trul) jedino je razbijen prednji kraj, pa bi to složio za sebe.

i kolka im je odprilike tržišna vrijednost?

 

Hvala unaprijed na vašim savjetima :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
ak nista drugo, znani su veliki potrosaci...ispod 11 rijetko koji trosi...

 

uff onda izgleda ništa od toga, to me i najviše interesiralo....

 

jel to einspritz motor?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imas 1.3 sa einspritzom i na frgazer .

Ja imam einspritza i potrosnja je oko 8-9L

Opcenito motori su dobri ako ih se odrzava...

Share this post


Link to post
Share on other sites

radije se okani toga, za svakodnevnu upotrebu ti motori su realno: preslabi, preveliki potrosaci, "neizdrzljivi"

 

gledaj 1.8 90ks koji je mota vec spomenuo, u krajnjoj liniji barem onaj 1.6 75ks, ili zasto ne gti 8v ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma bio mi je na ponudi, a covjek rekao da ga daje za siću, pa reko da vidim što kažu "znalci" :hehe

 

hvala vam svima na savjetima!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imao sam 1.3 i tošio je otvoreno oko 7 i grad 9 dok je bio dobro naštelan . kad je raštelan 10-11, ubacio sam 1.8 90ks on troši isto 10-tku i benze i plina samo na plin slabije ide

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest corrado..
imam jednu duju u vidu, pa me zanima kakvi su opčenito ti 1.3 motori?

kolka im je potrošnja? dal se isplati u njega stavljati piln, a da nebude trom...

inaće golf je 91 godište, limarija je ok(nije trul) jedino je razbijen prednji kraj, pa bi to složio za sebe.

i kolka im je odprilike tržišna vrijednost?

 

Hvala unaprijed na vašim savjetima :palacg

Nemoj 1.3 troši puno , može plin u njega dapače onda je ok ... ako je lupan naprijed kojih 300 eur i manje ..... uzmi 1.8 90 konja i vozi nepoderivi motori ja ima taj i zadovoljan po bord komp potrošnja normalna vožnja od 6 do 7 , a kad ga gaziš 8 do 9 ... hočeš kupit moj ???

Share this post


Link to post
Share on other sites

[uzmi 1.8 90 konja i vozi nepoderivi motori :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
[uzmi 1.8 90 konja i vozi nepoderivi motori :palacg

Ja imam 1.3motor u duji sa plinarom!Troši u pm,ali je nepoderiv! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja imam 1.3.. i ne troši mi puno.. ili ja možda mislim da to nije puno!? :)

pa neam nikakvih problema s njim, još ga ja i silujem ponekad iako se suzdržavam.. metafora.. :lol2

"gari" 162km/h u horizontali bez problema.. mislim da auto sa 55ks ne može toliko ići?? možda je nešto prepravljeno?

Edited by Mark

Share this post


Link to post
Share on other sites

nakon svih ovih komentara.. ozbiljno razmišljam prodat svoj.. i uzet taj 1.8... :) al mora bit benzin... dizel ne volim..

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako je bas sica uzmi. bar u dvojku nije nauka za promijeniti motor. za neke sitne novce se da naci motor iz duje, trice, passata i tako tih auta motor 1,8 monopoint sa 75 i 90 Ks i u dan se sve to ubaci i pospoji i traje puno kilometara trosi 6-8 litara malo zivlje voznje, nelose ide....., a registriras upola manje kilovata

Share this post


Link to post
Share on other sites
0