7 7
srki

Slavonija meet`s

Recommended Posts

Jesam bio? ako kažem da dolazim sigurno, onda dolazim! :) čak sam došao u MK3! :P

ovu nedjelju opet il šogijeva MK3 ili moj Caddy :P:P stavio sam si crni znak u masku na Caddy, što sad ideeeeeee, to morate vidit! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

E pa bogme jesi,bio si!Ali priznaj zašto si došao,sad kad ti je žena u drugom stanju nemožete se mrijestiti po cjele dane inače nebi oboje vidjeli danjeg svjetla :lol2 :lol2 :lol2

Bljedi ste oboje ko vampiri a ljeto tek što je prošlo :rotfl

 

The evidence...

 

DSC01603.jpg

 

:bleh:mah

Share this post


Link to post
Share on other sites

:rotfl :rotfl :rotfl :rotfl

mrjestiti :lol2 :lol2

 

mladene svaka cast sto si ih iznenadio :D

Edited by srki

Share this post


Link to post
Share on other sites
oće bit šta danas dečki? jel aco dolazi da idemo na suzuku???

 

 

Aco je bio sprijecen radio je drugu ali ce doci sljedece nedjelje pa cemo vidjeti za suzuku :fakjea

 

Cujem da je mrky lose prosao

 

Rastika u nedjelju ako budemo isli na suzuku to ce biti posljednji put da idem na neku utrku a da me auto zeza jel ga u cetvrtak vozim majstoru napokon sam nasao pravu dijagnostiku i pokazalo je sta ne valja tako da ce se auto srediti i bit ce sve ispravno kad izadje iz radione mozete stati svi u red ali jedan po jedan da ne bi neko dobio dvaput :zivio:rotfl :rotfl

Share this post


Link to post
Share on other sites

napokon :palacg

sad se vracas na male neke felgice ili ostavljas ove ? to ce te usporavati :lol2

Share this post


Link to post
Share on other sites

napokon :palacg

sad se vracas na male neke felgice ili ostavljas ove ? to ce te usporavati :lol2

Share this post


Link to post
Share on other sites
napokon :palacg

sad se vracas na male neke felgice ili ostavljas ove ? to ce te usporavati :lol2

 

 

odbjegli nemaju pravo palit vatru nego bolje nađi par rjecki "brazilki" za nas napacene ;x

Share this post


Link to post
Share on other sites
Aco je bio sprijecen radio je drugu ali ce doci sljedece nedjelje pa cemo vidjeti za suzuku :fakjea

 

Cujem da je mrky lose prosao

 

Rastika u nedjelju ako budemo isli na suzuku to ce biti posljednji put da idem na neku utrku a da me auto zeza jel ga u cetvrtak vozim majstoru napokon sam nasao pravu dijagnostiku i pokazalo je sta ne valja tako da ce se auto srediti i bit ce sve ispravno kad izadje iz radione mozete stati svi u red ali jedan po jedan da ne bi neko dobio dvaput :zivio:rotfl :rotfl

Manje loše nego ti u Mirkovcu :rotfl

Ajde da i tu ljutu zvijer vidimo ispravnu! :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
odbjegli nemaju pravo palit vatru nego bolje nađi par rjecki "brazilki" za nas napacene ;x

 

a jel moze dalmatinki ? :lol2 :lol2

recimo dubrovnik :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostajem na ovim felgama jedino sto cemo promijeniti su gume manjih dimenzija :palacg

 

Polako mrky zasad sam sretan sto sam uopce otkrio sta je autu sve cu saznat kad ga majstor uzme u svoje ruke i pocne raditi poslije majstora mora ici bolje :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

oče netko samnom na crtu?

nekih 380m prednosti mi treba ako idemo na 402 :D

nije da mi SDI neide nego ga neželim forsirat dok nesložim aerodinamiku :P

 

hehehehehe, ja ću stavit narančastu rotirku na Caddy, zaustavit promet dok se vi ganjate i plakat što nemam i ja konja za trku :(

Share this post


Link to post
Share on other sites
oče netko samnom na crtu?

nekih 380m prednosti mi treba ako idemo na 402 :D

nije da mi SDI neide nego ga neželim forsirat dok nesložim aerodinamiku :P

 

hehehehehe, ja ću stavit narančastu rotirku na Caddy, zaustavit promet dok se vi ganjate i plakat što nemam i ja konja za trku :(

Pa jebemti jel ti nisi ništa u toj crkvi naučio?Sad je sve njeno pola TVOJE!Znači hop u ženinog Beemera i peglaj bez brige,nemoš mu ti izvadit više masti nego ona :rotfl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa jebemti jel ti nisi ništa u toj crkvi naučio?Sad je sve njeno pola TVOJE!Znači hop u ženinog Beemera i peglaj bez brige,nemoš mu ti izvadit više masti nego ona :rotfl

 

 

Slažem se :palacg:bravo:fakjea

Share this post


Link to post
Share on other sites

..obilaze se groblja malo ovaj vikend, tako da mene nema sigurno!

sljedeći vikend vjerovatno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uf,ja sam se streznio pa ću napravit đir oko 5,ako ima koga dobro a ako ne-nema veze :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 7