7 7
srki

Slavonija meet`s

Recommended Posts

Jako u pičku mater,da nije Majinog šubaronea lizali bi paštetu negdje na obilaznici i pričali kako je Ride or Die smisao života!

Share this post


Link to post
Share on other sites

To neka zajebancija koju ja ne kuzim ili?

Vjerovatno ne kužiš,ili napiši što ti smeta ili na koji način misliš da je povezano s tobom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Post mi je djelovao uvredljivo pa pitam dal je to neka interna zajebancija koju ne kuzim ili ovo prvo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Post mi je djelovao uvredljivo pa pitam dal je to neka interna zajebancija koju ne kuzim ili ovo prvo.

Ne kontaš,ajd bog,nema veze s tobom,ovo prvo,furaj,,,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo zbog toga što si naveo,bahat sam s manjkom kućnog odgoja i još pride sam dobrano popio sinoć pa eto ispričavam ti se sad jer je bilo pretjerano i bez razloga...
Ali me i dalje zanima gdje i kako si se prepoznao u temi "slavonija meets" ili u bilo čemu dosad napisanom s moje strane da bi se petljao u internu zajebanciju koja nema veze s tobom?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nisam se prepoznao, citam sve topice, i nije mi bilo jasno da li se salis ili kaj pa sam pristojno pitao jel me zbunilo. A sto se tice slavonije nikad se ne zna kad bi mogao navratiti :)

 

Btw interna zajebancija je gadna svar na javnom forumu jer se moze desiti da netko krivo shvati ;)

Edited by projektilski

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad naletiš javi se,slabo se sastajemo ali uglavnom smo u navedeno vrijeme na navedenoj lokaciji gdje buljimo konobarici u dupe i sanjamo o tuningu :)

Btw upravo su zato javni forumi podjeljeni u podforume i nose naslove topica da bi se članovi s individualnim nickovima snalazili i nalazili u svemu tome ;-)

Edited by mrki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svake nedjelje se druzimo :)

Imas na faceu vwcc slavonija pa poprati tamo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako ti srki kaze, svake nedjelje se druzimo, samo se slabo objavljuje vamo. :)

Svi su dobrodosli, pogotovo ako kolace donesu! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od kada je OS Slavonija hahaha.Vise da je Baranja.

Dodjite u Srce Slavonije kod mene u Đakovo.

Isto sto je Pozega slavonija ha,prije bi rekao Slavonski Velebit(Papuk itd.)

Pravi slavonski susret je Đakovo.Hahaha

Salim se naravno. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa je.

pitam kolegu iz đakova da nas nauci :D

bio bi prevelik naziv teme kad bi nabrajao sve

Edited by type-r

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 7